Prof. Dr.

Zekeriya Alioğlu

Nöroloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Her hastasına sanki yakını gibi davranan, zorda bırakmayan, harikulade bir hocamdır. Trabzonun en iyi doktorudur diyebilirim, çok doktor gezdik ama oyle mükemmel biri zor bulunur.

 • çok memnunum

  Çok muhterem insancıl ilgili ve branjında bilgili, nadide bulunan bir o kadarda mütavazi kişiliği olan bir doktor. Kendisine teşekkür eder saygılar sunarım.

 • çok memnunum

  annem 2002 yılında svh geçirdi. svh sonrası ayda iki kez eplepsi geçirmeye başladı.bir çok doktor değiştirdik.yine annem epilepsi geçirmeye devam etti. 5yıl epilepsisi devam etti. ayda iki kez. daha sonra dr. zekeriya alioğlu na annemi muayene ettirdik. annem 5yıl hiç epilepsi geçirmedidr. beyi tüm nöroloji hastalarına ailecek tavsiye ettik. etmeyede devam edeceğiz.kendisine cok teşekkür ediyoruz.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mehmet Özmenoğlu - Nöroloji, Hasan Gürhan - Nöroloji, Sevgi Kılıç - Nöroloji, Bahattin Koç - Nöroloji, Özlem Acar Günay - Nöroloji, Elmas Usta - Nöroloji, Hüseyin Tonyalı - Nöroloji, Nuray Usta Can - Nöroloji, Fatma Kansız - Nöroloji, Sema İpek - Nöroloji, Tezcan Tomak - Nöroloji, Ülkü Dübüş Hoş - Nöroloji, Zekeriya Alioğlu - Nöroloji, Ayhan Varlıbaş - Nöroloji, Vildan Çakmak Altunayoğlu - Nöroloji, Leyla Çavdar - Nöroloji, Esin Kuleyn - Nöroloji, Nuran Aydın - Nöroloji, Demet Solmaz - Nöroloji, Sibel Gazioğlu - Nöroloji