Prof. Dr.

Yılmaz Ergün

Gastroenteroloji, İç hastalıkları

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Midem çok kötüydü yılmaz ergünü bir arkadaşım önerdi. Endoskopi yapıp ilaç tedavisi verdi bana. Cok rahatım şuan. Yillardır mide problemi yaşiyordum ve iyileştim. Kebdisine ve ilgisinden dolayı sekreteri ayşegul hanıma cok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

    Yılmaz beye ilk gittigimde çok fenaydım ama doktorumun tavsiyeleri ve ilaç tedavisiyle şu an çok şükür rahatladım.takıntılarımdan kurtuldum aklıma kötü hastalıklar geliyordu okadar. Çok doktora. Gittim. Hiç biri.nden sonuç alamadım. Sorunumun. Ne olduğunu. Anlayamadım konuşmuyorlardı. Enson. Yılmaz. Beye. Gittim ve nihayet sorularımın cevaplarını. Ve rahatsızlığımın ne olduğunu öğrendim çok teşekkür ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Yılmaz Ergün - Gastroenteroloji, Hüseyin Sancar Bozkurt - Gastroenteroloji, Burhan Özdil - Gastroenteroloji, Banu Kara Kozat - Gastroenteroloji, Kutlu Abacı - Gastroenteroloji, Ümit Bilge Doğan - Gastroenteroloji, Burçak Evren Taşdoğan - Gastroenteroloji, Yüksel Gümürdülü - Gastroenteroloji, Murat Ciğerim - Gastroenteroloji, Filiz Araz - Gastroenteroloji, Berrin Kaya Yalınbaş - Gastroenteroloji, Hikmet Akkız - Gastroenteroloji, Birol Özer - Gastroenteroloji, Macit Ümran Sandıkçı - Gastroenteroloji, Aydın Battal - Gastroenteroloji, Yakup Ülger - Gastroenteroloji, Ender Serin - Gastroenteroloji, Gürsel Özgür - Gastroenteroloji, Nevin Akçaer Öztürk - Gastroenteroloji, Murat Öksüz - Gastroenteroloji