Opr.Dr.

Şeyda Atabay Yıldız

Göz hastalıkları

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri: Bilgisayarlı Görme Alanı Testi Fundus Flourossein Anjiyografisi Ultrasonografi Uzmanlaştığı Tedavi Alanları: Estetik Cerrahi Muayene... daha fazla

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  2 ay önce göz estetiği yaptırdım.Doktor Şeyda Atabay Yıldız göz çevremde harikalar yarattı,eski fotoğraflarımla karşılaştırdığımda kaş ve göz çevremde önemli güzel değişiklikler farkediliyor şu anki görünüşü çok beğendim tam istediğim buydu doktorumun ellerine sağlık.

 • çok memnunum

  Sayesinde artık yakını çok iyi görebildiğim doktor Şeyda Atabay Yılldız göz hastalıkları alanında mükemmel çok deneyimli...Teşekkür eder hayat boyu başarılarının devamını dilerim.herkese böyle hastasını iyileştirebilen doktorların nasip olmasını dilerim.sevgiler

 • çok memnunum

  Ayrıcalıklı ve özel bir hizmet aldım.Doktor hanımın hizmet anlayışını çok beğendim.Bundan böyle göz sağlığı söz konusu olduğunda aklıma sadece Şeyda Hanımın ismi gelecektir.Memnunyetimi belirterek çok teşekkürler ediyorum.

 • çok memnunum

  Göz tedavisi için çocuğumu götürdüm.göz temelliği tedavimiz devam ediyor samimi ve ilgili ellerine gözlerine sağlık , Şeyda hanım gibi hastasını bu kadar çok önemseyen bir doktor daha bulunabileceğini zannetmiyorum-hem çocuğum yıpranmadan muayene ve tedavi oluyor hemde ben böyle bir doktor seçtiğim için gurur duyuyorum.sizi çok seviyoruz sevgili doktorumuz..

 • çok memnunum

  İzmir de Muhteşem bir sağlık hizmeti veriyor güleryüzlü ve ilgili olmasının yanında fiyatlarda çok cazipti, hem maddi olarak canımı yakmadı, hemde lazer operasyonu anında hiç canım acımadı. Bir gün içinde süper bir görüşle memleketime geri döndüm.Şeyda Hanım için Erzurumdan İzmire gittim, uzak yol olduğu için emek verdim ama ameliyatımla ilgili çok başarılı bir sonuç alarak evime geldim.çok mutluyum.

 • çok memnunum

  Donanımlı bir klinik olan Maya Göz de deneyimli olan bir doktorla karşılaşmaktan çok memnun oldum.Göz kapağı ameliyatım çok başarılıydı ben bu denli güzelleşebileceğini hiç düşünmemiştim estetik olarak istediğimin üzerinde bir sonuç çıkaran doktor Hanımı herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Profesyonel ve çok kaliteli bir hizmet aldığım Şeyda Atabay Yıldız a teşekkür ederim. Bana Göz çevresi estetiğinde harikalar yarattı.Operasyon sonrasıda ilgi ve alakası devam etti.

 • çok memnunum

  3 yaşındaki oğlumuz için operasyon gerekliydi çünkü göz kapağı düşüklüğü mevcuttu operasyon gerekiyor dendiğinde anne ve babası olarak çok fazla endişelendik bir çok kişiden çocuklar konusunda çok hassas sevgi dolu , göz operasyonlarında da mükemmel, bilgili, deneyimli olduğunu duyduğumuz Şeyda Hanıma oğlumuzun gözünü emanet ettik,operasyon sonrası göz kapağında problem kalmamıştı BİZ ÇOK MUTLU OLDUK TŞK.EDERİZ . Eda-Mehmet

 • çok memnunum

  Detaylı bir muayeneden sonra gözlerim için Lasek ameliyatına olur veren Şeyda Hanımın yaptığı ameliyat çok başarılıydı.Bana çok iyi bir görme sağladığından dolayı Şeyda Atabay Yıldız'a sonsuz teşekkürler..

 • çok memnunum

  Gözlerim benim için çok kıymetliler.. bu nedenle göz altı torbalarımdan kurtulmak için ancak Şeyda Hanımefendi gibi profesyonel çalışan ve işinin ehli bir göz uzmanı gerekliydi operasyon sonucu ve doktor tecihim mükemmel oldu.

 • çok memnunum

  Dudak dolgusu için bir dakika düşünmeyin Şeyda ATABAY YILDIZ a gidin! bu kadarmı orantılı ve güzel olur, dudaklarım isteğimin de üzerinde güzel oldu , doktorum siz alanınızda teksiniz süpersiniz teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  En iyi Hekim inetrnet sitesinden en iyi Göz Operatörünü buldum ve lasek ameliyatı oldum.Saniyeler içinde gözlüğüme veda ettim.Operasyon çok kısa sürdü.İsmi operasyon ama böyle çabuk bittiğine inanamadım. Hayretler içinde operasyon odasından dışarı çıkarıldım.Sağolsun Şeyda Atabay Yıldız.İnsanlığa bu denli yararı dokunduğu için kendisini kutluyorum.

 • çok memnunum

  Lazerle göz ameliyatı oldum. öyle evhamlı bir kişiliğe sahibimki göremeyeceğim diye çok korktum DokTOR şEYDA hanım tarafından myop 3,25 olan göz bozukluğum tamamen iyileşti oh dünya varmış her taraf pırıl pırl görünüyor .Bu parlak yaşamı bana sağlayan doktor hanımın elleri dert görmesin.tşk ederim.

 • çok memnunum

  Göz numaralarımın yüksekti.Epeydir olmak istediğim fakat bir türlü cesaret bulup olamadığım bu ameliyatı Op Şeyda Atabay Yıldız gerçekleştirdi.30 Eylül 2014 Salı gününden itibaren bana gözlüksüz bir hayat hediye ettiği için kendisine çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  İnternetten araştırdım en iyi göz doktoru araştırması yaparken Şeyda Atabay Yıldız' a rastladım, bir çok hastasının görüşlerini okudum inceledim çok fazla olumlu şeyler okudum.Herkesin çok memnun kalması beni çok etkiledi .Şeyda Atabay Yıldız 'ı seçtim.Göz çevresi için botoks yaptırdım.Çpk iyi seçim yaptım.Açıkcası çok memnun kaldım söylendiği gibi iyilik meleği sanki... işininde tam bir profesyoneli. Hem göz çevresine botoks yaptırdığıma hemde böyle bir doktorla tanıştığıma öylesine memnunumki..

 • çok memnunum

  Şeyda Atabay Yıldız'a teşekkürlerimi ileterek söze başlamak istiyorum Doğduğunda bebeğimizin gözleri problemliydi bir kaç ay çok uğraştık sonra doktor değiştirdik , en değerli varlığımızın gözlerini Şeyda Atabay Yıldız a emanet ettik Bebeğimizin gözlerinin tedavisiyle çok ilgilenen ve iyileşmesine son derecede büyük katkısı olan doktorumuza sevgiler.

 • çok memnunum

  Küçüklüğümden beri gözlerimde bozukluk mevcut .İlkokul 2. sınıftayken tahtayı göremediğim için öğretmenimin aileme beni göz doktoruna götürmelerini söylediğinden beridir neredeyse 13 yılldır gözlük kullanıyorum.Gözlük kullanmaktan çok memnun biri değilim ,fakat göremeyince mecburen takmak zorunda kaldığım gözlüklerimden Kurtuldum.Şeyda hanım gibi bir doktor sayesinde Lazerli operasyonla beni bu durumdan kurtarıp gözlüksüz bir hayata başlatan Şeyda hanıma minnettarım.

