Opr.Dr.

Tevfik Sözen

Kulak burun boğaz

Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • 781
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  62
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Yaklaşık 3 yıl önce Gaziantep'te tanışma fırsatım oldu.Tanıdığım en iyi hekim ve arkadaş kadar yakın birisidir Tevfik hocam. Profesyonel olarak müzikle uğraşıyorum şarkı söylerken nefesi doğru kullanmanın önemini bilen bilir. kaza geçirdim burnum iki defa ayrı şekilde kırıldı,nefes almak da çok zorlanıyordum şarkı söylerken tabiri caizse zırıltılı ses yani net bir şekilde çıkmıyordu ve zorluğu hergeçen gün artmaya başladı.estetik açıdan da pek iyi göründüğünü söyleyemem. Başta da söylediğim gibi yaklaşık 3 yıl geçti ve şuan bariz bir şekilde hem estetik hem nesefesim hemde sesim de ki problemler ortadan kalktı. O kadar doğal görünüyor ki kimse ameliyat olduğuma inanmadı.bu kadar geç yazmamın sebebi ise burun iki yıl da en doğal halini alırmış diye söylemişti yanlış hatırlamıyorsam bir sene de ben ekleyeyim dedim geldik buralara:) işin özü hiç tereddütsüz danışabileceginiz,ameliyat olabileceğiniz işinin ustası derler ya işte onlardan biri de Tevfik Sözen'dir diyebilirim. (jazz'ı da sevseydi iyiydi )Selamlar..

 • çok memnunum

  Ben ameliyat kelimesinden nefret eden biri olarak geçirdiğim geniz eti operasyonunda Tevfik Hocamın sınırsız espri kabiliyeti,yüksek enerjisi ve işindeki profesyonelliğine sonsuz teşekkür etmek istiyorum.Nefes alabiliyor olmak çok güzel....Hatta biz kendisine burunlarımızı ailece emanet ettik.Kız kardeşimin de ameliyatını yaptı ve ortaya bir sanat eseri çıkardı...Güleryüzünüze ve yüreğinize sağlık hocam...

 • çok memnunum

  Tevfik Bey patronumun arkadaşı ve bir gün kliniğimize geldi.Orda tanışma fırsatım oldu. Benim burnumda kemer ve eğrilik vardı ayrıca kepçe kulaktım.Tevfik beye muayene oldum.Hastalarıyla çok ilgili güler yüzlü bir hekim.Ameliyattan korkmama rağmen Tevfik beyin pozitif , esprili yaklaşımı sayesinde ameliyat oldum ve çok başarılı sonuç aldım. 4.günde işime gittim.Ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı. Özellikle ameliyat sonrası çok sıkıntılı bir süreç olduğu anlatılırdı, ben bu sıkıntılı süreci yaşamadım. Bunuda hekimin bilgisi ve el becerisine bağlıyorum. Burnum istediğim gibi doğal oldu.Tamponlar ve dikişler alınırken hiç sıkıntım olmadı. Ayrıca kepçe kulak olmaktan kurtuldum. Çok mutluyum iyiki tanımışım Tevfik beyi

 • çok memnunum

  Yaklaşık bir yıl önce Tevfik beye revizyon ameliyatı oldum. Benim burnum darbe sonucu dışarıdan bariz bir şekilde yamulmuştu ve içeriden de septum yamulduğu için nefes almada problemim de vardı. Bunun sonucu 4 yıl kadar önce başka bir doktora ameliyat olmuştum ama ameliyat sonucu ne yamukluğu ne de burundan nefes alma da güçlük çekmem düzelmemişti. Geçen yazın başında doktor araştırmaya başlamıştım Tevfik beyi önerdiler internetten de araştırdıktan sonra randevu alıp yanına gittim. Kendi izlenimim de olumlu olunca Tevfik beye ameliyat oldum. Ortaya çıkan sonuçtan hem görünüm olarak hem de burundan nefes alma açısından gayet memnunum.

 • çok memnunum

  Arzu Ya (09/ 07/2015) Yaşam kalitemi düşüren, ciddi nefes problemim vardı. İyi bir doktor ararken bu sitedeki yorumlar dikkatimi çekti. Karar verdim. Bu ameliyatı Tevfik Hocam yapmalı. Şubat ayında ulaşmaya çalıştım. Ne mümkün,çok yoğun. Amerika'ya gitmiş. Dört ay gelmesini bekledim. Döndüğünü öğrenince iletişime geçtim. Sağ olsun kısa sürede geri dönüş yaptı. Hacettepe KBB'ye gittim. Burnumu muayene etti. Samimi, ilgili ve de bilgili. Burnumun sol tarafında konka büyümesi, septum eğriliği, kemer ve üst noktasında çatlaklık vardı. Bütün bunlar nefes almamı englliyordu. Aynı gün fotoğraf çektirip, burun tasarımını yapıp ve ameliyat gününü belirledik. Ameliyatı Hacettepe'de oldum.Hastanede bir gece kaldım.Hocam hastaneden çıktıktan sonra da süreci takip etti. Primer septorinopilasti+primer rinoplasti ameliyatı olduktan bir hafta sonra tamponları aldırmak için gittim.Bu arada yüzümde hiç şişlik ve morluk yoktu. Silikon tamponlar, hocamın marifetli elleriyle sorunsuz çıkarıldı. Tampon sonrası hiç ağrı ,baş dönmesi hissetmedim. Aksine çok iyi nefes alıyordum. Ameliyat olalı 9 gün oldu. Burnum çok doğal ve yüzümle uyumlu.Yeni görüntüme çabucak alıştım. Sonuç benim için mükemmel! Sağlıklı nefes alabilmek harika! Burnum, Tevfik Hocamın hünerli ellerinde sağlıklı nefese kavuştu. Hiç tereddüt etmeden ,burnunuzu gönül rahatlığıyla hocama teslim edebilisiniz. Hastalarına değer veren, işinde mükemmel olan Tevfik Hocama yürekten teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Bugun amaliyatımın 19.Günü Tevfik Beye burnumdan ameliyat oldum daha 19 gün olmasına rağmen çok güzel bi buruna sahibim şuan ve çok doğal duruyor . Bi tanıdığım vasıtasıyla ve netteki yorumlardan yola cıkarak Tevfik Hocaya şehirdışından ulaştım ve kendisiyle tanışdıktan sonra, hiçbir doktorla daha görüşme ihtiyacı duymadım ve kendimi Tevfik Hocaya emanet ettim. Çok ilgili bir doktor kendisi amaliyat öncesinde ve sonrasında da takibi altında geçiyor süreç.. Doktorunuzdan daha çok Abiniz oluyor Tevfik hoca. Hayatımda verdiğim en doğru karar ve çok mutluyum. Tevfik Hoca'ya Amaliyat olmak isteyen arkadaşlara emin ellerde olduklarını belirtmek isterim ve çok teşekkür ediyorum İyiki varsınız Tevfik Sözen

 • çok memnunum

  Ben 15 sene önce nefes alamama şikayetiyle ameliyat olmuştum.Fakat şikayetlerim bu zamana kadar devam etti.İnternetten yaptıgım araştırmalar neticesinde tevfik hocayı buldum ve kendisi ile görüştüm.Birçok doktorla görüşmeme rağmen tevfik hocam beni ikna etti.4.5.2015 tarihinde ameliyat oldum ayni zamanda çenemin altındaki yağları ve gözkapaģı düşüklüğünüde giderdi.Ameliyat sonrasinda hergün aradı ve ilgilendi eski halimi bile unutturacak derecede iyi bir sonuç aldım kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bir doktor ve insan

 • çok memnunum

  burun estetiği ve kemik eğriliği şikayetimle başvurduğum tevfik hocamın ellerine sağlık diyorum. ameliyat öncesi ve sonrası ilgisiyle sizi rahatlatan ve tek hastası sizmişsiniz gibi davranan bir hekim. beklediğimden çok daha rahat hatta beklemediğim kadar rahat bir ameliyat oldu. estetik gibi değil doğal bir görünümde olduğu için çok memnunum.

 • çok memnunum

  Tevfik Bey'e ulaşmamda burada dağ gibi yığılan olumlu yorumların büyük etkisi oldu. Sağlıkla ilgili her konuda Allah karşımıza işinin ehli,dürüst ve samimi doktorlar çıkarsın derim hep. Hayatımda ilk kez ameliyat oldum (deviasyon) ve şimdi çok mutluyum. Çevremde burun ameliyatı olup da problem yaşayan birçok kişi olunca tereddüt ediyorsunuz ilk başta ama Tevfik SÖZEN sağ olsun neredeyse tamamen tıkalı olan sağ burun deliğinden şimdi çok rahat nefes alabiliyorum. Kendisine duacıyım. Allah her daim çalışmalarında ve iş hayatında onu başarılı kılsın.

 • çok memnunum

  Ameliyat olmadan önce internette çok uzun bir araştırma yaptım ve gördüm ki Tevfik Hoca hakkında herkes olumlu yorumlar yapmış. Randevu almak kolay olmadı çünkü Tevfik Hoca gerçekten çok yoğun çalışıyor ve işini hakkını vererek yapıyor. Benim ilk gittiğim doktordu ve tereddütsüz ben Tevfik Hocaya ameliyat olacağım dedim, çok da doğru bir karar vermişim. İlk günden itibaren çok nazik,ilgili ve samimi davranan bir doktora sahip olduğum için çok şanslıyım. Burnum harika oldu ve kimse ameliyat olduğumu anlamıyor. Herkes güzelleştiğimi söylüyor ama burnum o kadar doğal oldu ki altındaki ufacık iz dışında ameliyatlı olduğunun anlaşılması imkansız ve kimse fark etmiyor da. Söylediğimde çok şaşırıyorlar. Tevfik Hoca oldukça doğal ve yüz hatlarıma uygun bir burun yaptı. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası kafamda hiçbir soru işareti kalmasına izin vermedi, daha ben sormadan tüm açıklamaları detaylarıyla yaptı ve süreci yakından takip etti. Nefes almada hiçbir problemim yok, burnum fonksiyonel anlamda da gayet iyi durumda.Ameliyat olmayı düşünen herkese gidip Tevfik Hocayla görüşmelerini kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Umarım herkesin benim gibi doğal ve güzel bir buruna sahip olma şansı olur, eğer Tevfik Hocaya ameliyat olursanız işi şansa bırakmıyorsunuz demektir. Ben doktorumun ilgisine ve el becerisine hayran kaldım, kendisiyle görüştüğünüzde burda yazılanların ne kadar az kaldığını göreceksiniz. Tevfik Sözen'le görüşmeden ameliyat olmayın derim.

 • çok memnunum

  yaklaşık 3,5 ay önce ben de Tevfik beye burun ameliyatı ( septo-rhinoplasty) oldum. Ameliyattan önce uzun bi doktor araştırma sürecim oldu ancak aradığım bir çok , hatta diğer bütün doktorların ancak sekreterleriyle konuşabildim. Tevfik bey aksine ameliyat öncesi süreçte de , sonrasında da hep irtibat halindeydi. 3,5 ay sonra bile. çok çok iyi bir hekim olmasının yanında çok çok iyi bir insan. esprili , karizmatik, sempatik vs vs :) ayrıca çok da sabırlı.. ben kan aldırırken bile ağlayan birisiyim , bütün bu süreçte ; anestezi verilirken , silikon tamponlar çıkarılırken vs tüm mızmızlanmalarıma katlandığı için ayrıca teşekkür ederim kendisine. şu an burnum sağlıklı olmasının yanı sıra çok güzel :) yazabildiklerim hissettiklerimin sadece bi kısmı. bu süreci bu kadar kolay atlatmama yardımcı olduğu için kendisine tekrar teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Ben de Tevfik Abiye ameliyat oldum. Hem insanlığından hem doktorluğundan şüphem yok.. Allah yardımcısı olsun.. .milletimizin böyle değerli hekimlere ihtiyacı var.

 • çok memnunum

  Tevfik Hoca'yı internetteki en iyi hekim adlı siteden ve bazı hocalarım sayesinde buldum ve randevuyu mail yoluyla aldım gerçekten çok yoğun Tevfik Hoca haftalarca bekledim ve TevfİK Hocam dan başka hiç bir doktora gitmemiştim bu sitedeki yorumlardan çok etkilenmiştim daha gitmeden önce bile Tevfik hocaya olmaya adeta karar vermiştim diyebilirim, muayene olmaya gittiğimde esprili ,güleryüzlü, açıksözlü bir doktorla tanışmıştım her sorumu kendisine sorabilmiştim o gün ameliyat tarihini belirlemeden gitmiştik biz ama sizler sakın böyle bir hata yapmayın bence :) Tevfik HOcam çok yoğun ve çok iyi bir doktor ameliyat günü için çok bekledim ve 25 Ağustos ameliyatımı olmuştum ameliyat sırarsında bile sizle o kadar iyi ilgileniyor , konuşuyor ve rahatlatıyor sizi kendisine çok teşekkür ederim. Ameliyattan sonra yüzümde çok bir morluk olmadı biraz oldu ve 2, ve ya 3, günü geçti biraz 3, gün çok şişliğim oldu bir haftada geçti ama o günler yani ilk hafta çok zorluydu Allah herkesin yardımcısı olsun bir hafta sonra yani bugün tamponlarımı aldırdım o olaydan bile çok korktum ama TEVFİK hoca çok sabretti beni güldürdü çok teşekkür ederim Ben burun eğriliği ve estetiği üzerine ameliyatımı oldum şimdi çok ama çok mutluyum burnumdanda çok memnunum Bence ameliyata karar vermeden önce GÜLER YÜZLÜ, ÇAK SABIRLI, ESPİİLİ, YETENEK VE ÇOK HÜNERLİ SAYIN TEVFİK HOCAMA gidin muayene olun ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TEVFİK HOCAM :) :)

 • çok memnunum

  Tevfik Hocayı internetten yoğun araştırmalarım sonucu buldum. Kendisine muayeneye gitmeden ameliyatımı ona yaptırmaya karar vermiştim bile. Çok değerli, işinin ehli, güleryüzlü, beyefendi bir insan. Burnumdaki şekil bozukluğunu gidermenin yanı sıra, daha rahat nefes alabilmemi sağladı. Çok doğal bir burnum oldu. İnsanlara burun operasyonu geçirmiş olduğumu söyleyince inanamıyorlar, burnumun çok doğal ve güzel olduğunu söylüyorlar. Hoca hastasına çok güven veriyor, size de kendinizi onun sihirli ellerine bırakmak kalıyor. Kendisiyle bir kere görüşmeye gidin gerisi gelecektir zaten...

 • çok memnunum

  Küçükken düşmemden kaynaklanan burun eğriliğimden dolayı rahat nefes alamıyordum. Yıllardır burun ameliyatı olmaya cesaret edemezken Tevfik hocayla görüştükten sonra ameliyat olmaya karar verdim. Görüşmeye gittiğiniz ilk gün Tevfik hocanın farkını anlıyorsunuz. Hastasıyla gerçekten ilgilenen, psikolojik olarak rahatlatıp ameliyat sürecine hazırlayan, en önemlisi güven veren, işinde gerçekten başarılı bir doktor. Ameliyat olalı 1 hafta oldu ameliyat olduğum ilk günden itibaren ağrı çekmedim ve rahat nefes almaya başladım. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Tevfik hoca gibi işini bu kadar seven ve mucizeler yaratan bir doktorla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

 • çok memnunum

  Merhaba bende Tevfik Bey'e burun ameliyatı olanlardanım :) Tevfik Bey gerçekten mükemmel bir insan onu tanıdığınız zaman anlıyorsunuz zaten.Tevfik Bey'le ilk görüşmemizden hemen sonra 4. gün ameliyatımı oldum ameliyatım çok güzel geçti burnumda baya da bir çalışma oldu fakat ameliyat sonrası ağrım hiç olmadı çok rahattım sadece morluklar oluyor oda çok doğal.Şimdi 22.günümdeyim burnum gerçekten güzel gözüküyor nefes almamda yada koku almamda hiç bir sıkıntı yaşamadım her şey çok güzel ilerliyor. Tevfik Bey gerçekten elleriyle harikalar yaratıyor :)

 • çok memnunum

  Doktor beyi bu gün tanıdım. Şikayetlerimle profesyonelce hem de tam bir beyefendi olarak ilgilendi. Ama çok önemli ve gittiğim diğer alan uzmanlarından farklı bir tavrı oldu ki bu bende tam bir güven uyandırdı: bir hastanın kendisinden ilgilenilmesi istediği ve herhangi bir özel nedenle ilgilenilmemesini istediği konular olabilir. Bunu sezecek ve karşısındakinin onurunu incitmeden, sadece talep edilen konuyla ilgilenerek hastasına saygı gösteren doktor azdır. Mesleki becerilerin, ötesinde tam profesyonel tavır budur. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Kendisi doktor olmanın da ötesinde adeta bir sanatkar olan Tevfik Bey işini çok iyi biliyor ve severek yapıyor. Sizinle ilgilenirken sanki o gün tek hastası sizmişsiniz gibi taleplerinize ve sorularınıza cevap veriyor. İstediğiniz kadar araştırın makul hiç bir hastasından olumsuz geri dönüş alamazsınız. Sizinle tıpkı meslektaşı gibi fikir alışverişinde bulunurken, kafanızdaki soru işaretlerini de sizin düzeyinizde biri için nasıl izah etmesi gerekiyorsa o şekilde sizi aydınlatıyor. Beklentilerinizi anlayarak uygun olan yöntemi/tedaviyi birlikte tartışabiliyorsunuz. Aklınızda ki tüm soru işaretlerini gidermek için elinden gelen herşeyi yapıyor. Benim operasyonum öncesinde aklımdaki tüm soru işaretlerini (çok pimpirikliyimdir :) gideren Tevfik Bey, güleryüzlülüğüyle de beni motive etti. Ameliyat sonrası dönemi çok yakından takip ederek iyileşme sürecini gün gün hatta ilk günlerde saat saat takip etti. Yaptığı işin tamamıyle arkasında olan ve sürecin tamamında sizin problemlerinizi gece gündüz demeden iletebileceğiniz, kolaylıkla bağlantıya geçebileceğiniz bir hekim. Profesyonel hekimliğinin/cerrahlığının yanında, kompleksi olmayan çok değerli bir insan, kendisine bir defa daha bu platformda eşimle birlikte teşekkürlerimizi sunuyoruz. Değerli bir hekim, değerli bir insan...

 • çok memnunum

  Öncelikle herkese merhaba, 2012 yılında nefes almada yaşadığım sıkıntı nedeniyle septorinoplasti ameliyatı oldum ve sonuç çok ta başarılı olmadı ne yazık ki.Yaşadığım nefes alma sorunum devam ettiği için ve estetik açıdan revizyon burun ameliyatı gerekliliği de ortaya çıktığı için eniyihekim.com dan değerli doktorum Sayın Tevfik Sözen ile tanışma fırsatı buldum. Yaşamış olduğum bu süreçte Sayın Dr.Tevfik Sözen ile tanışıp ikinci burun revizyon ameliyatına tereddüt etmeden karar verdim.Yapılan kosta grefti ameliyatı ile de hem nefes almada yaşadığım sorundan kurtuldum hem de çok daha güzel,oldukça doğal bir görüntüye kavuştum.Emeğine ve yüreğine sonsuz teşekkürler,saygılarımla.

 • memnunum

  Tevfik Hoca sağolsun çok ilgili ve güven veren iyi bir doktor. Kendisine muayene oldum ve septumu düzelteceğini, şeklinin de doğal bir şekilde düzeltebileceğini ama beklemem gerektiğini söyledi, 3 aydır bekliyorum, kendisine güveniyorum umarım daha fazla beklemem ve sorunlarımdan artık kurtulurum.

 • çok memnunum

  Burnumdaki eğrilik nedeniyle yıllardır hem nefes almakta sıkıntı çekiyor hem de görünüşü sebebiyle kendimi kötü hissediyordum. Doktor arayışımda karşıma birçok isim çıktı. Forumlarda yaptığım araştırmalar ve ameliyat olanlarla görüşmelerim sonucu Tevfik Bey ile ilgi edindiğim olumlu bilgiler neticesinde kendisiyle görüşmeye gittim. Daha ilk görüşmemizde bana güven verdi ve başka doktorla görüşme gereği duymadan kendisine ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olalı 2 haftayı geçti. Şu an hem nefes alışımda hem de görüntü olarak burnumda hiçbir sorunum kalmadı. Üstelik Tevfik Beye kafama takılan herseyi gönül rahatlığıyla sorup öğrenebiliyorum. Ameliyat oldu hadi tamam bitti herşey modunda değil tüm surecimde çok ilgilendi. Tüm desteği için kendisine teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Tevfik beyle görüşmeye burada yazılan yorumları okuduktan sonra karar verdim ve tüm yoğunluğuna rağmen septoplasti ameliyatı için kendisinin uygun olmasını bekledim. İlk görüşmemiz sadece 5 dakikalık kısa bir ön muayene niteliğindeydi. Ameliyat olmam için beklemem gerektiğini, sırada bekleyen hastaları olduğunu söyledi. Ne kadar süre bekleyeceğim belli olmamasına rağmen kendisiyle tanıştıktan sonra başka bir hekim arayışına girmeyi gereksiz gördüm. Kendisine olan güvenini hastasına çok rahat hissettiriyor.Zor olduğunu düşündüğüm bir burnum vardı. Hem kemik çatı hem burun ucunda işlem yapılması gerekiyordu.Ameliyatımı olalı 5 gün oldu. 3.gün en yoğun olarak yaşadığım az biraz ödem ve morluk dışında ağrım bile olmadı. Öyle ki; 20 lik dişlerimi çektirdiğim zaman hissettiğim ağrı ve acı çok daha fazlaydı diyebilirim. Hastasına moral veren, yanında olan, ameliyat sonrası dönemde de gayet sabırlı , espritüel , bomba gibi bir doktordur kendisi. Bir kez olabileceğim bir ameliyattı.Çok doğru bir hekim tercihi yaptım. Kendisine sonsuz teşekkürler....

 • çok memnunum

  Uzun yıllardır burun ameliyatı olmak isteyip ama bir türlü karar veremeyen biri olarak Tevfik bey benim için biçilmiş kaftandı. Doktor sadece muayenesini yapıp sizi ameliyat eden kişi olabilir ama psikolojik destek de cok önemli kendisine bu konudaki desteğine,ilgisine teşekkür ediyorum ve burnumu gördükten sonra hic estetik gibi değil bende yaptirmak istiyorum diyen arkadaslarimi kendisine yonlendiriyorum=)

 • çok memnunum

  Sevgili doktorum Tevfik hocayı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Aylarca internetten araştırma yaptım güvenebileceğim bir doktor bulabilmek için sonunda sadece yorumlardan yola çıkarak Tevfik hocayla görüşmeye gittim.Yorumlar başta abartılı geldi bu kadar olabilir mi dedim ama sonra bizzat görüşünce yorumların abartı olmadığını anladım.Ben kan aldırırken bile bayılan hastane fobisi olan biriyim.Burun ameliyatı olmayı çok istiyordum ama bir o kadar da korkuyordum.Yıllardır isteyip de olamadığım ameliyatı olmaya Tevfik hocayla ilk görüşmemizde karar verdim.Kendisi ilk görüşmeden itibaren çok ilgili güler yüzlü karşısındaki insanı rahatlatabilen işini çok iyi yapan güven veren bir doktor.Şu anda ameliyat olalı tam bir hafta oldu, bu bir hafta içinde hergün iletişim halindeydik en ufak bir sorunumu bile paylaştım bıkmadan usanmadan cevap verdi beni rahatlattı..Bugün tamponları çıkardı çektiğim ufak acıları o anda unutayım diye espriler yaptı beni güldürdü ,yeni bir bandaj taktı.Ve ben şuanda çok iyiyim kendimi çok iyi hissediyorum artık rahat nefes alabiliyorum, burnumun şekli şiş olmasına rağmen çok güzel duruyor:) Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederim bana verdiği güven için şefkati için işini çok iyi yaptığı için mesleğine aşık bir hekim olduğu için iyi ki tanıdım sizi ve kendimi size emanet ettim ellerinize,emeğinize yüreğinize sağlık:)

 • çok memnunum

  Ben İnternette yaptığım uzun süreli araştırmadan donra. Op.Dr.Tevfik Sözen e burun ameliyatımı yaptırmaya karar verdim. en kısa zamanda gerçekleştiricem .

 • çok memnunum

  gerçektende mükemmel bir doktor ve insan.yorumları okuduğumda insanların yanlı davrandıklarını düşünmüştüm ama dr.tevfik beye muayene olunca gerçekten sözlerin yazılanların kafi gelmeyeceği mükemmelikte dürüst gerçekten gerekmedikçe operasyon yapmayan biri.yalnız çok yoğun.kesinlikle 1 numara

 • çok memnunum

  Sevgili doktorum Tevfik beyi bu site sayesinde tanıma fırsatı buldum. Benim burnumda kemik eğriliği vardı aynı zamanda burnumun görünüşünden de memnun değildim. Burada okuduğum yorumlar beni çok etkiledi ve doktorumla görüşmeye gittim iyiki de gitmişim. Doktorumun işini gerçekten severek yaptığını hissetmem, kendisine olan haklı güveni ve güler yüzü benim ameliyata karar vermemi sağladı. Ameliyat olalı 2 hafta oluyor, şu anda burnumda bantlar var buna rağmen şimdiden burnum çok iyi görünüyor ve zaman geçtikçe daha iyi olacağını da biliyorum. İyi yürekli doktorum Tevfik Sözen'e çok çok teşekkür ediyorum benim için yaptığınız şeye paha biçilemez.

 • çok memnunum

  Uzun yıllardır burun ameliyatı olmaya niyetli biri olarak ne bedenen ne kalben içime sinen hiçbir doktora rast gelmemiştim, saygıdeğer doktorum Tevfik Bey'e rastgelinceye dek. Hakkında yapılan tüm yorumların olumlu ötesi olumlu olmasıyla tam bir istisna olan doktoruma önce mail yoluyla ulastım ardından gidip bir de muayene olayım istedim. Daha muayene olurken doğru yerde olduğuma emin olmuş ve ameliyat için gerekli cesareti, doktorumun verdiği güvenle, kendimde bulmuştum. Vee 21 Aralıkta iğneden korkan ben, doktorumun desteği sayesinde güle eğlene ameliyata girdim. Şu an iyileşme sürecindeyim ve benzer ameliyatlar geçirenlere göre inanılmaz bir hızla iyileşiyorum. 5. günümde tamponlarım alındı, morluklarım nerdeyse yok denecek seviyede ve hafif şişliklerim var. Burnum şuan bandajlı ve şekli zamanla ortaya çıkacak ama şüphem yok bu konuda da harika olacağına inancım tam. Ki aldığı hemen her karardan memnuniyetsizlik duyan ben, böylesi önemli bir kararda biran olsun doktorumdan tereddüt etmedim. Abartısız işinin en en en iyisi.. Zira en iyisi oluncaya dek çabalayan ve işine ruh katan bir doktor o. Sadece bedene iyi gelen şeyler bizi mutlu etmeye yetmiyor çünkü.. İşini iyi yapan insanların biraz egoya sahip olduklarını düşünürdüm, 'doktorların hası'nda (Tevfik Bey'de) gördüm ki gerçek anlamda işinin ehli insan, egosuz insanmış.. Bir ben değil sevgili eşim ve canım ailem ona hep minettar kalacağız..

 • çok memnunum

  Uzun yıllar süren karar alma aşaması sonrasında ve yine uzun süren internet araştırmaları ve okunan sayısız forum yazıları neticesinde kendisine ameliyat olma kararını daha ilk görüşmede almış,10 gün önce de burun estetik ve kemik eğriliği ameliyatı olmuş şanslı bir Tevfik Sözen hastası olarak öncelikle şunu söylemeliyim ki; O'na güvenin ! Eğer hayatınızda bir defa da olsa çok ağır bir gribe yakalanıp bir kaç gün nesef almada problem yaşamak,biraz da bitkin düşmek ( ki bitkin bile düşmeyeceksiniz ) sizin için hayatın sonu olmamışsa inanın ameliyat sonrası o kısa dönemi de çok kolay atlatacaksınız.Ameliyatın ertesi günü evinize gitmiş,4.günün sonunda tamponlarınız çıkmış ,1 hafta sonunda rahat nefes neymiş onu tatmış ve en önemlisi henüz şişlikler ve morluklar olmasına rağmen aynaya bakmaktan kendinizi geri alamıyor olacaksınız :) Peki bu süreci nasıl mı bu kadar rahat geçirmiş olacaksınız? Tabiki değerli hocam Tevfik Sözen sayesinde.O sizi sizin yerinize düşünmüş hatta sorularınız daha sorulmadan cevaplanmış olacak.Sizi en doğru şekilde yönlendirecek, duymak istediklerinizi değil olanı ve olması gerekenleri size tek tek sabırla anlatacaktır.Eğer bu alanda en iyisine ulaşmak için bu sitedeyseniz; en bilgili,en güvenilir,sizi en iyi anlayacak olan ve işini en titiz yapan kişinin profilindesiniz demektir.Hiçbir şey olmayacak dahi olsa Tevfik Hocam'ı tanımış olacaksınız :) Saygılarımla...

 • çok memnunum

  Burun eğriliği teşhisi konulup ameliyatı olmam gerektiğini öğrendiğimde güvenebileceğim bir doktor arayışına girdim. İnternette biraz araştırma yapınca Tevfik Hocamıza bu sitede rastladım. Hakkında yapılan yorumlar çok olumluydu. Anti parantez olarak söyleyeyim kendisi hakkında başka sitelerden yorumlar da buldum. Onlar da hakeza çok olumluydu. Artı Hacettepe gibi üst düzey bir üniversitede olması ve kariyeri ile tecrübesi de tercih sebeplerimin arasındaydı. Sonuç olarak kendisine ameliyat oldum. Ameliyat çok başarılı geçmişti kendisinin ifadesiyle. Gerçekten de burnumdaki eğrilik düzelmişti. Artık sabahları ağzımın açık kalmasından kaynaklanan kuruluk olmuyordu yani ağzım kuru kalkmıyordum. Yaptığı ameliyattan çok memnunum. İlgisini de hiç eksik etmedi. İrtibat bilgilerimi aldı. Kendisine mail ile merak ettiğim şeyleri soruyorum. Hepsini cevaplıyor. Herkese tavsiye ederim.

Hasta soruları

 • Hocam ben 34 yaşındayım. küçük yaştan beri işitme kaybım var. o yaşlarda kulak akıntısı oluyordu. tedavi edilmediği için kulağımda bir hasar oluştu sanırım. Sağ kulağımda kayıp fazla. sol kulağım normal. Öğretmen olduğum için okulda sıkıntı çekiyorum. Sesleri ayırt etmekte sıkıntı çekiyorum. 1999 yılında bir amaliyat oldum. Kulak zarı tamiri yapıldı. bir faydası olmadı. Yılar sonra yine gittim duymaya yarayan kemikte kireçlenme var dedi hocanın biri. Amaliyat yaparız ama garanti vermem dedi. Daha sonra Erciyes ü. bir hocaya gittim Ciddi bir duyma kaybın yoksa hiç uğraşma, diğer kulağınla idare et dedi. ama ben kalabalık sınıf ortamında sıkıntı çekiyorum ve sürekli çınlama var. Bir başka doktor da zar çökme var demişti. kesin sonuç alamam diye operasyondan çekiniyorum. ilginize şimdiden teşekkürler.

  07 ağustos 2013
 • sayın hocam bu oknuda 2 defa doktora gittim telkin edici yaklaştılar fakat sizede danışmak istedim. 2011 yılında bir yudum meyve suyu içtim ne oldugunu bile anlamadan nefesim kesildi sonra iğne deliğinden nefes almaya çalışma çabaları bir iki dakika çırpınış. o zaman çok önemsemedim hekesin başına gelebilecek vahim bir kaza gibiydi. 2012 yılında istifra etmek üzereyken mideden gelen asitleri dışarı attıgım anda yine aynı şey.. ve dün gece uykumdan uyandıgımda; tabi ilk anları çok net hatırlayamıyorum ama boğazımda bulantı tadı vardı sanırım reflü ve yine can çekişme sahneleri.. ilk anlar hiç nefes alamama sonra iğne deliğinden öksürebilecek kadar ufak bir nefes ve o anırma vari ses.. öksürüp tekrar iğne deliğinden zorla ciğerleri doldurma sonra cenin pozisyonunda ağzımdan salyalar akıtarak deliğinin genişlediğini hissedip yine yavaş yavaş nefesimin açılması. hocam benim boğazım mı hassas gece vakti nefes alamadan uyandıgımda ne yapmalıyım ya da bir reflü durumunda tekrar başıma gelirse.. paniğe kapılmamaya çalışıyorum ama artık travmatik bir durum aldı. çok teşekkür ederim

  09 ağustos 2013
 • MEHABA KIZIM 4yaş 5aylık boy 99 kilo 13 idi şuan hasta olduğu için 12 gibi bişey oldo doktor bey geniz eti var burunun yüzde 70nin tıkalı olduğunu söylediler bademcikleri kocaman öpüşen tonsilitmiş iştahsız herzaman azcık yiyen hastalık hallerinde hiç yemeyen bi kızım var.bu bademciklerin ve genzi etinin kızımın büyümesinde etkili olduğunu düşünüyorum çünkü kızım hiç büyümüyor yaşıtlarının çok altında kilo şu anda sanıyorum yüzde 3 persanyilde çok üzülüyorum napcamı bilmiyorum bana bir çözüm. Hacettepede ne doktora ulaşıyosun ne bişey sizi tesadüfen gördüm internette muayenehannenizmi var acaba yoksa hastaneye gelsek görme imkanınız varmı beni bilgilendiriseniz sevinirim.

  28 eylül 2013
 • merhaba hocam 16 aylık erkek bebeğim var geniz eti teşhisi kondu ameliyat şart fakat erken dendi.ama 2 ayı geçkin bir süredir burnunu hiç kullanamıyor ve dün farkettik ki damakta kubbeleşme başlamış lütfen yardımcı olun

  28 eylül 2013
 • hocam vereceğiniz bilgiler için önceden teşekkür ederim eşimin kulağında gizli akıntı oldugu söylendi ameliyat olması gerekiyormuş fakat kastamonuda bu ameliyat yapılamıyor bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz sizinle telefon ile görüşmek isterim tekrar teşekkür ederim

  14 kasım 2013
 • Öncelikle merhaba,burun görüntüsü ve nefes alamama sebebiyle size muayene olmak istiyorum.Bu konuda sizden randevu alma işlemini nasıl gerçekleştirebilirim ? Muayene ücretiniz var mı, var ise nedir? Son olarak muayeneyi hacettepe'de mi yapıyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

  15 kasım 2013
 • Hocam ben ordudan yazıyorum babamda 4 gündür işitmemezlik sorunu var orduda birkaç doktora gösterdik bu kulak bitmiş 100 /100 diyorlar daha işitmez diyorlar emar çektirdik bugün itibariyle ilk gün 15 ilaç yemesini önerdi bir sonraki gün 14 tane 7 gün içinde bu ilaçları bitirmesini söylediler sizden ricam bu konu hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  16 kasım 2013
 • tevfik bey merhabalar burnumun şeklinden çok rahatsızım ama bir doktor eşi olarak eşimi ikna etmem biraz zor oluyor iyi bir doktor arayışına girdim ve sizinle karşılaştım fiyat ve en yakın randevu tarihleri hakkında bilgilendirirseniz sevinirim en yakın zamanda görüşmek üzere...

  30 kasım 2013
 • Tevfik hocam merhaba. ben Van'da öğretmenim burun ameliyatı olmak istiyorum.Şubat tatilinde hastanenize gelme şansım var.Eğer o zamana bana vakit ayırabilirseniz çok sevinirim çünkü 7 şubatta Van 'a geri dönem gerekecek.eğer geldiğimde muayene olup en geç 1 hafta içinde ameliyat yapma şansınız varsa direkt sizde haber geldiğinde bilet tarihini değiştireceğim.en kısa zamanda haber verirseiz çok sevinirim

  30 kasım 2013
 • hocam ( saf ses ortalaması sol 62 sag 40, konusmayı alma eşiği sol 65sag 50 ) seklınde elımde sonuclar var bana acılen amelıyat olmam gerektıgının soledıler amelıyat dısında baska tedavı yontemı yokmu amelıyat rısklımıdır bana onerılerınızı beklıyorum olursam amelıyat nasıl olur proplem yasarmıyım daha sonra hocam cok caresız kaldım

  04 aralık 2014
 • Merhaba doktorum . Ben küçük bir şehirde yaşıyorum . Gece nefes alamıyorum. Sıcaktan soğuğa ya da soğuktan sıcağa geçince burnum sürekli akıyor . Kulaklarımin arkası sürekli şişiyor. Ve çok fena ağız kokusu var. Uzun süredir bu rahatsizligi çekiyorum. Ne zaman doktora gitsem burun fisfisi ve antibiyotik veriyor gönderiyor doktorlar. Geniz etinden kaynaklı diyor geneli. Bu iltihap sorunundan ve nefes alma zorlugundan kurtulmam için Geniz eti ameliyati gerekiyorsa bir an önce yaptırıp kurtulmak istiyorum. Siz ne dersiniz ??

  12 şubat 2015
 • merhaba hocam ameliyat hakkında acil bilgi almam gerekiyor. Size nasıl ulaşabilirim

  12 mart 2015

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar

Online randevu alabileceğiniz benzer doktorlardan