Eniyihekim.com

Yrd.Doc.Dr. Burçin Nalbantoğlu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
 • çiğdem tarafından:
  oğlum 8 aylık olana kadar Tekirdağda götürmediğim ne doktor ne hastane kaldı ve bronşit oldu sonrasında bi arkadaş tavsiyesiyle burçin beye gittik ve keşke daha önce tanısaymısım diyorum çok ilgili nazik bilgili ve istediklerinizi soruyor yanıtlarını da gayet net alıyosunuz iyi ki var Allah razı olsun ondan
 • hakann tarafından:
  Oğlumuz erken doğdu, üstüne de 3 aylık hastalandı, hocam saolsun çok ilgili ve çok başaralı, verdiği ilaçlarla bebeğimiz 1-2 güne toparlandı, herkese tavsiye ederim.
 • Metin Kurt tarafından:
  İyi bir insan,hiç ters davrandığına şahit olmadım, iyi de bir doktor, şimdiye kadar çocuğumuzun gelişimi sayesinde çok iyi gidiyor, ailecek kendisini seviyoruz. Tavsiye ederim.
 • Elif Malkoç tarafından:
  Çok başarılı, özgüveni yüksek ve bilgili bir doktor. tekirdağda uzun süre doktor aradıktan sonra kendisine devam ediyoruz. Tek sorun her zaman ulaşamıyoruz ve randevuları çok kısıtlı. tekirdağda yaşayanlara tavsiye ederim.
 • Ahmet Recep tarafından:
  Ben şu anda 16 aylık bir bebeğim. Premature 1400 gram bir bebek olarak İstanbul'da doğdum ve 15 gün küvözde kaldım. Daha sonra Tekirdağ'da bize tavsiye edilen Burçin hocaya her 15 günde bir görünmek zorundaydım. Genç, bilgili,sevecen doktorum aşk ü şevk ile bana verdiği emek ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim. Benim için bir şanstı sanırım. (oğlum da bizimle aynı duyguyu paylaşıyordur diye onun ağzından yazdım.)
 • Mustafa ÖZCAN tarafından:
  Oğlum 4 yaşına girdi.Doğduğundan beri allerjik bronşiti var.Bahse konu rahatsızlıktan dolayı ne zaman hekime götürsem.Teşhis doğru fakat uygulanan tedavi başarısız.Antibiyotik tedavisi geçici çözümden öte maalesef geçemedi.Hocamla tanıştıktan sonra,zaten hiç onaylamadığım antibiyotik tedavisi sona erdi.Şu anda uygulanan tedavi ile hem oğlum hem de bizler rahatladık.Burada tedaviden uzun uzun bahsetmek istemiyorum.Sadece söz konusu şikayeti olan hastaların tereddütsüz bir defa da hocama muayene ettirilmesinde fayda görüyorum.Kendisine teşekkür ediyorum.
 • mustafa cin tarafından:
  doktorumuzdan oldukça memnunuz kronik yüksek ateş şikayetti ile kendisine başvurduk.yaılan tahliller doğrultusunda şimdiye kadar yanlış ilaç antibiyotik kullanıldığı tedavi süresini geçiktirdiği tespit edildi daha sonraları uygulanan tedavilerde buı süre minimöum seviyeye indirildi doktorumuzun hasta hakkındaki geçmişi kullanılan tedavi ve ilaçları ebeveynlerinden büyük bir özveriyle dinlemesi gözden kaçmamıştır bu olaylardan dolayı dokdorumuza teşekkür ederim.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tekirdağ (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : NAMIK KEMAL CAD.NO:14 TEKİRDAĞ
Tel : 282 2626810
Fax : 2602195
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adipsi (Susama Yokluğu) Akut Böbrek İltihabı Akut Bronşit Alerjik Astım Alerjik Bronşit Alkaptonüri Allerjik Rinit Amipli Dizanteri Ateş Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Gazı Bağırsak İltihabı Bağışıklık Sistemi Problemleri Balgam Bayılma Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Böbrek Taşı Bronşektazi Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Büyüme Ağrısı Büyüme ve Gelişme Problemleri Büyümüş Lenf Bezleri Charge Sendromu Çiçek Hastalığı Çocuk Böbrek Hastalıkları Çocuk Hastalıkları Çocuk Kan Hastalıkları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Yüksek Ateş Demir Eksikliği Dizanteri Enfeksiyonlu Yara Erken Ergenlik Problemi Faranjit Gaz Sancısı Gribal Enfeksiyon Grip Havale Hepatit A Hepatit B Hızlanmış Ergenlik İdrar Kaçırma İdrar Torbası İltihabı İdrar Torbası Sarkması İdrar Yolları İltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrarda Kristal Atılımı İnek Sütü Alerjisi İnmemiş Testis İshal İsilik Kabakulak Kabızlık Kan Hastalıkları Kansızlık (Anemi) Karın Ağrısı Katılma Nöbeti Kızamık Kızamıkçık Kistik Fibrozis Konjenital Kistik Adenomatoid Malformasyon Kronik Bronşit Krup Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kusma Menenjit Mide Ağrısı Nezle Orta Kulak İltihabı Öksürük Pnömoni Prematüre Bebek Prematüre Doğum Rotavirüs İshali Sarılık Sepsis Sık Tekrarlayan Enfeksiyon Sistinüri Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Su Çiçeği Tonsillit Uyku Apnesi Ürtiker Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Üşütme Viral Enfeksiyon Yeme Bozuklukları Yenidoğan Sarılığı Zatürree

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. MUSTAFA ÇEBİ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Uzm.Dr. EYLEM DALKIRAN ŞEN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Doc.Dr. BURHAN TURGUT
Hematoloji,Tekirdağ
Uzm.Dr. AYŞİN NALBANTOĞLU HOCAOĞLU
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Doc.Dr. RECEP ALP
Nöroloji,Tekirdağ
Uzm.Dr. CEM ÇELİK
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Tekirdağ
Uzm.Dr. MEHMET ALİ KAYA
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Uzm.Dr. METIN UYSALOL
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Uzm.Dr. REYHAN AYDINLIYURT
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Uzm.Dr. YONCA ATILBAZ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
5577
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Nalbantoğlu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!