Prof. Dr.

Zehra Arıkan

Psikiyatri

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    dr zehra arıkanı on yıl önce, süha hocamın tavsiyesi üzerine tanımıştım.şiddetli bir rahatsızlık içindeydim. bundan on yıl önce boşandıktan sonra ankaraya kardeşlerimin yanına geldim. bir kaç gün sonrada ellerimden ameliyat oldum. bu yaşadıklarım beni bunalıma itti. süha hocamı aradım, süha hocamda bana dr zehra hanımı tavsiye etti. önce gazi üniversitesi hastanesine gittik. daha sonrada muayenehanesine gittik. zehra hanımın karşısında çok tuhaf şeyler hissettim. çok deriiin uykudan uyanacakmışım gibi, sanki benden önce başka birinin uyanmış olması gibi. bu başka birinin, beni ameliyat eden doktorum hamza bey olması gibi. daha sonra çok büyük mücadelelerden sonra, dr hanımın yardımlarıyla kendimi toparladım. dr zehra hanıma çoook minnettarım. balıkesire dönmeden önce kendisini görmek istedim ama nasip olmadı..on yıl önce böyle tanıştık zehra hanımla. kendisinin büyük meziyetlere sahip olduğunu hissetmmiştim ozamanlar. şimdi yine ankarada buradayım, dr zehra hanıma sevgi ve selamlar, selametle kalın hoşçakalın.

  • çok memnunum

    Mükemmel bir önce insan sonra doktor. Emekleri için teşekkür ederim

  • çok memnunum

    hocamızı çok güleryüzlü cana yakın bulduk.her zaman yüzünden gülücükler eksik olmasın zehra hocamızın başarılı çalışmalarının devamını dileriz. kardeşimi getirdik hocamıza kardeşimin rahatsızdı. hocamızdançok memnun kaldık hamide şahin (ateş)

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Kemal Şahin - Psikiyatri, Hüseyin Özöğretmen - Psikiyatri, Aslı Kuruoğlu Çepik - Psikiyatri, Seçil Aldemir - Psikiyatri, Şahin Gürkan - Psikiyatri, Haluk Özbay - Psikiyatri, Didem Ekmen - Psikiyatri, Fatma Kuşcu Önder - Psikiyatri, Cengiz Güleç - Psikiyatri, Adnan Cansever - Psikiyatri, Ceyda Oktay - Psikiyatri, Özge Yenier Duman - Psikiyatri, Anıl Saraç - Psikiyatri, Erol Göka - Psikiyatri, K. Nahit Özmenler - Psikiyatri, İlke Aydoğmuş - Psikiyatri, Hande Karakılıç - Psikiyatri, İncila Kaplan - Psikiyatri, Erdal Işık - Psikiyatri, Uğur Ergün - Psikiyatri