Opr.Dr.

Şeyda Atabay Yıldız

Göz hastalıkları

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Randevu takvimini iste

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri: Bilgisayarlı Görme Alanı Testi Fundus Flourossein Anjiyografisi Ultrasonografi Uzmanlaştığı Tedavi Alanları: Estetik Cerrahi Muayene... daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Bir çok Rahatsızlığı bulunan bulunan babamın aniden şişen ve kızaran gözünü Şeyda Hanımın Acil olarak uyguladığı tedavi iyileştirdi.Enfeksiyon tanısını hemen koyarak babamın göz rahatsızlığını zaman geçmeden tedavi etti. Şeyda Atabay Yıldız dan bu nedenle Memnuniyetimiz çok fazla oldu.Başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Son zamanlarda gözlerimde oluşan kırışıklıklardan beni kısa süren bir operasyonla canımı hiç acıtmadan kurtaran Şeyda Atabay Yıldız ve Maya Göz de çalışan yardımcı personele teşekkürler..

 • çok memnunum

  Küçük kızımızın göz kapağında düşüklük mevcuttu .Şeyda hanım tarafından yapılan ameliyatla şifasını bulduk,zaman geçseymiş bazı riskler oluşabilirmiş.Göstrediği hassasiyet için doktor hamıma minnettarız.

 • çok memnunum

  Profesyonel ve tecrübeli bir hekim ,Göz çevremin kırışıklıkları opr dr şeyda hanım tarafından yapılan bir operasyonla giderildi.Gülenyüzü ve bana gösterdiği ilgiside cabası.Memnun kalmamak mümkün değil.Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Yaptığı operasyondan çok memnun kaldım . Daha ilk görüşmede benim endişelerimi hoş görerek güleç bir yüz ifadesiyle , merak ettiğim sorulara detaylı açıklama yaptı. Operasyon olduktan sonrada aynı ilgili tavırları devam etti gözlerime yaptığı operasyonla hemen çok iyi görüşle dünyam aydınlandı.Minnettarım.

 • çok memnunum

  Şeyda Atabay YILDIZ ı İnternetten araştırdım. araştırırken öğrendim ki estetik konusunda tecrübe sahibiymiş bundan dolayı tercih ettim ve Şeyda Atabay Yıldız'a estetik yaptırdım ,göz çevremde istediğim bir estetik oldu yeni halimden çok mutlu oldum.. Tercih ve tavsiye edilebilecek bir göz doktoru.

 • çok memnunum

  Göz altlarımda torbacıklar vardı.Güven verici açıklamalarından sonra çok güvenerek, cesaret buldum ve ameliyatla torbacıklardan kurtuldum..TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  Kardeşimin gözüne yabancı bir cisim kaçması şikayetiyle en yakın göz doktoru Şeyda Atabay Yıldız a başvurmamızla , çok seri şekilde muayene ve müdahale edilip hastamızın rahatlatılması sağlandı ve göz sağlığı için olası tehlikelerin anında önüne geçildi.Muayene ve ardından hızlı tedavi için Doktor Şeyda Atabay Yıldız'a ne kadar teşekkür etsekte azdır.

 • çok memnunum

  Hekimlere örnek insan ve hasta dostu Op Dr Şeyda Atabay Yıldız tarafından göz altı torbalarıma müdahale edilerek 10 yaş gençleştim.Emeğine ve ellerine sağlık.

 • çok memnunum

  Ne uzak görüşte nede yakın görüşte hiç bir sıkıntım kalmadı.Şeyda Atabay Yıldız'a bana gösterdiği ilgili sıcak tavırları ve operasyondaki üstün başarısı için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Doktor hanımın yaptığı operasyon hayatımı değiştirdi ,gözlüksüz bir hayata doktor hanımın sayesinde döndüm hayatım çok kolaylaştı.Gayet memnunum,Bir çok yakınıma ,arkadaşlarıma tavsiye ettim etmeyede devam edeceğim.