 • çok memnunum

  Hem hekimliğini takdir ettim hemde insanlğını...Kliniğine girdiğim andan itibaren bende pozitif bir etki bırakan sonradan doktoru tanıdıkça hislerimin doğru çıkmasına sebep olan davranışlarını çok takdir ettim. Babamın gözünün lazerle tekrar tam görmesini sağlayan daha sonraki günlerde de yoğun hastalarına rağmen bizi arayıp babamın sağlık durumunu öğrenmesine şaşırdım.Böyle doktorlar kalmışmı? detirten çok kıymetli bir hekim

 • çok memnunum

  Lazerle göz operasyonu yaptığı bir hastasıyım,Op.Dr Sayın Şeyda Hanımın Kliniğinine lazer operasyonu için akrabamın tavsiyesiyle gittim. çok elit bir yerdi, doktor hanımda çok tecrübeli ve iyimser bir doktor,binlerce kez memnun kaldım.Mükemmel görüyorum,Bazı ameliyat olanlardan duyduğum ameliyattan sonra hiç göremedim diyenlerden sonra çok endişelenmiştim ama benim doktorum çok süpermiş,ben şanslıyım şeyda hanım gibi başarılı bir doktorla tanışma fırsatı yakalayabilenlerdenim. sevincimin büyüklüğünü anlatamam.

 • çok memnunum

  İzmir Bornova da bir cafe de kasiyerim.Şeyda Hanımın kliniğine çok yakın bir yerde çalışmaktayım.Tesadüf olarak Şeyda hanıma ameliyat olan hastaların bir kaçına rastladım .Şeyda hanımın özellikle göz çevresine yaptığı estetiklerle ismini duyurmuş olması anneminde göz altında oluşan torbalaşma yüzünden rahatsızlığını bildiğimden dolayı bende annemi Şeyda Hoca ya ameliyat ettirdim.Şeyda hanımın ameliyattaki başarısı çok yüksek.Ameliyattan sonra Annem bayağı mutlu oldu. Ameliyattan önceki göz ifadesi annemi hiç iyi göstermiyormuş ,annem çok güzel bir hanımmış meğerse .

 • çok memnunum

  Yıllardır diabet hastalığıyla mücadele eden bir beyim.Aniden gözümde oluşan katarakğın acil alınması lazımmış, oğlum araştırmalar yaptı babacığım sen merak etme gözünü İzmirin en iyi göz doktoruna ameliyat ettireceğim dedi.Oğlum dediğini yaptı bana İzmir de ki en iyi göz doktoru Şeyda Atabay Yıldız'ı bularak gözümü ameliyat ettirdi.Katarakt ameliyatı esnasında hiç ağrı olmadı hiç hissetmedim bir gün sonra kontrol vermişti doktor hanım Bana.Ameliyattan sonra çok iyi görme sağlandı. Kıymetli Şeyda Hanıma ve canım oğluma teşekkürlerimi ifade eder, onlara çok sağlıklı bir hayat dilerim.

 • çok memnunum

  Merhaba,Sayın hocam Siz beni ameliyat ettikten sonra hayatım değişti,Artık gözlüksüz bir yaşantım var ve gözlük silme derdinden gözlük taşımaktan kurtuldum zaten kullanmakta çok zorluk çekiyor sevmiyordum.Size çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız.

 • çok memnunum

  Sevgili doktoruma minnettarım.15 ekimde ameliyat oldum.Göz altı torbalarından kurtuldum.Şimdi tamamen iyileştim ve geçn bir görünüm kazandım.tşk ederim.

