Prof. Dr.

Yüksel Totan

Göz hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kendisiyel Behçet Hastalığım vasıtasıyla tanıştık. Çok sık tekrarlayan ataklarım, kendisinin uyguladığı tedavi sayesinde çok seyrekleşti. Allah razı olsun. Her detayı bıkmadan usanmadan açıklayan, hastalığın her aşamasını seyreden bir doktor.

 • çok memnunum

  29 Haftalık doğan oğlumun tedavisi için Erzurum'dan sürekli 6 ay boyunca nerdeyse 10-12 defa kontrole götürdüm. Allah kendisinden razı olsun. Son derece kaliteli bir hekim ve o kadarda insan. Allah yardımcısı olsun. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  2012 sanesin de prof.dr. yüksel totan hocamız tarafından retina dekolmanı amaliyatı oldum. Başka doktorlarada kontrol mahiyetinde muayene oldum. DURUMU ANLATTIM DİNLEDİKTEN VE MUAYENEDEN SONRA ''en iyi doktor en iyi amalıyatı yapmış'' DEDİLER. hOCAM ALLAH İLMİNİ VE YETENEĞİNİZİ DAİM EYLESİN ALLAH RAZI OLSUN. ÇOK TEŞEKKÜRLER.

 • çok memnunum

  Ben retina dekolmanı ameliyatı için Ankara Fatih Üniversitesine gittim. Göz Hastalıkları bölümünde Prof. Dr. Yüksel TOTAN bey ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Nurdan Çakır - Göz Hastalıkları, Burçin Kepez - Göz Hastalıkları, Ümit Ekşioğlu - Göz Hastalıkları, Kadriye Ufuk Elgin - Göz Hastalıkları, Pehmen Yasin Özcan - Göz Hastalıkları, Faruk Kapu - Göz Hastalıkları, Kevser Didem Pehlivan - Göz Hastalıkları, Özge Özçelik - Göz Hastalıkları, Eren Tanyolaç - Göz Hastalıkları, Emine Seyhan Baydemir Göçmen - Göz Hastalıkları, Emre Güler - Göz Hastalıkları, Seren Mert Pehlivanoğlu - Göz Hastalıkları, Nazire Terzi Albayrak - Göz Hastalıkları, Akın Yılmaz - Göz Hastalıkları, Rezzan Nermin Kamış - Göz Hastalıkları, Sertaş Öztürk - Göz Hastalıkları, Cengaver Tamer - Göz Hastalıkları, Cevdet Önder - Göz Hastalıkları, Susanne Öner - Göz Hastalıkları, Ahmet Şen - Göz Hastalıkları