Uzm.Dr.

Yusuf Dikici

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • memnun değilim

    Sayın Yusuf Dikici, 7 ay önce ara kanama ve göğüslerde aşırı şişkinlik şikayeti sebebiyle size geldim muayene oldum. Sadece ulturason ile baktınız ve hiç bir tahlil yaptırmadan bana adet söktürücü bir hap yazdınız. Bende size güvenip o hapı sonuna kadar içtim. Hap bittiğinde iç kanama sebebiyle ölümden döndüm. Çünkü ara kanama ve göğüş şişliklerinin sebebi dış gebelikmiş. Verdiğiniz ilaçta dış gebelik sebebiyle olan iç kanamamı 3 katına çıkarmış. Sizin verdiğiniz hapın bitiminde 6 mayıs tarihinde Atatürk eğitim araştırma hastanesinin acil servisinden hayati risk ile ameliyata alındım. kanamanın zorla durdurulduğu çok zor bir ameliyat geçirdim. Bir tane hamilelik testi yaptırsaydınız dış gebeliği bulabilecekmişsiniz. Evli olduğumu ve hiç doğum kontrol hapı kullanmadığımı söylediğim halde gebelik testi istemediniz. Yani sizin ihmaliniz yüzünden neredeyse ölüyordum. Size dava açacaktım ama mahkemelerle uğraşmak gözümde büyüdü. Size hakkımı helal etmiyorum ve allah'ın adaletine sığınıyorum. Benim olayım aklınızda bulunsun ki başkalarının canını yakmayın.


    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

  • çok memnunum

    merhabalar yusuf bey.bana verdıgınız tum moral ve cesaretten oturu cok tesekkur ederım.cok ıyı bı doktorsunuz.sızı her dakıka arıyabıldıgım rahatsız ettıgım ıcın tekrar tekrar cok tesekkur ederım..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Elif Pelin Özün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Filiz Ertan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüseyin Çevik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Münire Çavuşoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mürüde Çakartaş Dağdelen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emel Güldemet - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rıza Zinde - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Salih Sadık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüsnü Töre Yavuzşen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nuray Alır Özge - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Aydın Özsaran - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Asaf Köksal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Saime Arslan Yetiş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İncim Bezircioğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Elmin Eminov - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Erler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeynep Korkmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cengiz Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Enis Arif Seyhun - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Turgut Ay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al