Doç.Dr.

Teoman Kılıç

Kardiyoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Benim için tatil olan bir gununuzu harcadiniz ve bana yasamak güzel diyerek devam hakki sagladiniz.Size, sizin bana vermiş olduğunuzun karsiliginda; bilmiyorum! ne verebilirim!!Tum arzulariniz gerceklessin diliyorum.Saygilarimi ve sevgilerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  Gerek mesleki gerek kişilik olarak muhtesem bi insan uzun zmndır kendime problem ettiğim kalp deliğimi ameliyatsız olarak kapattıgı için ona ve muhtesem ekibine tesekkür ediyorum :)

 • çok memnunum

  Kalp deliğimi en uygun en iyi yöntemle kapattığı için Teoman Hocama çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum. Umuttepede tedavi olduğum sürece benimle ilgilenen herkese çok teşekkürler.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

 • çok memnunum

  bu kadar guleryuz bu kadar calıskanlık allah yolunuzu acık etsin en iyisisiniz oranın

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hakan Çakmak - Kardiyoloji, İrem Yılmaz - Kardiyoloji, Göksel Kahraman - Kardiyoloji, Aydın Ünsal - Kardiyoloji, Burak Teymen - Kardiyoloji, Nuray Kahraman - Kardiyoloji, Kahraman Coşansu - Kardiyoloji, Raşit Onuk - Kardiyoloji, Güliz Kozdağ - Kardiyoloji, Murtaza Şerifi - Kardiyoloji, Neslihan Özlem Al - Kardiyoloji, Bilnur Yaşar - Kardiyoloji, Ayça Türer - Kardiyoloji, Burhan Gencer - Kardiyoloji, Adem Yılmaz - Kardiyoloji, Kerim Jaberi - Kardiyoloji, Ali Hıdır Kayışoğlu - Kardiyoloji, Bahri Köroğlu - Kardiyoloji, Ali Elveran - Kardiyoloji, Selçuk Öztürk - Kardiyoloji