Opr.Dr.

Tamer Fazıl Yıldız

Göz hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Dünyagöz hastahanelerinde geçirdigim ikinci katarakt ameliyatımı gerçekleştiren sayın hocamın alçakgönüllügünün ardındaki cerrahi dehası sayesinde saglıgıma kavuşmuş olup hocamın şahsı üstünden (Dünyagöz Bursa personeline yogun ilgileri nedeniyle özellikle hocama teşekkürü borç bilirim) iyiki varsınız..saygılar.

 • çok memnunum

  Sayın hocam'a 18.11.2013te sol gözümden katarak ameliyatı oldum. Çok memnunum,hiç bir şikayetim yok. 7 ay oldu süper görüyorum kendisine sonsuz teşekkürler .. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum..

 • çok memnunum

  her şey için teşekkür ederim .81 yaşındaki annemin hiç anlamadan ameliyat olmasında yardımcı olduğunuz için sakin başarılı ve ikna edici annemin gözü için kaybetmişiniz denilen gözünü femtosaniye lazerle kurtardı

 • çok memnunum

  2013 eylül ayında dr Mehmet Fazıl Yıldız Bey 'in bana önerdiği PRK lazer yöntemiyle lazer oldum.Mehmet Bey'in bilgilendirdiği gibi ilk gün çok ağrım oldu ama sonuç güzel oldu,şu an görüşüm çok net. Dr Bey'e özellikle teşekkür ediyorum ayrıntılı bilgilendirmesi,sakinliği adım adım yaşayacağım şeyleri anlatmış olması beni çok rahatlattı. Ellerinize sağlık hocam...inşallah göz sağlığım ömür boyu devam eder.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Süleyman Güner - Göz Hastalıkları, Adnan İpçioğlu - Göz Hastalıkları, Aysun Doğan - Göz Hastalıkları, Sevil Özçetin - Göz Hastalıkları, Haluk Ertürk - Göz Hastalıkları, Koray Kurtulan - Göz Hastalıkları, Rüştü Elmas - Göz Hastalıkları, Cüneyt Işık - Göz Hastalıkları, Ahmet Şahin - Göz Hastalıkları, Ayşe Mağdala - Göz Hastalıkları, Zülfiye Günöven - Göz Hastalıkları, Kemal Mataracı - Göz Hastalıkları, Tamer Haytoğlu - Göz Hastalıkları, Özgür İlici - Göz Hastalıkları, Bahar Mutlu - Göz Hastalıkları, Özgür Yalçınbayır - Göz Hastalıkları, Burcu Kazancı - Göz Hastalıkları, Mehmet Tevfik Uslu - Göz Hastalıkları, Bülent Yazıcı - Göz Hastalıkları, Ahmet Sarıçoğlu - Göz Hastalıkları