Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Opr.Dr. Şeyda Atabay FOLKART TOWERS B KULE kendi Özel Muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. Op.Dr.ŞEYDA ATABAY 1996 yılında İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ'ne girmiş o... daha fazla

Randevu al

Hakkımda

Hakkımda

Opr.Dr. Şeyda Atabay FOLKART TOWERS B KULE kendi Özel Muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.
Op.Dr.ŞEYDA ATABAY 1996 yılında İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ'ne girmiş olup 2002 yılında üniversite eğitimini tamamladı.

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ'nde 2002-2008 yıllarında Göz hekimliği asistanlığını başarı ile tamamlamış olup 2008 yılı Şubat ayından beri Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

--Fatsa Devlet Hastanesi Sorumlu Göz Hekimi ve Muayenehane hekimliği 2008-2010,
--Ortağı olduğu Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Göz Hekimliği 2010-2012
-- Ortağı olduğu İzmir Özel AG Avrupagöz GÖZ HST DAL MERKEZİ Başhekim, Mesul müdür ve Göz Hekimi olarak 2012-2013 yıllarında görev yapmıştır.

Göz Katarakt Cerrahisi,Eximer Laser ( Lasik-lasek) ve Kapak bozuklukları - BLEFAROPLASTİ konularında çalışmaları mevcuttur.

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1996 - 2002
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık, 2002 - 2008

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kendim AĞRI dan yazıyorum.Bir eğitimciyim.Gözümde uçuşan siyah cisimler görüyordum.Doktorlara gidiyordum ama çoğu sanki güven vermiyordu.Sonra internette göz doktorlarını araştırayım dedim.Karşıma şeyda hocam çıktı.Karar verip Ağrı dan İzmir e Gittim.ALLAH ım bir doktor bu kadar mı sevecan Melek gibi olur.İlk muayenesine oturur oturmaz o sıcaklığı hissettim.ALLAH razı olsun.Hocam rutin tetkikleri yaptı.O kadar güven veren biri idi ki iyi ki Taa Ağrı dan vurup gitmişim diye kendimi takdir ediyorum...Hocam bunları okuyorsanız yine burdan size teşekkür ettiğimi bilmenizi isterim.Herkes Şeyda Hocama bence uğramalı hasta olan veya olmayan o sıcaklığı sizde görüp bu melek mi insan mı diye kendinize soracaksınız.Herkesin şifa bulması dileği ile hocama burdan saygı ve selamlarımı iletiyorum....

 • çok memnunum

  Uzun bir süredir göz altlarımdaki morlukları geçirebilmek için denemediğim kür kalmadı,her söyleneni uzun sürelerle uygulamama rağmen göz altlarımda oluşan morlukları kendi uğraşlarımla bir türlü geçiremedim.Kansızlıktan olabileceğini işittiğimde bile gidip tam teşekküllü bir muayeneden geçtim kansızlık çıkmadı sonra Cilt doktoruna gittim artık uğraşmak istemediğimi en acil şekilde nasıl geçebileceğini sordum, doktor bey sağolsun beni botoks uygulaması için göz doktoru Şeyda Atabay'a yönlendirdiğinde de de hiç bu kadar iyi bir sonuç alacağımı umut etmemiştim ama uygulamadan sonra göz altı morluklarım hiç kalmadı .Her karşılaştığım yada konuştuğum kişinin hemen göz altların çok mor gece uyumadınmı yada çok yorgun görünüyorsun sözlerinden kurtuldum şimdi hiç kimse bana yorgunmusun ?Hastamısın ? Ya da uykunmu var gibi sorular yöneltmiyor .Keşke diyorum uzun süre krem ve kürlerle zaman geçirmeseymişim, botoks işlemiyle bu problemden kurtulmak en iyi çözümmüş, doktorum Şeyda Atabay Sağolsun..

 • çok memnunum

  Şeyda Hanım size çok teşekkürler.Göz estetiğinde şahane başarılı gülen yüzünüzle çok tatlısınız.Sizin sayenizde gözlerim artık şahane . Bu durum beni çok memnun etti sevincim sonsuz sayenizde..Bu operasyonu sizden başka bu şekilde iyi yapabilecek birinin daha olduğunu zannetmiyorum.Şeyda doktorumu göz ve çevresinde oluşan kırışıklıklar torbalaşmaları için doktor arayışında olanlara mutlaka tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Arkadaşımdan aldığım tavsiye üzerine gittim muayene olduktan sonra da planlandığı üzere Şeyda Atabay Yıldız'a çok güvenerek yaptırdığım dudak dolgu işlemim istediğimin kat kat üzerinde güzel oldu çok doğal bir görünüm oldu dudaklarımda ve ben hiç acı duymadan bu işlemi yaptırdım.Bu işi çok iyi bilerek uygulayan tecrübe sahibl bir doktor..

 • çok memnunum

  Küçük yaşlarımdan itibaren takmaya başladığım gözlüklerimden Şeyda hanımın yaptığı lazer ameliyatından sonra göz kusurumun sıfırlanmış olmasıyla birlikte kurtuldum.Ne kadar övsem de az bu doktoru çünkü göz ameliyatımın üzerinden 7 ay geçti,gözlük olmadan çok iyi görmenin rahatlığını yaşıyor Şeyda hanıma çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Uzun zamandır ailemizin tek göz doktoru olan Şeyda Atabay Yıldız'ı herkese öneriyorum. Çocuktan büyüğe hastalarının hepsiyle çok iyi ilgilenir. Önce ben göz estetiği yaptırdım , göz altlarımdaki torbaları aldırdım.Sonra.Babam katarak ameliyatı oldu o mükemmel görmeye başlayınca 22 yaşındaki oğlum bende göz bozukluğum için ameliyat olacağım dedi ve göz bozukluğunu düzelttirdi.. üçümüzde dr. Şeyda Atabay dan öylesine memnunuz ki..Güleryüzlü davranışlarının yanısıra ,işine ve hastasına özenli ,üstelik teşhis ve tedavisi son derece yüksek olan doktorumuzu takdir ediyor bu başarılarının devamını diliyoruz. Eline ,emeğine sağlık..

 • çok memnunum

  Sayın Şeyda hanıma çok çok teşekkür ederim.Daha önceden operasyona karar verildiğinden dolayı oldukça heyecanlıydım doktor Şeyda hanımın operasyon konusunda çok başarılı olduğunu bilmeme rağmen heyecanımı bastıramıyordum ama hepsi yarım saat içinde bitiveren bu operasyon yapıldı.Ertesi sabah kontrollerim yapıldı, gözlerim mükemmel görüyordu yeni bir güne gözlük derdi olmadan başladım.Şeyda hanımın hastaları çok şanslılar....

 • çok memnunum

  OP Dr Şeyda Hanımın profesyonel yardımlarıyla çok şükür iki gözümde de katarakt olmasına rağmen ameliyatlardan sonra %100 gözlerim gayet iyi görüyor.Önümdeki merdivenleri bile seçemezken gazete kitap okuyabiiliyor olmam beni tanıyan herkesi hayretler içinde bırakıyor.Tavsiye edebileceğim mükemmel profesyonel bir göz hekimidir, ellerine sağlık... Minnettarım.

 • çok memnunum

  Doktor hanımı tesadüfen internetten tanıdım ve etkilendim.Göz kusurum için kliniğine gittim.Güleryüzlü ve ilgili olması okuduklarımı doğruluyordu.Muayene sonrası ameliyat olmaya karar kıldım. Başarısıyla tanınan doktor hanım gözlerim için dermAn oldu, beni yüksek dereceli göz kusurundan kurtardı.teşekkür ederim.Herkese Tavsiyemdir, ben çok memnunum.

 • çok memnunum

  Hastalarının memnuniyeti nedeniyle bende Dr Şeyda hanımı seçtim . Güzel görünüme sahip olmak isteyipte ameliyat kaygısını da oldukça yoğun yaşayan biriydim.Benim için en doğru ve ameliyat sonrası da ilgisi devam edebilecek bir dr tercih etmem gerekiyordu..Ameliyat sonrası göz altlarında bulunan torbalaşmalar ve gözlerimin yanındaki kırışıklıkların hiç biri kalmamıştı.Eski fotoğraflarımı kıyasladığımda göz estetiğinin çok farkedilir yönde güzel bir görünüm kazandırabileceğini daha iyi anladım..Dr Şeyda hanım 'a minnet duyduğumu ve çok değerli bir dr olduğunu belirtmek istiyorum.

 • çok memnunum

  Op.Dr Şeyda Hanım'a başarısı ilgisi için Teşekkür ederim.Göz torbalarımı aldı .Yaşlı görünüşümden kurtulduğumdan dolayı çok memnun ve mutluyum.

 • çok memnunum

  Yıllar önce bana miyop teşhisi konulmuştu bu rahatsızlığıma son zamanlarda da astigmat eklendi.Ya torik lens kullanacaktım yada ameliyat olup bu dertten tamamen kurtulacaktım.Benim son 2 yıldır doktorum Şeyda Hanımdır .Kendisinden çok memnunum ameliyat içinde başka doktor düşünmedim çünkü doktorumun tecrübe ve bilgisini birebir gördüğümden doktor bakımından çok şanslı olduğumu bilmek exsimer lazer ameliyatı için karar verebilmemin en büyük etkeni oldu tabiki. . Sonrası müthiş bir son oldu,gözlüktü lensti uğraşmaktan kurtularak pırıl pırıl bir görüşe kavuştum.Keşke daha önceki yıllarda bu ameliyatı olsaymışım diye pişmanlık duymamak elimde değil.Doktorum Şeyda hanım gerçekten bu işin ehli ,çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Göz çevresine estetik düşünüp güzelleşmek isteyenler için en doğru adres Maya Göz ve doktoru Şeyda Hanım...Botoks işlemi önce ve sonrasında da ilgi ve desteğinden fazlasıyla memnun kaldım. Süper güzel bir görünüm kazandım .Ellerine sağlık..

 • çok memnunum

  Gözlerime sanki sihirli değnek değdirdi ve beni tekrar ışığıma kavuşturdu..Göremediğim için hayata yaşama olan bağlarımı koparmak üzere olduğum bir zamanda başarısıyla çok iyi görebilmemi sağlayan operatör doktor Sayın Şeyda hanım ve ekbine şükranlarımı teşekkür ve saygılarımı iletmeyi bir borç bilirim.

 • çok memnunum

  12 Yıldır lens kullanan bir miyopi hastasıydım .Hastasıydım diyorum çünkü artık değilim geçmişte kaldı o zor günler! meğer ne zormuş lens çıkarıp takmak, temizliğiyle uğraşmak ..Çevremde ameliyatla tam olarak göz sağlığını kazanmış kişiler varken bende bu dertten kurtulmayı aklıma koydum.Uzun araştırmalarım ve aldığım tavsiyeler öncülüğünde bende Şeyda hanım tarafından operasyona alındım.Tüm prosüdürlerle toplam yarım saat içinde ameliyat olup bitti .Lokal anestezi olduğu için heyecanlıydım ama uzun bir süre geçmeden canım hiç yanmadan ameliyat bitti dendi. Ameliyat sonrası hemde ertesi günden itibaren alt yazılı filmleri lenssiz izleyebiliyor olmak bana büyük mutluluk verdi.Amacım bu mutluluğumu paylaşmak ve ameliyat olmaktan çekinen bir çok kişiye tavsiye etmek .Şu an mükemmel düzeyde ve hiç bir araç yardımı olmadan görebilmenin mutluluğunu rahatlığını yaşamaktayım.Doktoruma minnettarım.

 • çok memnunum

  Hastasına çok ilgili ..Gözlerinde şaşılık ile göz tembelliği olan küçük kzımın doktorudur Şeyda ATABAY YILDIZ Tedaviye başladığımızdan beri göz rahatsızlığında çok ilerleme kaydettik , çocuk hastalarıyla iletişimi mükemmel.Doktorlardan çekinen ve hep ağlayan küçük kızım nasıl oluyorsa Şeyda Atabay YILDIZ ın kliniğine sevinerek gidiveriyor.İlgi ve emeğinden dolayı Şeyda hanıma binlerce TEŞEKKÜR ..

 • çok memnunum

  Göz hastalıkları uzmanı Şeyda Hanımla bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım,akabinde de botoks işlemi yaptırdım. Sıcak ,her bakımdan güven duyabildiğim bir hekimdir, .memnun kaldım .

 • çok memnunum

  Sayesinde çok başarılı bir lazer operasyonu sonrası çok iyi görmeye başladım. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Katarakt ameliyatı olmam gerektiğini öğrendiğimde ,bu müdahaleyi yapacak olan doktorun tecrübesinin ve göz içine takılacak olan merceğinde kaliteli olması gerektiğini öğrenmiştim.Bu nedenle doktor arayışım uzun sürdüyse de sonunda en iyi ve güvenilir doktor olan Şeyda hanıma yaptırmış olmakla kararımın çok yerinde olduğunu görmekteyim.Şu an çok iyi görüş sağlanan sağ gözüm başarılı bir katarakt ameliyatıyla iyileşti.Tavsiyem Şeyda hanım gibi tecrübe sahibi ve güvenilir göz doktorlarının tercih edilmesidir.

 • çok memnunum

  Sevgili doktorum çok teşekkürler size ne kadar Teşekkürler etsem az.Ameliyatınız dünyamı aydınlattı Şayet kankam ameliyat olmasa ve ben sizi görüp tanımış olmasa idim mümkün değil ameliyata cesaret edemezdim çünkü göz bu ameliyat sonrası ya hiç göremezsem diye endişe duyuyordum,ama.kankam ameliyattan sonra çok iyi görmeye başladığı andan itibaren bende ameliyat için kesin kararımı verdim. 7 yaşından 25 yaşıma kadar gözlük kullandım..hiç sevemedim ama mecburen takmak zorundaydım SİZİ İYİ Kİ TANIMIŞIM VE AMELİYAT OLMUŞUM.DÜNYAM AYDINLANDI..

 • çok memnunum

  Görme kusurumun düzeltilmesi için yaptığı ameliyat sayesinde herhangi bir gözlük yada lens takmadan tam görebiliyorum artık.Hem ameliyattan çok iyi bir sonuç aldım hemde doktor Hanımın cana yakın davranışlarından çok memnun kaldım.Övgüye değen bir hekim ve son model cihazlar olan bir göz merkezinde tedavi olmak beni çok rahatlattı.

 • çok memnunum

  Göz kenarında oluşan kırışıklıklardan dolayı netten araştırmalarımda gördüğüm göz dr Şeyda Atabay Yıldız'a başvurdum.Sonuç olarak Botoks işlemi uygulanan alanda tüm kırışıklıklar yok oldu .Şeyda hanıma teşekkür ederim.Memnunum.

 • çok memnunum

  Gonca ailesi olarak en küçükten büyüğe göz rahatsızlıklarımızda başka doktor düşünmeden hemen başvurduğumuz güleryüzlü , sevgi dolu doktorumuzu herkese tavsiye ediyoruz .Gonca ailesi adına Erol GONCA

 • çok memnunum

  Şeyda hanım ,göz çevreme yapmış olduğunuz botoks sonrası çok mutluyum, ben bu kadar iyi bir sonuç alacağımızı beklemiyordum doğrusu ,..Botoks göz çevremde ve yüzümde çok güzel bir değişiklik yarattı İnanamıyorum! size çok çok teşekkür ediyorum, elleriniz dert görmesin siz harikalar yaratan bir doktorsunuz.

 • çok memnunum

  Gözümde ağrı ,kanlanma şikayetiyle başvurduğum Op.Dr Şeyda hanım gözümde oluşmuş bulunan üveit hastalığımı tedavi etti halende bir kaç ayda bir kontrol etmekte. Erken teşhis doğru ve uygun tedavisi sayesinde bu hastalığı geçirdim..O sıkıntılı ve perişan bir halde olduğum durumdan gözlerimi başarıyla tedavi ederek beni ağrıdan kaşıntı ve bulanık görme şikayetlerimden kurtardı. Bana büyük yardımı dokunan sevgi ve saygı duyduğum bu denli başarılı bir doktorun varlığı insanlık için büyük bir değerdir.

 • çok memnunum

  Memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye etmek istediğim nadir bulunabilecek bir doktor.Bende .doktorumu arkadaşımın bana önerisi sayesinde tanıdım.Göz hastalıkları uzmanlığı ve profesyonelliği yanında insani özellikleri yönünden de çok memnun oldum,teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Yabancı cisim batan sol gözümün tedavisini büyük önem vererek yapıp tedaviden sonra uyguladığı sıkı takibiyle de gözümü olası büyük bir tehlikeden kurtararak tekrar ışığa kavuşmamı sağlayan değerli hekim Şeyda Atabay Yıldız'a müteşekkirim.

 • çok memnunum

  Göz ve çevresine botoks yaptırdım kesinlikle tavsiye ediyorum ,doktor bilgili ,anlayışlı . Çok da donanımlı bir klinikti ,beğendim ve memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Bornova da ki Maya Göz Kliniğinde tecrübesine , ilgisine hayran kaldığım bir doktor olan Şeyda hanım tarafından tedavi görüyorum, göz tansiyonum doktor hanım tarafından yapılan tedaviyle kontrol altına alındı ,yıllardır kalp ve şeker hastası olmam nedeniyle bir çok doktor tanıdım ama dr Şeyda hanım gibi hastasına böylesine önemle ve dikkatle özenli davranıp tedavi edebilen bir doktora ilk kez rastladım diyebilirim.Reçeteme yazdığı ve kullandığım göz damlaları gözlerimi kurtardı minnettarlığımı ifade etmek istiyorum.Sevgiler..

 • çok memnunum

  Oğlumun gözlerinden şikayetimiz için Şeyda Atabay Yıldız'ın kliniğine gittk. Gözyaşı tıkanıklığı tanısı konuldu bir süre takip ve gözlerine masajla çok şükür atlattık Şeyda hanımın teşhis ve tedavisinden çok fayda gördük..Çocuğumun gözlerindeki şikayetler geçti rahatladı..Teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.Aykut Özyer..