Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

Opr.Dr. Sibel Malkoç kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.         daha fazla

Adresler

Hakkımda

Hakkımda

Opr.Dr. Sibel Malkoç kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.        

Mezun olunan okullar

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - TIP, 1984 - 1991
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1984 - 1991
 • Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğt. Ve Arş. Hast. - Uzmanlık, 1992 - 1996

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  İdrar kaçırma şikayetim 3yıl önce başlamıştı, son 6 aydır pet ile yaşamaya başlamıştım ameliyat olunacak kadar bir rahatsızlık değil bu yüzden anestezi almana gerek yok her kadında olur diye yakınlarım bu hastalığa beni alıştırdılar fakat bir eczacıdan aldığım yönlendirmeyle Sibel hanım ile tanıştık ve lazer ile idrar kaçırma tedavisi aldım tek seans uyguladı 2 aydır gün içinde hiç tuvalet ihtiyacı hissetmiyorum, anestezi almadım 20 dakika sonra ayağa kalkıp araba kulandım hayat kalitemi tamamen etkilemiş olan bu hastalıktan sayesinde kurtuldum, çok teşekkürler.

 • çok memnunum

  5 yıldır tedavi gördüğümüz halde çocuğunuz olmayacak diye bizi umutsuzlaştıran hekimlerden sonra En son Dr Sibel Malkoç ismini denememizi tavsiye ettiler ve bize ilk öncelikle aşılama önerdi ilk deneme sonrasında eşim hamile biz ona ne kadar teşekkür etsek az kalır minnet borçluyuz doktor hanıma

 • çok memnunum

  Polikistik over teşhisi konduğunda 18 yaşındaydım,adet düzensizliği ve tüylenme problemim vardı.Bana Sibel Hanımı tavsiye ettiler.Hem ilgili hem aydınlatıcı konuşmaları hem de uzmanlığı sayesinde kendimi güvende hissettim ve sorunlarım çözüldü.Şimdi 30 yaşındayım,iki çocuk sahibi oldum,12 yıldır doktorum olan Sibel Malkoç'a her şey için çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  2 Normal doğum yapmış 35 yaşında hastasıyım. Rutin muayene esnasında lazer ile vajinal daraltma hakkında bilgi verdi ve işlemi yaptırmaya karar verdim.İşlemden bir ay sonra hem eşim hem kendim sonucu belirgin hissettik . Bu konu hakkında sıkıntı yaşayan ve tabuları olan Sibel hanım ile görüşmelerini tavsiye ederim .güvenilir , ağrısız ve sancısız bir yöntem. Çok teşekkürler.

 • çok memnunum

  Teşhisleri ve en modern tedavi yöntemleri , hastaya olan ilgisi mükemmel ,kendinizi güvende hissetmemek mümkün değil . Başarılarına başarı katması dileğimle.

 • çok memnunum

  Çikolata kistinden dolayı 3 defa ilaç tedavisi görmeden kist patladı diye ameliyata aldılar . malesef Sibel Hanım ile tanışmamız çok geç oldu diyebilirim. Kist tedavimi kontrol altına aldı ve düzenli olarak ilaç tedavisine geçtik . Teşhis ve tedavi yönteminde mükemmel bir uzman hekim. kendisine çok teşekkürler

 • çok memnunum

  2 yıllık evliliğim süresince hiç korunmadığımız halde gebe kalamamıştım eşimde sorun olduğunu söylemişlerdi tüp bebek yapılması için bizi yönlendirdiler son olarak sibel hanıma muayene olduk problemin eşimde değil benim tedavi olmamı ve ilaç tedavisine başladık 7aylık hamileyim kendisine teşekkür ederim .

 • çok memnunum

  idrar kaçırma problemim vardı sibel hanımın cerrahi tedavisi sayesinde eski sağlığıma kavuştum. kendisine teşekkürler samimi ve güven veren hekim .. başarılar diliyorum.

 • çok memnunum

  normal şartlarda hamile kalamayacağımı söylemişlerdi ,3 hekim değişikliğinden sonra Sibel hanım bizim için mucize gibi geldi 3 aylık tedavinin akabinde hamile kaldım ne kadar teşekkür etsem az kalır .