 • çok memnunum

  Gözlerimde aniden oluşan kızarıklığa yanma ,batma bulanık görme şikayetleride dahil olunca iyi bir göz uzmanına ihtiyacım oldu.Neyseki en yakın arkadaşım Şeyda hanımın hastasıymış birlikte muayeneye gittik.Çok temiz ve nezih bir klinikte doktor Şeyda hanım tarafından yapılan göz muayenemde soğuk hava ,klimaların ve her an çalışmak zorunda olduğum bilgisayarın bile bir etken olduğunu öğrendiğim göz kuruluğu teşhisi kondu.Tedavime başlandı bir gün içinde tedavinin iyi sonuçlarını hissettim.Teşhisi çok doğru üstelik çok güleryüzlü olan Op Dr Şeyda hanımı hem çok sevdim hemde çok takdir ettim.Keşke her doktor Şeyda hanım gibi hem güleryüzlü ,hemde başarılı olabilse..

 • çok memnunum

  Başarılı bir göz ameliyatıyla bana aydınlık bir dünya bağışlayan sevgili doktorum Şeyda Atabay Yıldız hanımefendiye teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

 • çok memnunum

  Tereddütlerim korkularım çok olan, ameliyattan sonra göremezsem endişesi yüzünden hep ertelediğim göz ameliyatımı Şeyda Atabay Yıldız ismi tavsiye edildiği için ona yaptırdım.Görmemin kalitesi muazzam yükseldi.Bekledim cesaret edemedim ama en iyi ameliyatı yapabilen doktoru bulmuş olmam beklediğime değdi..Doktor Şeyda Hanıma çok teşekkür ederim..

 • çok memnunum

  4 yıldır tanıdığım Doktor hanımdan gayet memnun olduğumuzu belirterek başlamak istiyorum.İlk tanıdığımda Babam için katarak operasyonu yapmıştı.ertesi gün kontrole gittiğimizde babamın görüşü net olduğu için sevincine diyecek yoktu.Orada göz çevresine estetik yaptıran hastaları gördüm hepside Şeyda hanımın profesyonelliğinden becerisinden bahsediyordu,bendehiç aklımda dahi yokkenbabam sayesinde tanıdığım Şeyda hanıma göz kenarlarım için botoks yaptırdım o günden beri doktorumdur memnuniyetim ise sonsuzdur.

 • çok memnunum

  Göz hastalıkları alanında başarılarını öğrendiğim Şeyda ATABAY YILDIZ a.Muğladan gittim. Lazer operasyonu olarak göz kusurum düzelttirdim. .Lensleri çıkardım..Beden eğitimi öğretmeniyim, lenslerle çok rahat değildim.Lenssiz hayat çok kolaylaştı..Doktor Şeyda hanım bu operasyonla bana rahat ve kolay bir yaşam sundu .Hijyene çok dikkat etmek zorunda kaldığım lenslerle uğraşmaktan artık yorulmuştum..Şeyda hanımla tanıştıktan sonra gözlerimle ilgili her problemim sıkıntısız halloldu.Bir kaç öğretmen arkadaşımada tavsiyede bulundum.Arkadaşlarımdan iki kişiye daha Şeyda hanım operasyon yaptı..Arkadaşlarımda benim gibi Şeyda hanımdan memnun döndü Muğlaya.O önerilere layık bilgi ve tecrübesiyle on numara.

 • çok memnunum

  Mesleki tecrübesinin yanında tatlı dilinden dolayıda çok memnun olduğum Şeyda Atabay Yıldız'a göz çevreme yaptığı botoks işleminden dolayı çok çok teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • çok memnunum

  Lasik operasyonu olduğum ilk günden itibaren gözlerimin görme kalitesi çok sevindirici. Şeyda hanımın Hastalarının neden memnuniyetlerini yazdıklarını şimdi daha iyi anlıyorum.İnsan öylesine mutlu oluyorki, bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyor aynı benim gözlerimin net görebilmesine çok sevinip burada duygularımı açıkladığım gibi.

