Prof. Dr.

Zekeriya Alioğlu

Nöroloji

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Her hastasına sanki yakını gibi davranan, zorda bırakmayan, harikulade bir hocamdır. Trabzonun en iyi doktorudur diyebilirim, çok doktor gezdik ama oyle mükemmel biri zor bulunur.

 • çok memnunum

  Çok muhterem insancıl ilgili ve branjında bilgili, nadide bulunan bir o kadarda mütavazi kişiliği olan bir doktor. Kendisine teşekkür eder saygılar sunarım.

 • çok memnunum

  annem 2002 yılında svh geçirdi. svh sonrası ayda iki kez eplepsi geçirmeye başladı.bir çok doktor değiştirdik.yine annem epilepsi geçirmeye devam etti. 5yıl epilepsisi devam etti. ayda iki kez. daha sonra dr. zekeriya alioğlu na annemi muayene ettirdik. annem 5yıl hiç epilepsi geçirmedidr. beyi tüm nöroloji hastalarına ailecek tavsiye ettik. etmeyede devam edeceğiz.kendisine cok teşekkür ediyoruz.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Nuran Aydın - Nöroloji, Vildan Çakmak Altunayoğlu - Nöroloji, Hüseyin Tonyalı - Nöroloji, Ülkü Dübüş Hoş - Nöroloji, Nuray Usta Can - Nöroloji, Cavit Boz - Nöroloji, Ülkü Dübüş Hoş - Nöroloji, Demet Solmaz - Nöroloji, Adile Özkan - Nöroloji, Zekeriya Alioğlu - Nöroloji, Elmas Usta - Nöroloji, Serap Zengin - Nöroloji, Bahattin Koç - Nöroloji, Osman Liman - Nöroloji, Tezcan Tomak - Nöroloji, Sema İpek - Nöroloji, Hasan Gürhan - Nöroloji, Mehmet Özmenoğlu - Nöroloji, Ayhan Varlıbaş - Nöroloji, Sibel Kalaycıoğlu Velioğlu - Nöroloji