Prof. Dr.

Yılmaz Ergün

Gastroenteroloji, İç hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Midem çok kötüydü yılmaz ergünü bir arkadaşım önerdi. Endoskopi yapıp ilaç tedavisi verdi bana. Cok rahatım şuan. Yillardır mide problemi yaşiyordum ve iyileştim. Kebdisine ve ilgisinden dolayı sekreteri ayşegul hanıma cok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

    Yılmaz beye ilk gittigimde çok fenaydım ama doktorumun tavsiyeleri ve ilaç tedavisiyle şu an çok şükür rahatladım.takıntılarımdan kurtuldum aklıma kötü hastalıklar geliyordu okadar. Çok doktora. Gittim. Hiç biri.nden sonuç alamadım. Sorunumun. Ne olduğunu. Anlayamadım konuşmuyorlardı. Enson. Yılmaz. Beye. Gittim ve nihayet sorularımın cevaplarını. Ve rahatsızlığımın ne olduğunu öğrendim çok teşekkür ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Türker Egesel - Gastroenteroloji, Ümit Bilge Doğan - Gastroenteroloji, Murat Öksüz - Gastroenteroloji, Yılmaz Ergün - Gastroenteroloji, Burhan Özdil - Gastroenteroloji, Birol Özer - Gastroenteroloji, Hüseyin Sancar Bozkurt - Gastroenteroloji, Kutlu Abacı - Gastroenteroloji, Enver Üçbilek - Gastroenteroloji, Banu Kara Kozat - Gastroenteroloji, Burçak Evren Taşdoğan - Gastroenteroloji, Murat Ciğerim - Gastroenteroloji, Yüksel Gümürdülü - Gastroenteroloji, Filiz Araz - Gastroenteroloji, Macit Ümran Sandıkçı - Gastroenteroloji, Yakup Ülger - Gastroenteroloji, Aydın Battal - Gastroenteroloji, Mustafa Salih Akın - Gastroenteroloji, Nevin Akçaer Öztürk - Gastroenteroloji, Gürsel Özgür - Gastroenteroloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Yüksel Gümürdülü

Gastroenteroloji,  Hepatoloji

Randevu al