Doç.Dr.

Tülay Okman Kılıç

Kadın hastalıkları ve doğum, Üreme endokrinolojisi ve infertilite

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

BİLİMSEL DERGİ HAKEMLİKLERİ Değerlendirme Kurulu Üyesi Fertility and Sterility, Maturitas, The Journal of Obstetrics and Gynaecology Research, Europian J of Obstetrics & Gynecology and Reproductiv... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • Doç. Dr. Tülay Okman Kılıç

  Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya AVM A Kule Ofis girişi Kat:26 D:152 Üsküdar/ISTANBUL
  İstanbul

  İletişim bilgileri

  Ödeme yöntemleri: Nakit, Kredi kartı, Acıbadem Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Güneş Sigorta, İş Bankası, Marpfe Genel Sigorta, Yapı Kredi Sigorta

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

BİLİMSEL DERGİ HAKEMLİKLERİ
Değerlendirme Kurulu Üyesi
Fertility and Sterility, Maturitas, The Journal of Obstetrics and Gynaecology Research,
Europian J of Obstetrics & Gynecology and Reproductive Biology, Journal of Reproductive Medicine, Medical Science Monitor, Journal of the Turkish-German Gynecological Association, Reproductive BioMedicine Online, Medical Practise and Reviews,The Journal of Cancer and Clinical Oncology,Basic Research Journal of Medicine and Clinical Science, Wireless Sensor Network, British Journal of Medicine and Medical Research, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi, Türkiye Klinikleri
Tıp Bilimleri Dergisi, Türkiye Klinikleri Jinekoloji Obstetrik Dergisi
Dergi Yayım Kurulu Üyesi
Advances in Sexual Medicine
International STD Research&Reviews
BİLİMSEL KURULUŞLARA ÜYELİKLER
Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği
Türk Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Derneği
Türk-Alman Jinekoloji Derneği
Türk Menopoz ve Osteoporoz Derneği
Jinekolojik Endoskopi Derneği
Türk Perinatoloji Derneği
Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği
Fetal Tıp Derneği
European Society of Human Reproduction and Embriology (ESHRE)
American Society of Reproduction Medicine (ASRM)
İDARİ GÖREVLER
Sürekli Tıp Eğitimi (Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Temsilcisi)
YABANCI DİLLER
İngilizce
ÖZEL İLGİ ALANLARI
Jinekolojik Endokrinoloji, infertilite, tüp bebek
Yüksek Rizikolu Gebelik
Ürojinekoloji
Genel Jinekoloji
Genital Estetik
Antiaging
SEÇİLMİŞ ÖRNEK YAYINLAR
1.Alkanli N, Sipahi T, Okman Kilic T, Sener S. Lack of association between ACE I/D and AGTR1 A1166C gene polymorphisms and preeclampsia in Turkish pregnant women of Trakya region. Journal of Gynecology and Obstetrics 2014; 2(4): 49-53.
2.Guldiken B, · Sipahi T, Tekinarslan R, Kabayel L, Ozkan H, Unlu A, Eren Yamasan BE, Okman-Kilic T, Turgut N. The Canadian journal of neurological sciences. Le journal canadien des sciences neurologiques 09/2013; 40(5):722-5.
3.Bengur Taskiran, Sibel Guldiken, Ahmet M. Demir, Tulay K. Okman, Ender Arikan, Burhan Turgut, Ayse A. Tugrul. Effect of obesity on TAFI in postmenopausal period. Obesity Research & Clinical Practice. 2010;4:e271-6.
4.Kanter M, Gurbuz H, Okman-Kilic T. Endothelial nitric oxide synthase immunreactivity and the ultrastructure of endothelial cells of umbilical artery in normal and preeclamptic pregnancies. Clin Exp Hypertens. 2010;32(7):458-63.
5.Taskiran B, Guldiken S, Demir M, Doç. Dr. Tülay Okman Kılıç. Soluble endothelial protein C receptor level in obesity. Obesity and metabolism. 2009;5:134-8.
6.Ahmet-Camcioglu N, Okman-Kilic T, Durmus-Altun G, Ekuklu G, Kucuk M. Effects of strontium ranelate, raloxifene and misoprostol on bone mineral density in ovariectomized rats. Eur J Obstet Gynecol Reprod Biol. 2009 Sep 297.Kilic-Okman T, Yardim T, Gucer F, Altaner S, Yuce M.A. Breast cancer, ovarian gonadoblastoma and cervical cancer in a patient with Peutz-Jeghers Syndrome. Arch Gynecol Obstet. 2008; 278:75-7.
8.Kucuk M, Okman TK. Intrauterine instillation of trichloroacetic acid is effective for the treatment of dysfunctional uterine bleeding. Fertil Steril. 2005;83:189-94.
9.Kucuk M, Kilic-Okman T. Hormone profiles and clinical outcome after laparoscopic ovarian drilling in women with polycystic ovary syndrome. Med Sci Monit. 2005;11:29-34.
10.Kilic-Okman T, Guldiken S, Kucuk M. Relationship between homocysteine and insulin resistance in women with polycystic ovary syndrome. Endocr J. 2004;51:505-8.
11.Kilic-Okman T, Kucuk M. N-acetyl-cysteine treatment for polycystic ovary syndrome. Int J Gynecol Obstet. 2004 Jun;85:296-7.
12.Okman-Kilic T, Kucuk M. Rectal misoprostol vs vaginal misoprostol for first trimester termination of pregnancy. Int J Gynecol Obstet. 2004 Apr;85(1):64-5.
13.Kilic-Okman T, Kucuk M, Ekuklu G. C-reactive protein and body mass index in women with pre-eclampsia. Int J Gynecol Obstet. 2004;84:75-6.
14.Kilic-Okman T, Kucuk M, Altaner S. Comparison of the effects of letrozole and clomiphene citrate on ovarian follicles, endometrium, and hormone levels in the rat. Fertil Steril. 2003;80:1330-2.
15.Okman-Kilic T, Kucuk M. The effects of antihypertensive agents on endometrial thickness in asymptomatic, hypertensive, postmenopausal women. Menopause. 2003;10:362-5.
16.Kucuk M, Okman TK. Non-closure of visceral peritoneum at abdominal hysterectomy. Int J Gynecol Obstet. 2001;75:317-9.
17.Varol F, Saltik A, Kaplan PB, Kilic T, Yardim T. Evaluation of gestational age based on Ultrasound fetal growth measurements. Yonsei Med J. 2001 Jun;42:299-303.
18.Yardim T, Kilic-Okman T. Malignant Mixed Mullerian Tumor of Ovary. Turk J Med Sci.1998; 28:315-16.
19.Kucuk M, Kilic-Okman T. Direct intraperitoneal insemination combined with controlled ovarian hyperstimulation. Gynecol. Obstet. Reprod. Med. 2003;9:97-101.
20.Kilic-Okman T, Kucuk M, Altundag G. Endometriosis in cesarean scar: A Case Report. Gynecol. Obstet. Reprod. Med. 2003;9:58-59.
YAZILMIŞ ULUSLAR ARASI KİTAP ya da KİTAP BÖLÜMÜ
1.Okman-Kilic T, Sagiroglu C. Anabolic agents as new treatment strategy in osteoporosis. In: Flores MV. (ed). Topics in osteoporosis, Rijeka: In Tech; 2013. P241-57.
2.Okman Kilic T. Estrogen Deficiency and Osteoporosis. In: Yannis Dionyssiotis (ed). Advances in osteoporosis. In Tech, 2015, P7-18.
VERDİĞİ DERSLER
Puerperium ve laktasyon
Seksüel yolla geçen bulaşıcı hastalıklar
Genital tüberküloz
Çoğul gebelik
Miad geçmesi
Endometriozis
Hiperprolaktinemi
Over kist ve tümörleri
Plasenta previa
Ablasyo plasenta
Perinatal infeksiyonlar
ULUSLARASI DAVETLİ KONUŞMACI OLARAK KONGRE KATILIMI
3rd World Cancer Congress Breast Cancer Conference April 25-27, 2010 Shanghai, China Title: Breast cancer and pregnancy
BIT’s 1st Annual World Congress of Endobolism January 25-27, 2011 Xiamen, China
Title: Management of reproductive health in women with premature ovarian failure
1st Annual Inaugurate Symposium of Human Papilloma Virus (HPV-2011) June 11-13, 2011 Beijing, China Title: HPV Pathogenesis and Cervical Cance. Tülay Okman Kılıç kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Tülay hanım gelmiş geçmiş eniyi bilim kadınıdır.Çocukluğumdan beri farklı hastalıklarla mücadele veriyorum ve sürekli doktorlara gidiyorum.Gördüğüm en iyi doktorlardan biri .Kendimi gözüm kapalı emanet edebilirim.Hatta 2 çocuğumun dünyaya gelmesine Tülay hanım sağladı.Zekası ve yaklaşımıyla farklı.Bir doktor olarak hayatımızda olduğu için herşey den önemlisi çok iyi bir insan olduğu için ailemizden biri gibi ilgilendiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

 • çok memnunum

  Eski hastasıyım.En başta iyi bir hekim daha sonrasında sıcak kanlı ve güler yüzlü bir insan olması beni devam ettiriyor.Başka doktor arayışına gerek duymuyorum.Teşhislerinde çok doğru çok memnunum ve kendisini çok seviyorum.

 • çok memnunum

  Çok memnum ben Tülay hanımdan çok ilgilidir.Her zaman hastasını takip eder.Her detaya önem veriyor çok özenli bir doktordur.Güven veriyor .Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Gayet memnum.Çok dikkatli titiz ilgili bir insan.Nokta atışlar yapabiliyor.Benim rahatsızlığımla alakalı çok doğru tespitler yaptı.Şuan hamileyim çok memnum kendisinden halen devam etmekteyim.

 • çok memnunum

  Ben 2. doğumumu Tülay Hocamla gerçekleştirdim. Çok memnun kaldım.Hem doktor olarak hemde yaklaşımıyla çok ilgilendi.Devamında da Tülay Hanıma gidiyorum memnun kaldığım için.Çok titiz işinde bütün süreci çok iyi takip ediyor. Çok memnun kaldım kendisinden halende devam ediyorum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittim.Çok yakından ve candan ilgilendi.Tek kelime ile hem kişilik olarak hemde de mesleki olarak mükemmel bir doktor.Bu yaşa geldim ilkez böyle bir doktor görmedim.Hocama kelimelerle anlatmam yetersiz kalır.Memnunum doktorumdan.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Tavsiye edince araştırdım ve kendisine ulaştım.Tavsiye edildiği kadar varmış.Hastasına karşı çok cana yakın olması hastayı psikolojik olarak rahatlatıyor.Tavsiye ettiğim birçok arkadaşım oldu.Gidenler hiç hiç bırakmadı hocamı.Bebek sahibi olamıyordum.İlk defada başarılı oldu.Şuan 4,5 aylık hamileyim .Kendisinden çok memnun kaldım.Mesleki olarak çok başarılı bir doktor.

 • çok memnunum

  Gayet başarılı bir hoca.Kendisinden çok memnun kaldık.Randevu saatlerinde de hiç sorun yaşamadık.Gayet cana yakın branşında çok başarılı.Sorduğumuz her soruya net bir cevabı vardı.Çok çok bilgili bir doktor.Herkese tavsiye ederiz.

 • çok memnunum

  Tavsiye ile gittim.Çok samimi ve insanı çok rahatlatıyor en önemlisi çok güvenilir bir doktor.Bu güveni hastasına sağlıyor.Doğum yaptım bunun dışında tedavilerde gördüm.Başarılı geçti.Tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Gittiğim hastaneden tesadüfen girdim.Çok ilgili ve güler yüzlü olaması tercih sebebim oldu.Hamilelik takibi yapıyor. Gayet iyi gidiyor hamileliğim hocamla çok memnunum .

 • çok memnunum

  Arkadaşımın doktoru idi.Hastasına yakınlığı ilgisi ve her konuda da bilgisi olması doktorumdan yana oldu.Hamilelik takibi yaptı.Bu aşamada kedisinden çok memnunum.Dalından uzman çok başarılı bu dalda tercih edeceğim tek doktor.

 • çok memnunum

  Tülay hanım hastalığımda ve tedavimde elimden gelen hiç bir şeyi esirgemedi. Kendisi hem hekim olarak hemde insan olarak gerçekten iyi olan nadir kişilerden biridir.

 • çok memnunum

  Hamilelik ve doğum gibi önemli ve maximum hassasiyet gerektiren bir dönemde doktorunuzun kim olduğu şüphesizki çok önemlidir.Tülay hanım ile tanışıp bu yola cıktıgım için şanslı bir insanım kesinlikle..Dalında uzman,titiz,özenli şekermi şeker..daha soylenecek cok şey var onun için..Hekim gibi Hekim özetle..Hamilelik boyunca tum kontrollerin uzerinden 2şer kez gecerek irdeleyerek sağlam sağlam ilerledik her ay..38+2 de nst için gittiğim bir gun sonuçlarda şuphelenmesi nedeniyle hızlı bir aksiyon alarak başarılı bir doğum gercekleştirmeme neden oldu cunku bebişimde kordon dolanmış boğazına..özellikle sorunlu gebeliğiniz varsa dalında uzamndır..şiddetle ve sonuna kadar tavsiye ederim Tülay Hanımı..Saglıklı günler..

 • çok memnunum

  onu çok seviyorum...