 • çok memnunum

  İki doğumdan sonra labioplasti önerdi Sibel hanım ilk önce tedirgin oldum gerekliliği konusunda doktor hanımın sayesinde tüm endişelerim sona erdi . Ve kusursuz bir cerrahi ile kendime olan güvenim tekrar geldi çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  İlk doğumumdaki acı tecrübe sonrasında ikinci bebeğimin doktorunu çok dikkatli seçmek zorundaydık , doğum fobisi kalmış bir bayan olarak hekim tercihinde çok endişeli ve güvensizdim.. Sibel hanım çok profesyonel diyebilirim ilk muayeneden doğuma kadar olan sürecimiz çok rahat geçti, normal doğumun keyifli olduğunu an ve an bana yaşattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum,

 • çok memnunum

  Çok yeni tanıyor olmama rağmen çok sıcak kanlı jinekolojik fobisi olan tüm bayan arkadaşlarıma tanımlarını öneririm. 2yıldır sure gelen ve geçmeyen vajinal enfeksiyon rahatsızlığım sayesinde son buldu.

 • çok memnunum

  3 yıllık tedavinin ardından bebeğimize kavuşmamız ve mutluluğu bizimle paylaşan muhteşem hekim sizi seviyorum . Güven ve tecrübe eşliğinde gerçekleşen doğum her annenin isteği sizin hastanız olmak çok ayrıcalıklı..

 • çok memnunum

  Yapmış olduğunuz tedavi sürecinde vermiş olduğunuz guven paha biçilmez size minnettar ım. Over kist ca tanısı ve yapılan cerrahi tedavi suresinde once allaha sonra size kendimi teslim ettim. Mükemmeliyet ve meslek aşkını çok güzel tasiyorsunuz. Kanser olabilirim ama bu vajinal estetik olmama engel olmadığını ve hayata kusturmediginiz aksine daha farkli bakmami sağladığını z icin teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  34 yaşında rahim kanseri teşhisi konulmuş ve bir çocuk sahibi bile olamadan tüm dünyamı karartmışlardı, yapılacak tedaviye hazırlanmaya başlamıştık,hastaneden ameliyat tarihi alınmıştı, ameliyatı yapıcak ünlü profesör hekimimiz yurt dışında daha pahalı bir muştersi çıktığı için ameliyatı iptal etti,Türkiyedeki hasta psikolojisi o benim doktorum her şeyimi o takip etti değiştiremem kanser mi dedi kanserim ,çocuğum da olmayacak olmasın o doktor her şeyimi biliyor öleceksem o öldürsün,buraya neden mi yazıyorum çünkü o hastanede bir hastası ile konuşmasına şahit oldum Sibel hanımın hastası ile konuşup sorular sordum çünkü ben vazgeçmiş biriydim diğer hastalar gibi psikolojim bitmişti,size yardımcı olabilirim dedi tanımadığım bir kadın ne kadar güvenebilirsin ama çaresizlik kadın ile Sibel hanımın muayeneye gittik kendimi muayenehaneye girdiğim anda ayrıcalıklı hissetim bizi kapıda ve ayakta karşıladı sanırım ben o ilgiyi görmedim yada olması gereken buydu, muayene oldum ve bana dediği tedavi edilebilir bir hastalığım olduğu hiç inandırıcı değildi çünkü ben ameliyat edilip rahimim alınacağına şartlanmıştım, tedaviyi redettim.. Sen bilirsin dedi bana kendinden o kadar emin ki 2gun sonra tekrar yanında buldum kendimi ,size bu süreçten uzun uzun bahsetmek isterdim ama kelimeler yetersiz kalır ,tedavi sonucum: rahmim bana kaldı ve şimdi gebe kalmak için başladık tedaviye , ne dersiniz bilmiyorum ama tek hekime bağlı kalmayın ve eğer çaresizlik içindeyseniz Sibel Malkoç ile tanışın teşekkürlerimi her gün mesaj olarak iletiyorum kendisine onu seviyorum ve hayranım , en iyi hekim çok az kalır tabiri caizse..

 • çok memnunum

  13 yıllık evliyim evliliğim antalyadaki profesör ve uzman olmak birçok hekim tarafından tedavi gördüm ,üniversite hastanesi dahil olmak üzere bana ümit içeren bir yorum olmadı ve bir arkadaşım sibel hanım ile tanıştırdı çok ümitsiz olduğum için ilk öncelikle psikolojik olarak desteğini ve sonrasında tedaviye geçtik ...sonuç ikiz bebeklerim kendisine inanmadığım için suçluluk hissediyorum.bana 2 ömür hediye etti ona hayat borçluyum Allah evladı ile bir ömür mutluluğu esirgemesin ondan hekiminizin uzmanlık derecesine değil el uğuruna inanın, Sibel hanım iyi ki varsınız minnettarım.

