Prof. Dr.

Yaşar Bedük

Üroloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

1978 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Sonrasında aynı fakültenin üroloji anabilim dalında ihtisasa başladım. 1982 yılında üroloji uzmanı oldum. Askerlik ve mecburi hizmet... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hizmetler

Normal randevu

Hakkımda

Hakkımda

1978 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Sonrasında aynı fakültenin üroloji anabilim dalında ihtisasa başladım. 1982 yılında üroloji uzmanı oldum. Askerlik ve mecburi hizmet görevlerimden sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'na uzman olarak başladım. 1989 yılında doçent oldum.Bu süreçte kısa süreli olarak ABD ve Almanya'da üroonkoloji ve endoüroloji alanlarında çalışmalar yaptım. 1994 yılında profesör oldum. Halen aynı bölümde öğretim üyesi olarak çalışmaktayım. Bir dönem Ankara Ürologlar Derneği Başkanlığı, bir dönem de Üroonkoloji Derneği Başkanlığı yaptım. İlgi ve çalışma alanım daha çok ürolojik kanserler( böbrek, mesane, prostat ve testis) olmakla beraber, diğer prostat hastalıkları ve endoüroloji ile de ilgilenmekteyim. Bugüne kadar 80 kadar yurt dışı ve 200 kadar yurt içinde yayınlanmış bilimsel makalem ve 5 adet üroloji kitabında editörlük ve bölüm yazarlığım bulunmaktadır. Özel hastalarımı belirtilen adresteki muayenehanemde kabul etmekteyim.

Mezun olunan okullar

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi(1978)

Deneyimler

 • Almanya Münih'te bir Eğitim Hastanesi'nde endoüroloji üzerine çalışmalar
 • ABD Detroit Şehrindeki Üniversite Hastanesinde üroonkoloji konulu çalışmalar
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 29 yıllık öğretim üyeliği ve kamu hizmeti

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Babacan Güler Yüzlü Hocam 2008 yılında Kimse çamurlaşmış Solunum sıkıntım varken cesaret edemediği nefroktomi ameliyatımı Babacan bir tavır ile kurtaracaz seni oğlum diyerek o ameliyat masasında o güzel huzue veren sesi ile beni rahatlatması yeterdi ki sonrasında dediği gibi hayatımı kurtaran bana önce Allahın sayesinde sonra Hocamın vesilesiyle ikinci yaşam şansıma vesile olan Babacan Güler Yüzlü Canım Hocam Allah bazen insanların İkinci Şansına Vesile olması için Melekler Gönderirmiş Yer yüzüne Sen O Meleklerden Biri Benim Meleğimsin Yusuf OKTAN senin sayende Bu gün Evladının Başını Okşuyor İy ki Varsınız Sayın Hocam...

 • çok memnunum

  Sayın Yaşar Bedük bir bilim adamı , hümanist ve gerçekten elleri öpülesi bir İNSANdır . Yaşar bey siz bana hayatımı geri verdiniz , hayatını geri verdiğiniz tüm hastalarınız adına o çok değerli ellerinizden öperim.Dilerim bilim ve insan sevgisini içinde sizin gibi barındırabilen böyle paha biçilmez bir İNSANın kıymeti tüm öğrencileri tarafından bilinir , örnek alınır ve yeni Yaşar Bedük'ler yetişebilir.

 • çok memnunum

  iki yıl önce kanser teşhisiyle dr,umla tanıştım.iki kez cok başarılı gecen ameliyat oldum.dr,umun uyguladığı tedavi sonucunda bugün kanseri yendiğimi düşünüyorum.sn,dr,bedük maddi cıkarlardan arınmış,bilim adamıdır.kendilerine cok teşekkür ediyorum.

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler