Prof. Dr.

Şükrü Torun

Nöroloji

Doktoru değerlendir Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Anadolu Üniversitesi DİLKOM - Kognitif Nöroloji & Nörolojik Müzik Terapi Ünitesi / Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Nöroloji Konsültanı, Yutma ve Motor Konuşma Konuşma Bozuklukları Klinik Sorumlusu / Mavi Hastane -ESKİŞEHİR

  Yunus Emre Kampusu, Tepebaşı Eskişehir
  26470 Tepebaşı

  425
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  6
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hastalıklar

 • Nörojenik Dil ve Konuşma Bozuklukları
 • Kognitif Nöroloji
 • Yutma ve Motor Konuşma Bozuklukları
 • Nörolojik Müzik Terapi
 • Disleksi
 • Afazi ve Felç
 • Parkinson ve Konuşma Bozukluğu
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  İlk tanıştığımızda iyileşmekten umudunu kesmiş aslında çok ciddi bir sorunum olmamasına rağmen başka doktorlarca bir sürü ilaç kullanmaya teşvik edilmiş buna rağmen iyileşmeyen şikayetlerimden dolayı sürekli endişelenen bir kişiydim. Kendisiyle ilk tanışmam da beni oturup dinlemesi bana anlayabileceğim şekilde her şeyi açıklamasını hiç unutamam. Daha sonrada hasta doktor ilişkimizin yanı sıra kendisini bir ağabey, baba ve sırdaş olarak gördüğüm kişidir. İnsani olarak pozitif özelliklerinin yanında işindeki disiplini ve entelektüel kişiliği de takdire değer kişidir. Kendisini Eskişehir ve burada yaşayan hastalar için bir şans olduğunu düşünüyorum. Nöroloji konusunda kişisel kanaatim olarak kendisini tek geçerim.

 • çok memnunum

  Epilepsi hastalığından kurtulmak icin doktor doktor gezerken karsilastigim hayatimin akisini degistiren ve hastaliktan kurtulmami saglayan sukru hocama ne kadar teşekkür etsem azdir.Kendisi Eskişehir deki en iyi nöroloji uzmanidir.Hayatimda tanidigim en iyi en güleryüzlü doktordur.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Şükrü Torun ( 16 Temmuz 2015)

  Ailenin de desteği ile hep birlikte başardık.. Teşekkürler İlyas'cığım..

 • çok memnunum

  Sayın, Şükrü Torun beni sabırla dinlemesi ve yorumlarıyla yol göstermesi çok mükemmel beni dinlediği için çok teşekkür ederim.Böyle durumlarla pek karşılaşamadığımız için şaşkınlığımı maruz görün sizin gibi doktorlar zor bulunuyor.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Şükrü Torun ( 16 Temmuz 2015)

  Çok teşekkür ederim Nilgün hanım..

 • çok memnunum

  Ailemdeki hastalar nedeniyle bir çok doktor tanıdım. Ancak, Şükrü bey kadar bilgili ve bilgilerini paylaşan, sorunlarınızı ve izlenecek çözüm yollarını anlaşılır biçimde açıklayan bir doktora rastlamadım. Zaten özellikle Eskişehir'de her çevrede övgü ile bahsediliyor kendisinden. Acıbadem'den sonra, şimdi Anadolu Üniversitesinde hoca imiş, hastanenin de başhekimliğini yapıyormuş. Mutlaka daha güzelleşecektir o hastane de..

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Şükrü Torun ( 16 Temmuz 2015)

  Teşekkür ederim. Hastalarımın İçten, düzeyli ve çözüm odaklı iletişim ve işbirliğine yatkın olması, şanslı bir hekim olduğumu gösteriyor..

 • çok memnunum

  Hastayı dinlemesini bilen, dolayısıyla da bu doğrultuda anlayıp doğru teşhis koyabilen, endişelerinizi sabırla dinleyip gideren, "işte doktor budur" diyebileceğiniz türden mükemmel bir doktordur.Kendisine buradan ayrıca teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  1999 yılında tanıdık doktorumuzu anneanemi ölümden döndürdü 2005 yılında kimsenin teşhis koyamadığı hastalığı kendi uzmanlık alanı olmamasına rağmen teşhisi koydu ve mükemmel yönlendirmesiyle ananemin hayatını 2.kez kurtardı hastalarını aradan seneler geçmesine rağmen hatırlayan inanılmaz bir hekimdir kendisi nöroloji alanında eskişehirde daha iyisi yok doktorluğunun yanında harika bir insan teşşekürler şükrü bey herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  şükrü bey harika bir insan iyiki onu tanımışım ilaç tedavisi görüyorum kullandıgım ilaçlardan sonra rahatsızlığım kalmadı diyebilirim inşallah onun sayesinde hastalığımı tamamen atlatıcam kendisine çok teşekkür ediyorm herkesede tavsıye ediyorum

 • çok memnunum

  Gulliambare nedir bilir misiniz ? Eşim 14 yıl önce bu hastalığa yakalandı.Şükrü bey ilk görüşte tesis yapıldı bizi çok iyi yönlendirerek tedaviyi gerçekleştirdi benzer hastalığa yakalananların akıbetini gördükçe kendisine minnetimiz her gün artıyor teşekkürlerimizi feriha celal songur

 • çok memnunum

  Şükrü bey tanıdığım en bilgilendirici doktor. Yıllardır çektiğim baş ağrılarımı yenmemde büyük pay sahibidir. Eskişehir ve Acıbadem onun gibi bir doktora sahip olduğu için çok şanslı.

 • çok memnunum

  ümidimi kaybettıgım bır anda karşima drşükru torun cıktı onun insana moral veren konuşmaları guler yuzu sabırlıgı tatlılıgı benı hayata bagladı bugune kadar hıc kımse benımle bu kadar ılgılenmedı ben saglıgımı ona borçluyum bunu bırlikte başardık bana sabrettıgın ıcın cok tesekkur ederım şükru amcam ve herkese tavsıye ederım gıtmekten cekınmeyın mutlaka gıdın

 • çok memnunum

  Bu güne kadar gördüğüm en "cici" doktor. Şaka bir yana gerçekten Şükrü beyin hastası olmak başıma gelen en güzel şeylerden biridir. Öyle ki başka bir doktora gidip tekrar hayal kırıklığı ve tabiri cahizse hüsran duyguluarını yaşamaktan korkarım. Çünkü doktorlar ve tedavi yöntemleriyle ilgili pek çok kötü tecrübem olmuştur. Hastasına duyduğu saygı ve ilgi inanılmaz büyük. Sonsuz verilen güven, doğru tedavi sonucu kesinlikle yaşam kalitenizin artması, bir hasta doktorundan daha ne ister ki? Benim için en önemli husus mesleğime olan saygısı, bilgisi ve tamamen bu doğrulutuda bana olan yaklaşımıydı. Çünkü mesleğim benim tüm hayatım anlamına geliyor. Şükrü beyi danışman hocam sayesinde öğrendim ve tüm çevreme şiddetle tavsiye etmekteyim . Ona inancım ve saygım sonsuz. İyi ki var! :)

 • çok memnunum

  Son derece ağrılı bir dönemimde öncelikle bana verdiği moral, isabetli teşhisi ve sabırla aktardığı tıbbi bilgi nedeniyle kendime son derece iyi hissettim. Teşhis ve tedavisine inancım tamdır. İnsancıl yaklaşımı ve tıp etiğine sahip çıkışıyla tam bir hekim.Kendisine teşekkür eder tüm yakınlarıma tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  HASTAYI DİNLEME, ARAŞTIRMA İNCELEME, FİKİR ALIŞVERİŞİ, TEŞHİS VE TEDAVİ TAKİBİ ÇOK İYİ. TAVSİYE EDİYORUM.