Prof. Dr.

Yaşar Bedük

Üroloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Sayın Yaşar Bedük bir bilim adamı , hümanist ve gerçekten elleri öpülesi bir İNSANdır . Yaşar bey siz bana hayatımı geri verdiniz , hayatını geri verdiğiniz tüm hastalarınız adına o çok değerli ellerinizden öperim.Dilerim bilim ve insan sevgisini içinde sizin gibi barındırabilen böyle paha biçilmez bir İNSANın kıymeti tüm öğrencileri tarafından bilinir , örnek alınır ve yeni Yaşar Bedük'ler yetişebilir.

  • çok memnunum

    iki yıl önce kanser teşhisiyle dr,umla tanıştım.iki kez cok başarılı gecen ameliyat oldum.dr,umun uyguladığı tedavi sonucunda bugün kanseri yendiğimi düşünüyorum.sn,dr,bedük maddi cıkarlardan arınmış,bilim adamıdır.kendilerine cok teşekkür ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: İdris Kıvanç Cavıldak - Üroloji, Fikret Ahmetdov - Üroloji, Remzi Sağlam - Üroloji, Osman Tunç - Üroloji, İlknur Çetin - Üroloji, Tamer Çalışkan - Üroloji, Ajet Xhafa - Üroloji, İbrahim Güven Kartal - Üroloji, Zeki Ender Güneş - Üroloji, Alper Doğan Tuncayengin - Üroloji, İlkay Bekir İncebay - Üroloji, Serkan Gökkaya - Üroloji, Onur Telli - Üroloji, Melih Sunay - Üroloji, Sedat Taştemur - Üroloji, Asım Özayar - Üroloji, Kaan Aydos - Üroloji, Tanju Keten - Üroloji, Demokan Erol - Üroloji, Ali İhsan Arık - Üroloji