Eniyihekim.com

Opr.Dr. Mevlüde Delatioğlu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır.
  • Leyla TUNÇER tarafından:
    Değerli Mevlüde Doktorum; Benim için siz sadece Nöroşirurji Uzmanı değil,aynı zamanda çok iyi bir Rehabilite Uzmanısınız.Branjınız- daki başarılarınızın yanı sıra;hastalarınıza karşı son derece değer vererek yaklaşımlarınız,doğru ve kesin teşhislerinizle Kdz.Ereğli için çok büyük şanssınız.Daha önceden tanınmış bir Profösör tarafın- dan eksik yapılan iki boyun ameliyatım neticesinde,üçüncü ameliyatım için bana doğru yolu ve branjı önermenizle,kötüye(Felç'e)gidenrahatsızlığımın düzelmesine önce Allah,sonra siz sebep oldunuz. Bunların yanısıra "Nerede olursanol,Anneminbana ulaştığı gibi,ihtiyaç duyduğun zaman ulaşabilirsin" diyerek telefonunuzu vermeniz beni son derece memnun etti.Siz benceçokbüyükkariyerlerelayıksınız.Yüzünüzün güzelliği,aydınlığı gibi,İnşallahAllah sizi konumlara getirir. Benim Omurga Cerrahı Prof.Dr.Azmi HAMZAOĞLU'na yönlenmeme yardımcı olan siz Mevlüde Doktor'um.Bu doğ- ru ameliyatımdan sonra,iki ay önce Ereğli'den Kuşada- sı'na taşınmamıza rağmen,sıkıntılarımda hep yanımda oldunuz.Sağ olun.Eşim de,ben de çok ama çok teşekkür ederiz.Yaşadığım sürece sizin başarılı ve mutlu olma- nız için hep dua edeceğiz.Çevremde bulunan ve sizin tarafınızdan doğru teşhis ve başarılı ameliyat edilen hastalarınız da benim gibi düşünüyorlar. Ayrıca sizi yetiştiren Anne ve Babanızı da kutluyorum. İyi ki varsınız Mevlüde Doktor'um. Hastanız Leyla TUNÇER
Doktor hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Zonguldak Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi, Zonguldak (Devlet Hastanesi)
Doktor,
Adres : HASTANE CAD. KARADENİZ EREĞLİSİ
Tel : 372 3150515
Fax : 3167229
Yatak Sayısı : 375 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. BEKTAŞ AÇIKGÖZ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Zonguldak
Opr.Dr. AYHAN ÖNK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Zonguldak
Uzm.Dr. SELAMİ ALTUNTAŞ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Zonguldak
Doc.Dr. MURAT KALAYCI
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Zonguldak
Uzm.Dr. ZEKİ YALNIZ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Zonguldak
Opr.Dr. HÜSEYİN ANBARCI
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Zonguldak
Ass.Dr. EVREN AYDOĞMUŞ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Zonguldak
Prof. Dr. KAYHAN KUZEYLİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Trabzon
Opr.Dr. ARİF TOPAL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Mardin
Opr.Dr. UĞUR BOSTANCI
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Samsun
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
2157
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Delatioğlu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!