Eniyihekim.com

Opr.Dr. Kasım Turan

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
 • zübeyde doğan tarafından:
  Doktorumuza tekrar hoş geldiniz demek istiyorum. Sinop tan bir hastasıyım.Her ne kadar ilçemizde görev yapmış olsa da bende tedavi için gidip gelmekteyim.Kendisinden son derece memnunum. Hastaları ile çok alakalı ve bu yüzden yoğun olarak çalışmaktadır.
 • ALİME tarafından:
  Güler yüzlü anlayışlı hastaları ile ilgili bilgili işinin ehli ve bu alanın en iyi uzmanı.kendisine çok teşekkür ediyorum.kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • meral yılmaz tarafından:
  Dr. Kasım Turan'a Fatih Sultan Mehmet Hastanesinde muayene oldum. Yaşım itibari ile elimden baya bir jinekolog geçti, kendisini konusunda son derece uzman ve ehil buldum. Kendisinden önce gittiğim bir çok jinekolog teşhis koyamadılar, Dr. Kasım Bey hem teşhis koydu hem de beni başarı ile tedavi etti. Kendisine bundan dolayı müteşekkirim.
 • gülşen akdoğan tarafından:
  Kaç kadın doğum uzmanına gittiğimi bilmiyorum ama sayısızca gittiğimi çok para verdiğimi biliyorum. Bir gün fatih sultan mehmet eğitim ve araştırma hastanesinde çalışan komşumuz seni tedavi edecek doktoru buldum dedi. birlikte Dr kasım beye gittik. Bana bir sürü tahlil yaptılar ama bir sebebini bulamadılar 9 yıldır çocuğum yok dedim. beni muayene etti tahlil istedi tahlillerime göre pikos diye bir şey söyledi. Zayıfla dedi ve şeker ilacı verdi. ayda 4 kilo ver 3 ay sonra gel yumurtalarını uyaracak ilaç verecem gebe kalırsın dedi. 5 ay önce gittim, şimdi 3 aylık gebeyim. Bana önce çok aşılama yapmışlardı. Zaten beni muayene ettiğinde çok güven vermişti yanındaki doktor da hep birşey soruyordu çok biliyorki herhalde diğerlerine de öğretiyordu. bu doktor için ne yazayım bilmiyorum ama gebelerin duası kabul olur diyorlar bu adamın yüzü her iki cihanda da hep gülsün. Hastanesini yanlış yazmışlar fatih sultan mehmet eğitim ve araştırma hastanesi olacak. Nevşehirden istanbula geldiğime deydi. ama bir aydır hastaneye gidiyorum kasım beye ulaşamıyoruz. gidecekmiş diye duyduk çok çok üzüldüm.
 • tülay safkan tarafından:
  doktor kasım turan hakkında ne söylersem azdır. çok çok iyi bir doktor ama kendisine muayene olmak nerdeyse imkansız. hergün ameliyatta artık uyuz olmaya başladım. hiç mi bir gün randevu düzmez. ne kadar erken doluyor ki randevusunu yakalayamıyoruz.
 • serpil ocaklı tarafından:
  11 yıldır cocuğum olmuyordu. kendisinin sayesinde ikiz kızlarım oldu. kedisinden memnun kalmamak imkansiz. ama çok yoğun birisi. tüm hastalar onu bekliyor, geldiğinde herkesin yüzü gülüyor. kendisine çok çok teşekkür ederim.
 • uğuran tarafından:
  iyi bir doktor.kendinden emin ve ne yapacağını bilen bir hekim. ağrıda çalıştığını bir hemşerisinden duydum, ağrıda çok seviliyormuş. memlekette böyle hekimler çok azdır, herkesin gönül rahatlığı ile hastasını tedavi ettireceği bir hekim. allah yar ve yardımcısı olsun.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi, Sinop (Devlet Hastanesi)
Adres : HASTANE MAH.
Tel : 368 3151013
Fax : 3132985
Yatak Sayısı : 125 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Ağrısız Doğum Amniosentez Aşılama Yöntemi Beşinci Gün Transferi Bilateral Ooferektomi Blastokist Transferi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cinsel Terapi Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi) Da Vinci Robotik Cerrahi Destekli Yuvalama (Assisted Hatching) Dilatasyon Ve Kürtaj Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol) Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Doğum Kontrolde Hormonal Metodlar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık Doğumda Bradley Yöntemi Dörtlü Tarama Testi Ea(Endometriyal Ablasyon) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Ellman Radyo Frekans Cihazı Embriyo Dondurma Endometriyal Biyopsi Endoskopi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Lazer Cerrahisi Endovasküler Embolizasyon Epizyotomi Esd (Sedimantasyon) Et(Hormon Replasman Tedavisi) Fallopi Tüpü Çıkarılması(Histerektomi) G Noktası Büyütme Gardasil Hpv Aşısı Genital Estetik Genital Renk Açıcı Tedaviler Gerilimsiz Vajinal Bant Işlemi Hamilelik Testi Hemaferez Hipnozla Doğum Histerektomi Histeroskopi Histerostopik Sterilizasyon Homosistein Hormanal Terapi Hormonal Replasman Terapisi Hpv Testi Hrt(Hormon Replasman Tedavisi) Iud(Intrauterin Araç Spiral) IVF İntrauterin İnseminasyon İnvitro Maturasyon Jackson Pratt Dren Jinekolojik Cerrahi Jinekolojik Onkoloji Kalıcı Pacemaker Ekstraksiyonu Kateter Yerleştirme Kegel Egzersizleri Kısmi Histerektomi(Histerektomi) Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti) Klitoral Tedavi Kolposkopi Kürtaj Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Laparoskopi Laparoskopi Destekli Vaginal Histerektomi(Histerektomi)(Lavh) Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik Supraservikal Histerektomi(Histerektomi) Laparoskopik Tubal Sterilizasyon Laparoskopik Tüp Ligasyonu Laserasyon Onarımı Leep (Loop Elektrocerrahi Eksizyonel Prosedür) Mikroenjeksiyon Minimal Invaziv Cerrahi Myomektomi Normal (Vajinal) Doğum Ooferektomi Ooforektomi(Histerektomi) Ovariektomi Over Ablasyonu Over Kist Ameliyatı Östrojen Replasman Tedavisi Pelvik Laparaskopi Pelvik Muayene Pelvik Muayene Ve Pap Smear Preoperatif Değerlendirme Radikal Histerektomi Rahim Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Rahim Içi Araç(Spiral) Rahmin Alınması Reproduktif Endokrinoloji Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler Robotik Cerrahi Salpingo Ooferektomi(Histerektomi) Servikal Koni Biyopsisi Servikal Konizasyon Servikal Kriyocerrahi Serviks Biyopsisi(Kolposkopi) Sezeryan Doğum Sezeryan Sonrası Normal Doğum Sistosel Ve Rektosel Onarımı Total Abdominal Histerektomi(Histerektomi) Tubal Sterilizasyon Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Tüp Bebek Uterin Içi Cihaz Koyma Ve Kaldırma Uterus Ablasyonu Uterus Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Üçlü Tarama Testi Ürojinekolojik Ameliyatlar Vajinal Duş Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Vbac(Sezeryan Doğum) Vezikovajinal Fistül Düzeltimi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adet Bozuklugu Adet Düzensizliği Adneksit Ağrılı Ay Başı Hali Ağrılı Cinsel İlişki AIDS Anne Sütünün Azlığı Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasıazlığı Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Borderline Over Tümörü Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıkl Çikolata Kisti Dış Gebelik Dismenore Doğum Doğum Kontrol Doğum Sancıları Düşük (abortus) Endometriosis Endometriozis Ergenlik Dönemi Jinekolojik So Erken Doğum Ferç Kaşıntısı Gebe Kalamama Gebelik Genital Siğil Hamile Kalamama Hamilelik Hiperplazi Hipogonadizm Histerektomi Hormonal Bozukluklar HPV İdrar Kaçırma İdrar Yolu Sarkması İnfertilite İnterstisyel Sistit Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Kadın Hastalıkları Kadında İşeme Bozukluğu Karın Ağrısı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kısırlık Kist Menopoz Miyom Mol Gebelik Orgazm Olamama (Anorgazmi) Over Ca Over Kanseri Over Kist PCOS Pelvik İnflamatuar Hastalık (P Plasenta Previa Polikistik Over Polip Preeklampsi Prematüre Doğum Rabdomiyom Rahim Ağzı Kanseri Rahim Egzaması Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim Sarkması Rahim Urları Rahimde Polip Riskli Gebelik Serviks Kanseri Sezeryan Sistit Sistosel Tekrarlayan Düşük Ürojinekoloji Vajen Ca Vajinal Akıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus (Vajinusmus) Vajinit Vulva Kanseri Yapışık ve Önde Gelen Plasenta Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti Yüz Kırışıklıkları

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. NUH GÜMÜŞTEKİN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm.Dr. İBRAHİM TEMİZ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,İstanbul
Dr. ADEM KILIÇTUTAN
Aile Hekimliği,İzmir
Uzm.Dr. CEVAHİR TEKCAN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
2274
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Turan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!