Opr.Dr.

Tuncer Göker

Beyin ve sinir cerrahisi

13 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Haziran 2015 Babamın yıllardır süren bel ağrısı şikayeti vardı bu konuda İstanbul’a bile gidip araştırdık ancak gerek ameliyatın zorlukları gerek ise başka şehrin sıkıntıları nedeniyle hep bir erteleme yaşadık. Bu ertelemeler neticesinde babam yürüyüşlerinde bile artık dayanılmaz sıkıntılar yaşamaya başladı. Daha sonra tesadüfler sonucu Opt.Dr.Tuncer Göker ile karşılaştık. Bize verdiği güven duygusu ve yardımsever kişiliği sonucunda babam için ameliyata karar verdik. Ameliyat sonucundan çok memnunuz, babam artık rahatlıkla kendi işlerini ve yürüyüşlerini yapabiliyor. Sadece ameliyat esnasında değil ameliyat öncesi hastasına gösterdiği değer, hastalığı hakkında gerçekten hastayı bilgilendirmesi, yaşayacağı tüm süreçte nasıl davranılması gerektiği konusundaki aktarımları ve ameliyat sonrası olan ilgi ve alakası ile de her zaman bize yardımcı olan Dr.Tuncer GÖKER’e hayatımız boyunca minnettar kalacağız. Dilek Burukoğlu

 • çok memnunum

  2 ay önce 80 yaşında tansiyon hastası olan annem kemik erimesinden dolayı oluşan belindeki kırık nedeniyle yürüyemez haldeydi. Tekerlekli sandalyeye bağımlı olarak yaşamını sürdürmekteydi. Bir çok doktora götürmeme rağmen hiç bir sonuç alamadık. Doktorlar ameliyat konusunda hemfikirken, annemin yaşlı ve tansiyon hastası olması sebebi ile ameliyata yanaşmadılar. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine Dr. Tuncer Bey e ulaştık. Kendisi ameliyat konusunda detaylı bilgilendirme yaptı ve annemi anestezi almadan sadece uyuşturarak kapalı yöntemle ameliyat etti. Annem şuan oldukça iyi durumda. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. İşinde başarılar diliyoruz.

 • çok memnunum

  tuncer bey gerçekten işinde çok iyi ve işini layıkıyla yapan biri.Ne yazık ki özel hastanelerde bazı doktorlar sırf para kazanabilmek adına gereksiz cerrahi müdahalelerde bulunurken Tuncer bey aksine size hastalığınızı anlatıp gerçekten ihtiyaç duyulduğu takdirde ameliyattan bahsediyor.bel ağrısı için gittiğim bir iki doktor cerrahi müdahale şart demişken Tuncer bey aksine MR sonuçlarımı gösterdi ve anlattı. Beni boşuna yapılacak bir ameliyattan kurtardı.Şimdi çevremdeki tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.Kendisine minnettarım..

 • çok memnunum

  Aylardır devam eden bel ağrılarım sonucu gittiğim her doktor ameliyat dedi. Ancak ameliyat olmaktan ve de tekrar nüksetmesinden korktuğum için bir türlü karar veremiyordum. Ta ki bir akrabamın Doktor bey i önermesine kadar. İstanbul dan gelip aynı gün ameliyat oldum ve de ertesi gun hiç bir ağrım olmaksızın tekrar İstanbul a döndüm. Ameliyat olalı 2 ayı geçti ve hiç bir şikayetim kalmadı. Çok teşekkür ediyorum işinde başarılar diliyorum.

 • çok memnunum

  En başta kesinlikle çok samimi bir doktor hastasıyla iletişimi çok iyi.Rahatsızlığımın neden kaynaklandığını hızlı bir şekilde araştırıp beni hemen sağlığıma kovuşturduğu için kendisine minnettarım.gerçekten çok iyi bir cerrah.

 • çok memnunum

  babamın ciddi şekilde boyun fıtığı rahatsızlığı vardı. araştırmalar sonucu vebir arkadaş tavsiyesi ile tuncer bey in yanına gittik. sağolsun çok yardımcı oldu ve ertesi gün ameliyat oldum babamın şuan durumu gayet iyi ve rahatsızlığından tamamen kurtulmuş vaziyette.tuncer beye çok teşekkür ederim .. herkese geçmiş olsun...acil şifalar

