Prof. Dr.

Yunus Aydın

Beyin ve sinir cerrahisi

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    eşim beyin sapında tümör vardı felç riski vardı çok şükür hacam çok güzel bir ameliyat yaptı süper bir dokyor olmakla beraber mükemmel alçak gönüllü bir kişiliğe sahip.

  • çok memnunum

    Beyin ve omirilik rahatsızlıklarında alanında çok iyi olan ve annemin eskiden de ameliyatını yapmış olan Yunus Aydın Ağustos ayında annemi beyin sapından ameliyat etmiştir ki kendisinden önce gittiğimiz birçok doktor ameliyatın çok zor olduğunu, Türkiye'de yapabilecek doktor olmadığını, ameliyat olsa da ölüm riskinin pek fazla olduğunu - elbet beyin sapı çok hassas,solunumdan dahi sorumlu bir organ- söylediler. Neredeyse hiç umudumuz yoktu ama ameliyatı Yunus Bey yaptı ve annem şu anda çok iyi. Hiçbir duyu kaybı ve rahatsızlığı yok aksine çok çok daha iyi. Kendisi bu kadar zorlu bir ameliyatın üstesinden gelebilmiş bir kimsedir, kendisi böyle riskli ameliyatlarda akla gelen ilk isim olmalıdır.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Cengiz Aslan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Osman Niyazi Akın - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Kenan Kıbıcı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Barış Sel - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Hikmet Uluğ - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Tönge - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ayhan Sağmanlıgil - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Hikmet Demirkol - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Kaya Kılıç - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Lütfi Şinasi Postalcı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Pulat Akın Sabancı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, İbrahim Tutkan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, İlker Alver - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cumali Aksoy - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Burak Orhan Boran - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Recep Başaran - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Luay Şerifoğlu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ahmet Pekmezci - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Nail İzgi - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Şirzat Bek - Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Deniz Konya

Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Randevu al