Opr.Dr.

Tuncer Göker

Beyin ve sinir cerrahisi

Randevu takvimini iste

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Aylardır devam eden bel ağrılarım sonucu gittiğim her doktor ameliyat dedi. Ancak ameliyat olmaktan ve de tekrar nüksetmesinden korktuğum için bir türlü karar veremiyordum. Ta ki bir akrabamın Doktor bey i önermesine kadar. İstanbul dan gelip aynı gün ameliyat oldum ve de ertesi gun hiç bir ağrım olmaksızın tekrar İstanbul a döndüm. Ameliyat olalı 2 ayı geçti ve hiç bir şikayetim kalmadı. Çok teşekkür ediyorum işinde başarılar diliyorum.

 • çok memnunum

  En başta kesinlikle çok samimi bir doktor hastasıyla iletişimi çok iyi.Rahatsızlığımın neden kaynaklandığını hızlı bir şekilde araştırıp beni hemen sağlığıma kovuşturduğu için kendisine minnettarım.gerçekten çok iyi bir cerrah.

 • çok memnunum

  babamın ciddi şekilde boyun fıtığı rahatsızlığı vardı. araştırmalar sonucu vebir arkadaş tavsiyesi ile tuncer bey in yanına gittik. sağolsun çok yardımcı oldu ve ertesi gün ameliyat oldum babamın şuan durumu gayet iyi ve rahatsızlığından tamamen kurtulmuş vaziyette.tuncer beye çok teşekkür ederim .. herkese geçmiş olsun...acil şifalar

 • çok memnunum

  merhabalar. yaklaşık 1 yıldır devam eden bel ağrılarım vardı. Son bir kaç aydır ise ağrılarım o kadar şiddetlenmişti ki sağ bacağımda his kaybı oluştu. İstanbul da gittiğim doktorlar bel fıtığı teşhisi koyup ameliyat önerdiler. Ancak geçmişte babamın yaşadığı kötü tecrübeden ötürü bir türlü ameliyat olmaya yanaşmıyordum. Ta ki hocamın ismini bir akrabamdan duyana kadar. Kendisinin çok iyi bir insan ve de işinde çok başarılı bir hekim olduğunu öğrendim. Doktor bey den bilgi almak için bir arkadaşımla birlikte İstanbul dan Esk.e geldim. Sabah yapılan tetkikler sonucunda tam 2 fıtığım olduğu görüldü.Öğleden sonra ameliyat olmaya karar verdim ve aynı gün ameliyat oldum. Ertesi gün ise kalkıp yürüyebiliyordum ve de hiç bir ağrı duymuyordum. Doktor bey taburcu olabileceğimi söyleyince çok şaşırdım. Çünkü 1 gün önce ameliyat oldum ertesi gün ise İstanbul a gitmek için yola koyuldum. Ameliyatımın üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hiç bir şikayetim kalmadı. Size çok teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun. iyi ki varsınız..

 • çok memnunum

  tuncer bey gerçekten işinde çok başarılı,annemin sağlığını kendisine borcluyuz.bize bu süreçte her konuda yardımcı olmakla kalmadı ameliyattan önce çok rahatlattı.Herşey için kendisine çok teşekkurler.

 • çok memnunum

  Kütahya da yaşayan ve çiftçilikle ugrasan biriyim. cok şiddetli bel ağrım vardı. Kütahya da özel bir hastane de ameliyat dediler. guvenemedigimden acibadem hastanesine geldim.doktor tuncer bey muayene sonucunda guvenimi kazandi ve beni ameliyata ikna etti .Ameliyat oldum ve ertesi günü hiç ağrım kalmadan hastaneden taburcu oldum. Allah ondan razi olsun.isinde basarilar

 • memnunum

  öğrencilik yıllarımdan kalan ve iş hayatı ile artan yoğun boyun ağrıları çekmekteydim. bir çok doktor ve fizik tedavi uzmanıyla yaptığım tedaviler sonuçsuz kalmıştır. tavsiye üzerine Syn. Tuncer beye ulaştım, iyi bir tedavi süreci, hastalığımın doğru anlatımı ile gerçekten iyi bir iyileşme süreci geçirdim. bundan sonra dikkat etmem gereken konular hakkında aydınlatıcı fikirler vererek beni rahatlattı. kendisine çok teşekkür ediyorum..başarılar diliyorum...

 • çok memnunum

  iyi akşamlar herkese sivas gemerek ilçesinde oturuyorum ve birkaç yıldır boyun fıtığı rahtasızlığı yaşamaktaydım. özellikle son 2 3 aydır şiddetli hale gelince doktora gittin lakın gittiğim doktorlar dan herhengi bir olumlu tepki göremedim ve komşumun tavsiyesi üzerine kayseri devlet hastanesi tuncer göker in yanna gittim.. ilk olarak şunu belirtemeliyim ki tuncer bey tam bizim gibi çok mütevazi ve alçakgönüllüydüve tedavi ve ttekiklerden sonra ameliyat olmam gerektiğii söyledi ilk olark tabi ki çekindik ancak biraz daha sorunca tuncer beyin önemli bir doktor oldukğundan emin olunca ameliyata evet dedim ve ameliyatım gerçeklesşti ve ameliyata sonucu olarak ağrılarım kalmamıştı tuncer beyin ellerine sağlık... ancak2 gün önce aldığım bir haberle üzüldüm tuncer beyin eskişehir acıbademe gittiğini öğrendim kayseri ve çevre halki için önemli bir kayıp oldu bence.. başarılarının artarak devam edeceğine eminim ..yolum eskişehir tarafına düşünce muhakkak yanına uğrayacağım inş.

 • çok memnunum

  Amcamın dayanilmaz bel ağrılari vardı. Kayseri de hangi doktora götürmemiz konusunda yaptığımiz araştırmalarımiz sonucunda sizin adınızı çok duyduk. Daha önce götürdüğümuz doktorlar sıkıntılı bir vaka olduğunu söyleyerek ameliyati yapmak istemediler. Oysaki siz bizleri çok rahatlattiniz.Amcamın ameliyatı oldukça başarılı geçti. Bir kac gun icinde taburcu oldu.ameliyat olali 4 ay oldu ve o gunden sonra hic bir sikayeti yok.Size ne kadar tesekkur etsek azdir.allah sizden razi olsun.

 • çok memnunum

  Kisa bir süre önce bel ağrılarım sebebiyle hastaneye gittim.tamamen tesadüfen Dr randevusu aldım. Iyi ki de sizden randevu almışım. Mütevazı kişiliğini ve üstün tip Bilginize gönüllerince fethettiniz. Ameliyatında umduğumdan daha iyi geçti. Ertesi günü taburcu oldum.hersey için çok teşekkür ederim

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer doktorlar