 • çok memnunum

  yaşadığım bu kötü günlerde bana destek olup operasyonum için yapmış olduğu üstün başarılarınızın hayatınızın her gününde devam etmesini dilerim. 40 yaşında bir bayanım ve halk tarafında söylemekten ve doktora gitmekten utandığımız idrar kaçırması şikayeti ile doktor hanıma başvurdum benim günlük yaşantımdaki kaliteyi olabildiğince etkileyen iş hayatımı bile sonlandırmayı düşündüğüm bir şikayetti fakat Dr.Sibel hanım beni öylesi hızlı bir sürecin içine alıp ameliyatımı yaptı ve şuan tüm sıkıntılarımdan kurtulmuş eski sağlığıma geri döndüm. Operasyon sürecimiz ve sonrasındaki kontrol süreçlerimizde biz arama gereğinde bulunmadan bize ulaşıp sürekli bilgilendirdi hekim ulaşılmazlığını ve ameliyat bittikten sonra ilgisini hiç eksik etmedi . sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Güven benim için önemlidir.Sibel hanım öncelikle bu konuda tatmin etti beni..Mesleki bilgisine çok güveniyorum..Bir de açıklayıcı tavrı,sempatik yaklaşımı ve profesyonelliği olağanüstü..iyi ki oğlumu o onun sayesinde kucağıma aldım...

 • çok memnunum

  Kadın ruhundan anlayan yumuşak tavrı,sabrı,sakin ve ılımlı yaklaşımı ile gerçekten mükemmel bir insan.Şuan 20 haftalık hamileyim ve mükemmel bi hamilelik geçirmekti benimde tek arzum SİBEL MALKOÇ hocam sayesinde gerçekten herşey mükemmel ilerliyo doğru doktoru bulamamış bu konuda dili yanmış her konuda madur olmuş herkese öneriyorum :))

 • çok memnunum

  Sibel hn. iyiki sizi tanımışım... 3 tane bebeğimi kaybettikte sonra tıbbı ve manevi desteğinizle hep yanımda oldunuz...Ata yı her kucağıma aldığımda Allaha ve sizi tanıdığıma binlerce kez şükrediyorum... sizi seviyıruz

 • çok memnunum

  Hastasına vermiş olduğu güven hasta olduğunu bile unutturacak kadar değerli, muhteşem bir hekim çok profesyonel bir ekibe sahip başarılarına başarı katması dileğimle teşekkürler iyimi tanımışım iyiki benim hekimim.

 • çok memnunum

  4 yıldır evliyim ve bebeğimiz olmuyordu sibel hanım ın yapmış olduğu tedavi sayesinde hamile kaldım . muhteşem bir hekim olmasının yannda tedavi dönemi boyuncada bir terapiste ihtiyacımız olmadı.sibel hanıma hayatımın boyunca teşekkürlerimi ileteceğim.

 • çok memnunum

  Miyomum nedeniyle yıllarca çocuğum olmamıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığım Sibel Hanım'ın yaptığı başarılı ameliyat sonrasında kızımı kucakladım. Her şey için teşekkürler.

 • çok memnunum

  insan canlısı sevecen samimi doktorum iyi ki varsınız .sayenizde yaşantımdaki birçok eksiklerimi tamamladım.bu tedavi sürecimde hep yanımda olduğunuz için size çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  GEBELİĞİMİN TAKİBİ BOYUNCA YARDIM VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN DOKTORUM ....GERÇEK DESTEĞİNİZİ DOĞUMDA HİSSETTİM.. İYİ Kİ YANIMDA İDİNİZ. SAYENİZDE KORKMADAN GÜVENLE OĞLUMU DÜNYAYA GETİRDİM...

 • çok memnunum

  ilk muayenemde bana verdiği izlenim çok güzeldi sadece rahatsızlığımla ilgilenmeyip benimle hoş sohbette bulunarak sıcak kanlı olması ayrı bir memnuniyet ve işinde gayet başarılı bir doktor kendisi.