Opr.Dr.

Taner Çavumirza

Üroloji

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

Adresler

Hakkımda

Mezun olunan okullar

 • ege üniversitesi 1997

Deneyimler

 • ankara türkiye yüksek ihtisas eğitim ve araştırma hastanesi

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Taner Hocam'la 2014 yılında tanıştık, gerek üroloji gerekse cinsel sağlık konularındaki yardımlarında kendinisine ne kadar teşekkür etsek az. Ankara'da cinsel terapi konusunda önerebileceğim en iyi doktor. Teşhis ve tedavide 1 numara.

 • çok memnunum

  Merhabalar Cinsel sorunlarımla alakalı doktora gitme konusunda endişeliydim çekinmekteydim ama bu sorunları aşmam gerektigimin de farkındaydım ve bi arkadaşım Taner beyi Tavsiye etti internettende araştırdım bazlı yazılarını gördüm hakkında iyi yorumlar okudum ve muayene olma konusunda cesaretimi toplayıp randevu aldım. Kendisine Ne kadar Teşekkür etsem az gelir. Son derece mükemmel kendisini alanında geliştirmiş başarılı bir Doktor. Hayata bakış açımı değiştirdi, Partnerimle daha sıcak zamanlar geçirebiliyorum artık Kendilerine Çok Teşekkür eder Başarılarının devamım Dilerim.

 • çok memnunum

  kendisi cinsel problemler ile ilgilenen çok bilgili ve insanlara yararı dokunan bir doktor. Bu gibi hassasiyet gerektiren konularda profesyonelce yardıminı esirgememktedir.

 • çok memnunum

  Mustafa G. (27.05. 2015) Endişeli geldiğim hastaneden ameliyat öncesi ve sonrası bilgisi, ikna kabiliyeti ve ameliyat esnasındaki başarısıyla mutlu oldum. Dürüst, mütevazi, güvenilir. İşlerini mükemmel yapan Dr. Taner beyi ve Hemşire Yeliz Atmaca' yı tanıdığım için çok memnunum.

 • çok memnunum

  Rahatsizlığımdan ötürü o kadar çok üroloji doktoruna başvurdum ve neredeyse tanımadığım gitmediğim doktor kalmadı. Fakat Taner bey gittiğim son doktor oldu ve artık doktor aramama gerek kalmadı. Çok şükür dertlerimin dermanı oldu ve bende artık sağlıklı biri oldum. Profesör doçent ... hepsi hikaye hakikaten. Adam gibi adam olup işine özen göstersin yeter . Bunlarda zaten Taner beyde VAR. Allah yolunu açık etsin...TEŞEKKÜRLER TANER BEY...

 • çok memnunum

  son derece mütevazi başarılı ve çok iyi bir doktor ilgi ve alakasından dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Her konuda güvenebileceğim, işini düzgün yapan, dürüst, mütevazi, kendisini sürekli geliştiren en son teknikleri sürekli takip eden bir uzman hekimdir. Kendisini tanıdığım için çok memnunum. Çevremden de Dr. Taner Bey için iyi, başarılı, güzel ve olumlu şeyler duyuyorum ve bunlar sevgi, saygı ve güveni daha da arttırıyor.

 • çok memnunum

  Bana çok faydası dokundu kendisi iyi bir doktordur. Ankara Eryaman hastanesinde çalışmaktadır. Telefonlara gece gündüz demeden yardımcı olmaya ve çözüm bulmaya çalışıyor. Kendisinin bu iyi niyetinden dolayıda kutlarım.

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak