Prof. Dr.

Yusuf Ziya Ateşçi

Üroloji

7 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • 1397 Sokak No: 1
  İzmir

  244
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Ödeme yöntemleri: Nakit, Kredi kartı, SGK, Marpfe Genel Sigorta, Groupama Sigorta, Acıbadem Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Axa Sigorta daha fazla

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Yusuf Ziya bey işinin ehli, branşında hayli uzman bir hekim. Yaptığı varikosel ameliyatı sonrasında bebeğimzi kucağımıza aldık. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. Gerek ameliyat sonrası ilgisi, gerekse hastayı bilgilendirmesi harika. Ağzından kerpeten ile laf aldığınız doktorlardan değil. Kısacası doğru adrestesiniz!!

 • çok memnunum

  2000 YILINDA AŞAĞIDAKİ ŞİKAYETİMDEN DOLAYI BİR KAÇ HEKİME GİTTİKTEN SONRA BİR YAKINIMIN TAVSİYESİ İLE SAYIN YUSUF ZİYA ATEŞÇİ'YE RANDEVU ALIP İZMİR ALASANCAK'TAKİ MUAYENEHANESİNE GİTTİM.İYİ Kİ DE GİTTİM.KENDİLERİNİN EN DOĞRU YÖNTEMLERLE TEŞHİS ETTİĞİ RAHATSIZLIĞIMI BİR YIL SÜREYLE KULLANDIĞIM İLAÇLA TEDAVİ ETTİ VE BEN İYİLEŞTİM.KENDİLERİNE NE KADAR ÇOK TEŞEKKÜR ETSEM DE YETERLİ OLMAYACAKTIR.ÖNCE İNSAN KİŞİLİĞİ İLE VE DE ÖZELLİKLE MÜKEMMEL BİR DOKTOR OLDUĞU İÇİN VE KENDİSİYLE TANIŞTIĞIM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI VE MUTLU HİSSEDİYORUM.ŞİMDİKİ ADRESİNİ DE BULDUĞUM İÇİN KENDİMİ GÜVENLİ BULUYORUM.YUSUF BEY'CİM SİZİ ÇOK SEVİYORUM.SAYGILARIMLA.

 • çok memnunum

  medical hastanesini babamın rahatsızlığı nedeniyle aradım.bana önerilen doktorlar arasındayusuf beyi seçtim..hocamız bizimle sonderece yakından ilgilendi..babam hemen amaliyata alındı..hastalık ın ileri derece olduğunu söyledi..1ay dan beri babamda şikayet yok..şimdi kontrol için tekrar doktorumuzu görmeye gideceğiz..biz memnun kaldık .saygılar..

 • çok memnunum

  Tamamen tıkanan idrar yolumu turp tedavisi-green light laser sistemi ile açmış ve 8 ay geçmesine rağmen hiç bir sorunla karşılaşmadığım gibi her arayışımda verdiği cevaplarla 10üzerinden 10 puanla süper bir doktordur.allah böyle değerli insanları başımızdan eksik etmesin.

 • kararsızım

  araştırmalarımda doğru bir doktorum olduğuna inandım...ayrıca ilk olarak; aynı hasnede kızımın safra kesesi ameiyatıdır..çok şükür problemsiz oldu ve de bitti...benim problemimle ilgili hemhastane hemde hastane kadrosu ile ilgili araştırmalarımdır..ve şimdiden okey dedim...gerisi hayırlısı.....

 • çok memnunum

  Değerli Hocam Prof Dr. Yusuf Ziya ATEŞÇİ ye ilgilerinden ve sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ederim.Prostat amaliyatımdan sonra sağlığıma kavuştum.Amaliyat öncesi sıkıntılarımdan kurtuldum.Artık hap kullanmıyorum.

 • çok memnunum

  beni yusuf ziya hoca penis protez bükülebilir ameliyatı yaptı gerçekten mükemmel bir doktor hastası ile çok ilgilenen cana yakın her soruya cevap veren hastayı rahatlatan çok iyi insan beni tekrar hayata döndürdü yusuf ziya ateşçi hocayı herkese tavsiye ediyorum teşekkürler hocam