Doç.Dr.

Zehra Akpınar

Nöroloji

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    hocam zaten koridorda yürüdüğünde yerler titriyor ve tabi ki bizlerde.karizması yeter onun.

  • çok memnunum

    Hocam her şey için çok teşekkürler beni ilaç bağımlısı yan etkilerden delirmiş bir insana çevirmeden tedavi ettiniz çoğu hekimin aksine. Hocam, Allah bin kez razı olsun sizden.

  • çok memnunum

    Nöroloji alanında Türkiye'de ilk üçte görüyorum kendisini. Gelişen Türkiye'nin yeni parlak yüzlerinden biri. Avrupa'da sayısız ödül alan Dr. Zehra Konya'da çoğu hastaya parasız olarak hizmet vererek ne kadar mütevazi ve ne kadar doktorluk mesleğinin yüz akı olduğunu da göstermiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ayşegül Akagündüz Ege - Nöroloji, Yusuf Dikici - Nöroloji, Osman Serhat Tokgöz - Nöroloji, Dilek Yılmaz - Nöroloji, Gökhan Yıldırım - Nöroloji, Betigül Yürüten - Nöroloji, Ayşegül Öğmegül - Nöroloji, Aylin Reyhani - Nöroloji, İbrahim Ünsal - Nöroloji, Birgül Yel - Nöroloji, Süleyman İlhan - Nöroloji, Mustafa Bıyıklı - Nöroloji, Ayşegül Demir Tekbaş - Nöroloji, Hacer Doğanay Aydın - Nöroloji, Şenol Peker - Nöroloji, Yaşar Toksöz - Nöroloji, Mustafa Altaş - Nöroloji, Şenol Kamacı - Nöroloji, Ebru Doğan Apaydın - Nöroloji, Fatma Doğanay - Nöroloji