Opr.Dr.

Ülkü Başar

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  29yaşındayım 3kızım var üçünü de ülkü hanımin takibinde epidural anestezi ile normal dogurdum.işinin tam anlamıyla uzmanı,gerektiği kadar konuşan,güven veren,şefkatli...olabilecek en iyi kadın dogumcu.benim için çok değerli bir insan.

 • çok memnunum

  kendisine daha 1 kere gittim kontrole.öncelikle çok naif,kibardı.bi hastanın özellikle de bi anne adayının doktordan en büyük beklentisi psikolojisine de hitap etmesi aynı zamanda aklına takılan bütün soruların cevabını kendine verebilmesidir. ben önceki hamileliğimde preeklampsi olup bebeğimi kaybettiğim için,hastalığımın nedenlerini bana birçok soru sorarak anlamaya çalıştı. umarım diğer kendini doktor sanan süne zararlıları gibi beni hayal kırıklığına uğratmaz.zira samsunda medicana, medical park, doğumevi ve özel muayneler ve en beteri de fakülte olmak üzere gitmediğim kadın doğumcu kalmadı.

 • çok memnunum

  KESİNLİKLE MÜKEMMEL BİR DOKTOR.DOKTORDANDA ÖTE Bİ TERAPİST Bİ ANNE ŞEFKATİYLE YAKLAŞIYOR HASTALARINA.BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.

 • çok memnunum

  iYİ BİR DOKTOR İLGİLİ VE İNSANI KASMAYAN BİRİ

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ender Telli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Çakıroğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Raif Çaylı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sefa Erdem Özhan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ersan Şener - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Eren Ensari - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Kan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özge Ünal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mükerrem Erol - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Devran Bıldırcın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ercan Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dürdane Şahin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sefa Yüksel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zehra Yılmaz Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Ali Uslu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nebahat Uysal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cemalettin Tabak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Davut Güven - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sinem Ay Beden - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ferda Turla - Kadın Hastalıkları Ve Doğum