 • çok memnunum

  3 yıl önce çocuğumun gözündeki kaymayı tedavi ettirmek için başvurdum .O günden beridir çok ilerleme kaydettik doktorumuzun özellikle çocuk hastalarıyla çok iyi iletişim kurabilen ,kayma şikayetlerinde üstün başarı Gösteren bir doktor olması çoçuğumuzun gözündeki kaymayı tedavi etmesinde çok büyük etkendir..teşekkürler

 • çok memnunum

  Ben 37 yşımda olamam rağmen göz altlarında torbalar yüzünden 40 -50 yaşlarında görünüyor iken bunları aldırmaya karar verdim.Bornova da Şeyda Hanımın bu tür operasyonlarda başarısını duymuştum.Nitekim de duyduğum gibi göz altlarımdaki torbalardan ağrısız kurtulmuş oldum.Başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  İşinde profesyonel, deneyim sahibi pozitif biri.Hem doktorluğu hemde insani yaklaşımıyla göz estetiği olmak isteyenlerin mutlaka tanıması gereken bir hekim.Eşimin göz kusurları ve göz kapağındaki düşüklüğü Şeyda Hanımın operasyonlarıyla muhteşem düzeldi.

 • çok memnunum

  Şeyda Hanımın gerçekleştirdiği çocuğumun mucicevi göz tembelliği tedavisine teşekkür ederken diğer yandan güleryüzünü ve desteğini hiç unutmayacağım.sevgiler

 • çok memnunum

  Eli çok hafif ve işini özenle yapıyor,göz kusurumun lazerle düzeltilmesinden dolayı çok iyi görmeye başladım . Gözlerimizi tereddütsüz emanet edebileceğimiz çok çok deneyim sahibi bir göz hastalıkları hekimi ben çok beğendim.

 • çok memnunum

  Sizi tanımakla onur duyuyorum. Bilgi ve beceriniz kendinden emin konuşmanız size olan güvenimi artırmıştı .Estetik bilginize diyecek söz yok, bunun yanında o inceliğiniz ve sabrınız herşeye bedel ,estetik operasyonu olduğuma bilakis çok memnun oldum sonuç tam istediğim gibi oldu..Emeğinize elinize sağlık.......

 • çok memnunum

  Annemin göz doktorudur,5 yıldır tanıyorum ,Annem 55 yaşında önceleri gözlerimiz annemle birbirine çok benzerdi fakat yılların etkisi son yıllarda annemin göz çevresinde kırışıklıklar meydana geldi gözleri değişti sarkıklıklar oldu Ama neyseki dr Şeyda Hanım gibi bir doktoru tanıma fırsatı yakalaynlardanız Şeyda hanımın yaptığı opresyon neticesinde ise inanamadım göz çevresinde olsun kapaklarda olsun o fazlalıklar tamamen gitti Doktorumuz Annemin gözlerinin benimkinden farksız ve hiç kırışıksız bir duruma getirdi.Annemle yan yana geldiğimizde onun da gözleri artık benimki gibi genç görünüyor doktor hanım alanında on numara.. .Annem de bende doktorumuzu çok seviyoruz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Murat Erbezci - Göz Hastalıkları, Sinan Kalafat - Göz Hastalıkları, Meltem Fatma Söylev Bajın - Göz Hastalıkları, Erdal Lebe - Göz Hastalıkları, Ahmet Memiş - Göz Hastalıkları, Selma Kaşkaloğlu - Göz Hastalıkları, Güray Narbay - Göz Hastalıkları, Ayşe Bayata Divanlı - Göz Hastalıkları, Yıldız Ekmekçi - Göz Hastalıkları, Fatma Gülen - Göz Hastalıkları, Nurhayat Demir Kocabaş - Göz Hastalıkları, Ertan Özkural - Göz Hastalıkları, Emre Yılmaz - Göz Hastalıkları, Beysim Doğan - Göz Hastalıkları, Mehmet Bekaroğlu - Göz Hastalıkları, Aylin Çelik - Göz Hastalıkları, Orhan İlim - Göz Hastalıkları, İsmail Dik - Göz Hastalıkları, Ahmet Hamdi Şentürk - Göz Hastalıkları, Alp Alaluf - Göz Hastalıkları