 • çok memnunum

  Kısa süren ve kolay geçen bir ameliyatın ardından mükemmel görüyorum artık .İlkokul çağlarından beri gözlük kullandım, hiç istemeden takmak zorunda kaldığım gözlükten şeyda hanım kurtardı.Bana dünyanın servetini bağışlasa bu kadar memnun olmazdım. Şeyda Atabay Yıldız ismini hayatım boyunca unutamam .

 • çok memnunum

  Diabet hastasıyım. Şeyda hanımla ilk tanışmamız 3 yıl önceydi 3 yıldır gözlerimin sağlığını ona emanet ettiğim için içim çok rahat ..Daha önce gözümde bir kanama gelişti Şeyda hanımın zamanında müdahalesiyle gözümeski sağlığına kuvuştu.. Onu çok seven ve memnun bir hastası olarak söylüyorum Gözlerinizi sadece Şeyda hanıma emanet edin. Çünkü Gözümün tekrar görmesini bana Şeyda hanım sağladı.

 • çok memnunum

  Babamın gözlerini ameliyat ederek tam görmeye tekrar kavuşturduğunuz için size minnettarlığımı belirtmek isterim.Başarınız ve bilginiz sayesinde babam çok sevdiği gazetelerini rahatça okuma imkanına kavuştu.Babam sayenizde çok mutlu ,.Teşekkürler.

 • çok memnunum

  Bir kaç göz doktoru araştırdım,içlerinden Şeyda hanımı seçtim çünkü Araştırdığımda bir çok yerde hastalarından gelen teşekkür mesajlarına rastladığım gibi fiyatları da çok cazipti.Çok tanınan ve tercih edilen bir doktor olmasına rağmen fiyatlar çok yüksek değildi böylece Şeyda hanımla görüşmeye gittim.Gönlüm rahat tedaviye başlayınca gördüm ki gerçekten tecrübesinin yanında hekim olarak hastalarına yakınlığıyla ve tatlı diliyle de tanınıyor..Operasyon sonucundan da çok memnun olduğum için tercih ve takdirimi kazanan Şeyda Atabay Yıldıza şükranlarımı sunuyorum.

 • çok memnunum

  Gözlerimde mevcut bulunan Miyopi yüzünden hep gözlük kullandım.Son yıllarda yapılan başarılı gelişmeler üzerine iinnternetten araştırma yaptığımda Şeyda hanımı ve hastalarını yorumlarını okudum.Benim durumumda olanların ameliyat oldukları takdirde çok iyi görebildiklerini okuyunca Şeyda atabay yıldıza benimde gözlüğü çıkarabilmem için ameliyat olmaya karar vererk gittim.Ameliyat için gözlerimi muayene eden doktor hanım beni lasik le ilgili iyice bilgilendirdi.Manisadan İzmire zaten kararlı gitmiştim , bir problem çıkmadı lasik ameliyatı oldum.Hepsi 15 dakika ameliyat süresi ise sadece 1 dakika kadar , acı duymadığım bir ameliyat oldu..Gözlerim ameliyattan sonra hemen iyi görmeye başladı .Tıbbın ne kadar ilerlemiş ve çok başarılı doktorlarımızın olduğuna tanık olduğum bu ameliyattan hemen sonra çok iyi görmeye başladım.Çok çok Tşk ederim.Doktor Şeyda hanım lasik ameliyatı ile hastalarına aydınlık bir yaşam sunuyor bana sunduğu gibi. ŞÜKRÜ KIZIL

 • çok memnunum

  Teşekkür ederim.Lazer için sorup soruşturdum Şeyda Hanımın ismine ulaştım.Bende gidip Şeyda hanıma muayene ve operasyon oldum.Doktor Şeyda Atabay Yıldızın lazerle yaptığı göz operasyonundan sonra şahane görüyorum Böylesine bir sonuç çıkması şahane görüyor olmam doktorun tecrübe ve billgisinden kaynaklandı, kesinlikle tecrübeli doktorları tercih etmek lazım diyor, Şeyda hanıma beni göz sağlığıma kavuşturduğundan ötürü bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Tecrübeli bir hekim ararken Şeyda hanımı tavsiye ettiler. Sıcak ve içten davranışlaı samimi Şeyda hanımın göz kliniğine girdiğimde kendimi çok güvende hissederim.Elinden gelenin en iyisini yaptığından şüphe duymam o hastalarını incitmez en doğru tedaviyi uygular.Teşhisleri hep doğru çokıyor.Muayene sorası bana ameliyat olursanız çok iyi görebileceksiniz diyen doktor şeyda hanıma ameliyat oldum,ameliyattan sonra çok iyi görebiliyor olmam ve doktorumun ameliyattan sonra bile yoğun ilgisi memnuniyetimi artırdı.Kontrola gittiğimde yeğeniminde göz muayensini de yaptırdığım doktor Şeyda Atabay Yıldız ailemizin takdirini topladı ve bizlerin göz doktoru oldu Tanıdığım günden itibaren samimiyet ve yardımlarını benden esirgemeyen doktorumu çok seviyorum.

 • çok memnunum

  Şeyda hanımı 2 yıldır tanıyorum ilk muayeneden beri yüzündeki gülümseme hiç gitmedi.Kendisinden Memnuniyetim çok fazladır Mesleğini severek yapan bir hekim ,biz hastalarına çok cana yakın davranıyor . Şeyda hanımı tanıdıktan sonra başka bir göz doktoruna gitmem mümkün değil Şeyda Hanım gözlerimin altında oluşan torbaları cerrahi bir işlemle kaldırdı.10 yaş gençleştim.o sıralarda ameliyat ettiği başka hastalarlada karşılaşmam neticesinde bir çoğunun lazerle göz bozukluklarını giderdiğini hastaların memnun bir şekilde iyi görebildiklerini anlatması benimde lazerle ameliyat olup gözlerimi çok iyi gören bir seviyeye getirmeme yaradı..Bende herkes gibi bu ameliyattan memnun kaldım.Teşekkürler

 • çok memnunum

  Lazer operasyonundan hemen sonra çok net görmeye başlamam beni sevince boğdu.Şeyda hanımın sayesinde tam olarak uzak ve yakını görebiliyor olmanın keyfini mutluluğunu anlatamam. Maya göz kliniğinde verilen hizmet çok kaliteli ..Şeyda hanımı iyiki de tanımışım.Bu denli başarılı bir doktora rastlamak onun müdahalesiyle görmemin tam olarak iyileşmesi benim şansımdı.

 • çok memnunum

  Şeyda Atabay YILDIZ ı İnternetten araştırıp gittim. araştırırken öğrendim ki estetik konusunda tecrübe sahibiymiş bundan dolayı çok güven duyarak estetik yaptırdım ,göz çevremde istediğim bir estetik oldu yeni halimden çok mutlu oldum..Tam tercih edilecek ve tavsiye edilebilecek bir opr ......

 • çok memnunum

  Yaptığı operasyondan çok memnun kaldım minnettarım.. Daha ilk görüşmede benim endişelerimi hoş görerek güleç bir yüz ifadesiyle , merak ettiğim sorulara detaylı açıklama yaptı operasyon olduktan sonrada aynı ilgili tavırları devam etti gözlerime yaptığı operasyola hemen iyi görüş sağladı bana..

 • çok memnunum

  Çocuğumuz 1 yaşındaydı göz kontolüne götürdüğümüzde gözlerinde tembellik olduğunu Şeyda Hanımdan öğrendik.4 yılldır çocuğumuzun gözleriyle çok ilglendi şimdi görmesi çok arttı ,tedavisi çok yararlı oldu minnettar kaldığımız başarılı tedavileriyle insanların yüzünü güldüren Şeyda hanımdan çok memnunuz.Tavsiye ederiz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak