Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Süleyman Hocam bambaşka bie doktor..kendisini çok seviyorum..son derece mütevazi ve mükemmel bir insan..Allah sizi başımızdan eksik etmesin çok kıymetli hocam..

 • çok memnunum

  işin ehli mütevazi ve teşhis ve tedavi tutarlı, cesaretine hayran kaldım. sağolasın süleyman hocam elnize sağlık, insanlara hizmette Cenab ı hak (CC) yardımcınız olsun. Mevlüt Yıldırım hasta yakını

 • çok memnunum

  doktorumla çok sıkıntılı bir dönemimde arkadaşlarımın tavsiyesiyle tanıştım.Oldukça kötü durumdaydım kan değerlerim iyice düşmüş,yalnız başıma sokağa çıkacak bile halim kalmamıştı.Daha önce gittiğim doktorlar rahimin alınması gerektiğini ,zorlu bir ameliyat olacağını söylemişlerdi.Ancak Süleyman bey ameliyatın zorlu olmayacağını ,rahmin alınmasına gerek olmadığını belirtti ve ameliyatla ilgili olarak okadar iyi bilgi verdiki ben ameliyata doktoruma sonsuz güven içinde gidim.Şu anda ameliyat olalı 4 gün oldu herşey doktorumun söylediği gibi gelişti.Doktorum hastanede sürekli takibimi yaptı,ilgilendi,oldukça güler yüzlü hastasına güven veren ,ilgili bir doktor .Ben diyorumki DOÇ.DR SÜLEYMAN GÜVEN =GÜVEN,GÜLERYÜZ ,İŞİNİ EN İYİ BİLEN Kendisine burdan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  öncelikle hocama saygılarımı sunarak sözlerime başlayacağım. kendisine ilk gideceğim zaman tanıdık biriler aradım ama bir meslektaşı bana direk kendisine git ve derdini anlat dedi, ve büyük bir telaşla hocamın yanına gittik bizi kabul etti yoğun olmasınarağmen, ve biz mutlu sona erdik, Allah ondan razı olsun, güleryüzlü sabırlı çalışkan ve GÜVENİLİR bir hocamız kendisi. BAŞARILAR DİLİYORUZ,,, TAVSİYE EDİYORUM.

 • çok memnunum

  soyadı gibi hastalara güven veriyor

 • çok memnunum

  Süleyman hocam sayesinde çocuk sahibi olduk. Evimizin neşesi arttı. Allah ondan razı olsun...

 • çok memnunum

  soyadı gibi insana güven veriyor.Beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine teşekkür ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ömer Üçüncü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Tahsin Sanisoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şükrettin Yeşilçiçek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülseren Dinç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kırhan Gençosmanoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yüksel Uyar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özgür Özdemir İshak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kadriye Şener - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Selda Esra Aran Çakırca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cavit Kart - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aytekin Üçüncü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mesut Abdülkerim Ünsal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özge Erdoğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Şahin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Metin Ulusoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fedi Ercan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sevilay Ünal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şafak Hatırnaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Akyüz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İpek Pekgöz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum