Prof. Dr.

Yunus Aydın

Beyin ve sinir cerrahisi

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    eşim beyin sapında tümör vardı felç riski vardı çok şükür hacam çok güzel bir ameliyat yaptı süper bir dokyor olmakla beraber mükemmel alçak gönüllü bir kişiliğe sahip.

  • çok memnunum

    Beyin ve omirilik rahatsızlıklarında alanında çok iyi olan ve annemin eskiden de ameliyatını yapmış olan Yunus Aydın Ağustos ayında annemi beyin sapından ameliyat etmiştir ki kendisinden önce gittiğimiz birçok doktor ameliyatın çok zor olduğunu, Türkiye'de yapabilecek doktor olmadığını, ameliyat olsa da ölüm riskinin pek fazla olduğunu - elbet beyin sapı çok hassas,solunumdan dahi sorumlu bir organ- söylediler. Neredeyse hiç umudumuz yoktu ama ameliyatı Yunus Bey yaptı ve annem şu anda çok iyi. Hiçbir duyu kaybı ve rahatsızlığı yok aksine çok çok daha iyi. Kendisi bu kadar zorlu bir ameliyatın üstesinden gelebilmiş bir kimsedir, kendisi böyle riskli ameliyatlarda akla gelen ilk isim olmalıdır.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hamiyet Camuşçu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Tevfik Cevdet Caner - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Necmettin Pamir - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Deniz Şirinoğlu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Baran Yılmaz - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Harun Mehmet Özlü - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Kemal Yıldırım - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ulaş Yener - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Şimşek - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Burak Çabuk - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mete Gökçen - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Hüseyin Özevren - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Fatih Kökeş - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Salih Cengiz Türkmen - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Salih Murat İmer - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Turhan Karalar - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ömer Atasoy - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Naki Keleş - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ziya Akar - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ayşegül Özdemir - Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Zafer Orkun Toktaş

Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Randevu al