 • çok memnunum

  merhabalar. yaklaşık 1 yıldır devam eden bel ağrılarım vardı. Son bir kaç aydır ise ağrılarım o kadar şiddetlenmişti ki sağ bacağımda his kaybı oluştu. İstanbul da gittiğim doktorlar bel fıtığı teşhisi koyup ameliyat önerdiler. Ancak geçmişte babamın yaşadığı kötü tecrübeden ötürü bir türlü ameliyat olmaya yanaşmıyordum. Ta ki hocamın ismini bir akrabamdan duyana kadar. Kendisinin çok iyi bir insan ve de işinde çok başarılı bir hekim olduğunu öğrendim. Doktor bey den bilgi almak için bir arkadaşımla birlikte İstanbul dan Esk.e geldim. Sabah yapılan tetkikler sonucunda tam 2 fıtığım olduğu görüldü.Öğleden sonra ameliyat olmaya karar verdim ve aynı gün ameliyat oldum. Ertesi gün ise kalkıp yürüyebiliyordum ve de hiç bir ağrı duymuyordum. Doktor bey taburcu olabileceğimi söyleyince çok şaşırdım. Çünkü 1 gün önce ameliyat oldum ertesi gün ise İstanbul a gitmek için yola koyuldum. Ameliyatımın üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hiç bir şikayetim kalmadı. Size çok teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun. iyi ki varsınız..

 • çok memnunum

  tuncer bey gerçekten işinde çok başarılı,annemin sağlığını kendisine borcluyuz.bize bu süreçte her konuda yardımcı olmakla kalmadı ameliyattan önce çok rahatlattı.Herşey için kendisine çok teşekkurler.

 • çok memnunum

  Kütahya da yaşayan ve çiftçilikle ugrasan biriyim. cok şiddetli bel ağrım vardı. Kütahya da özel bir hastane de ameliyat dediler. guvenemedigimden acibadem hastanesine geldim.doktor tuncer bey muayene sonucunda guvenimi kazandi ve beni ameliyata ikna etti .Ameliyat oldum ve ertesi günü hiç ağrım kalmadan hastaneden taburcu oldum. Allah ondan razi olsun.isinde basarilar

 • memnunum

  öğrencilik yıllarımdan kalan ve iş hayatı ile artan yoğun boyun ağrıları çekmekteydim. bir çok doktor ve fizik tedavi uzmanıyla yaptığım tedaviler sonuçsuz kalmıştır. tavsiye üzerine Syn. Tuncer beye ulaştım, iyi bir tedavi süreci, hastalığımın doğru anlatımı ile gerçekten iyi bir iyileşme süreci geçirdim. bundan sonra dikkat etmem gereken konular hakkında aydınlatıcı fikirler vererek beni rahatlattı. kendisine çok teşekkür ediyorum..başarılar diliyorum...

 • çok memnunum

  iyi akşamlar herkese sivas gemerek ilçesinde oturuyorum ve birkaç yıldır boyun fıtığı rahtasızlığı yaşamaktaydım. özellikle son 2 3 aydır şiddetli hale gelince doktora gittin lakın gittiğim doktorlar dan herhengi bir olumlu tepki göremedim ve komşumun tavsiyesi üzerine kayseri devlet hastanesi tuncer göker in yanna gittim.. ilk olarak şunu belirtemeliyim ki tuncer bey tam bizim gibi çok mütevazi ve alçakgönüllüydüve tedavi ve ttekiklerden sonra ameliyat olmam gerektiğii söyledi ilk olark tabi ki çekindik ancak biraz daha sorunca tuncer beyin önemli bir doktor oldukğundan emin olunca ameliyata evet dedim ve ameliyatım gerçeklesşti ve ameliyata sonucu olarak ağrılarım kalmamıştı tuncer beyin ellerine sağlık... ancak2 gün önce aldığım bir haberle üzüldüm tuncer beyin eskişehir acıbademe gittiğini öğrendim kayseri ve çevre halki için önemli bir kayıp oldu bence.. başarılarının artarak devam edeceğine eminim ..yolum eskişehir tarafına düşünce muhakkak yanına uğrayacağım inş.

 • çok memnunum

  Amcamın dayanilmaz bel ağrılari vardı. Kayseri de hangi doktora götürmemiz konusunda yaptığımiz araştırmalarımiz sonucunda sizin adınızı çok duyduk. Daha önce götürdüğümuz doktorlar sıkıntılı bir vaka olduğunu söyleyerek ameliyati yapmak istemediler. Oysaki siz bizleri çok rahatlattiniz.Amcamın ameliyatı oldukça başarılı geçti. Bir kac gun icinde taburcu oldu.ameliyat olali 4 ay oldu ve o gunden sonra hic bir sikayeti yok.Size ne kadar tesekkur etsek azdir.allah sizden razi olsun.

 • çok memnunum

  Kisa bir süre önce bel ağrılarım sebebiyle hastaneye gittim.tamamen tesadüfen Dr randevusu aldım. Iyi ki de sizden randevu almışım. Mütevazı kişiliğini ve üstün tip Bilginize gönüllerince fethettiniz. Ameliyatında umduğumdan daha iyi geçti. Ertesi günü taburcu oldum.hersey için çok teşekkür ederim