Opr.Dr.

Şeyda Atabay Yıldız

Göz hastalıkları

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Randevu takvimini iste

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri: Bilgisayarlı Görme Alanı Testi Fundus Flourossein Anjiyografisi Ultrasonografi Uzmanlaştığı Tedavi Alanları: Estetik Cerrahi Muayene... daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Sayesinde rahat bir ameliyat geçirdim,güzel bir sonuç aldım.Çok hafif bir kırmızılık vardı oda bir kaç günde geçti .Göz altlarımda ve göz kapaklarımda hiç bir şekilde kırışıklık kalmadı öylesine genç bir görüntü oldu ki eski fotoğraflarıma baktıkça inanasım gelmiyor.Doktorumun ellerine sağlık sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  İzmir de göz ameliyatlarındaki başarılarından duyup giderek gözlerim için derman bulduğum Şeyda Atabay Yıdız için söyleyebileceğim tek söz harika bir doktor, becerisi ve tecrübesiyle süper.

 • çok memnunum

  Hastasına özenle bakıyor, tedavi ediyor,kontrol aşamasında bile çok itinalı davranıyor. 2,5 yıl önce babama katarak ameliyatı yaptığında tanıştım. Sonrasında benim göz kusurum için yaptığı ameliyattan sonra gözlüğe hiç ihtiyaç duymadım Gözlüksüz çok iyi görebiliyorum. Tanıştığımdan beri göz doktoru olarak bizi çok memnun eden Şeyda Atabay YIDIZ'A tüm içtenliğimle Sevgilerimi gönderiyorum.

 • çok memnunum

  Yüz yapıma göre ince olan dudaklarımı botoks ile kalınlaştırarak benim istediğim bir şekle getirebilen doktorum Şeyda hanımın mesleğindeki başarısı çok yüksek.Yeni halim bana büyük mutluluk ve güven veriyor.

 • çok memnunum

  Sıcak, ilgili,çok güven veren bir doktor olan Şeyda hanım sayesinde lasik ameliyatına şüphe duymadan girebildim..Kendisine minnettarım ,sonuç süper kaliteli bir görüşe kavuştum. Şeyda ATABAY YILDIZ sayesinde Hayallerim gerçek oldu.Çok teşekkürler..

 • çok memnunum

  Gözlerimde yaşlanmaktan dolayı oluşan kırışıklıkları sihirli değnek değmişçesine yok eden,profesyonel bir hekim..Bu doktoru tercih ettiğim günden itibaren psikolojim düzeldi gözlerimin kırışıklıklarının gittiğini gören her tanıdığım doktorumun kim olduğunu soruyor.,Göz estetiği düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Sağlıkta hatta göz sağlığında çok titizimdir.İyice araştırarak özellikle katarakt gibi göz ameliyatlarında çok başarılı bir doktor olan Şeyda Atabay Yıldız a katarakt ameliyatımı yaptırdım..Çok şükür bin şükür ki araştırmalarımı çok iyi yapmışım böylece tecrübeli bir hekime düşmüşüm şahane görüyorum artık.

 • çok memnunum

  Elleriniz dert görmesin göz kenarlarımdaki kırışıklıkların çözümünü sizin kliniğinizde sizin profesyonel müdahalenizle bulabilmiş olmam beni 10 yıl gençleştirerek 30 lu yaşlarıma götürdü .Bu kadar genç bir görünüm beklememiştim..Göz estetiğinde harikalar yaratıyorsunuz.Sağolun varolun

 • çok memnunum

  Şeyda hanım 3 yıl önce beni ameliyat etmiştiniz, Ben Atiye Şanlı..umarım hatırlarsınız,benim gibi bir çok hastanız olduğunu biliyorum onca hastalar arasından siz beni hatırlayamayabilirsiniz ama ben sizi hiç unutmuyorum çünkü o itinayla yaptığınız ameliyattan sonra dünyam aydınlanmış, dünya gözüme çok daha güzel görünür olmuştu Size hep minnettar kalacağım, sevgiler...

 • çok memnunum

  60 yaşında ,kronik hastalıkları olan annemizde katarakt vardı Şeyda A. Yıldız göz ameliyatı yaptı o başarılı ameliyat sayesinde annemiz tekrar çok iyi görmeye başladı annemin hayata tekrar bağlanmasını sağlayan Şeyda A..YILDIZ 'a teşekkürler kendisine müteşekkiriz.Artık her iki gözde de tam görüş var ,annemizi karanlıktan aydınlığa çıkaran bu doktora kardeşlerimde dahil çok fazla minnettar kaldık.Bundan böyle göz doktoru soran herkese tavsiye edeceğiz.

 • çok memnunum

  Doktor hanımı tesadüfen internetten tanıdım.2 ay öncede dudaklarıma dolgu yaptrdım.Yeni halimi görmek beni çok mutlu ediyor artık..Şeyda hanımın elinde sanki sihirli değnek vardı ben dudaklarımın böylesine güzelleşeceğini hiç tahmin etmemiştim.

 • çok memnunum

  3 yı önceydi çocuğum için çok araştırdım Şeyda Hanımı buldum ,tek evladımızın gözlerinde tembellik vardı. Şeyda hanım tam 3 yıldır yavrumuzun gözleriyle ilgilenmekte, uyguladığı tedavisi sayesinde iyileşme ve ilerleme olması bizi çok sevindiriyor. Çocuğumun Şeyda Hanımı çok sevmesi de tedavi esnasında çok işimizi kolaylaştırdı .Anlayışı ve insanlara sevgisi içinde Şeyda Atabay Yıldız'a çok çok teşekkür ederiz. Saygı ve Sevgiler.

 • çok memnunum

  Göz kusurumun lazer ameliyatı sayesinde tamamiyle iyileşebileceğini öğrendiğimde dünyaları bana vadetseler o kadar sevinemezdim .Madem böyle bir şansım vardı çok iyi değerlendirmeliydim.Bu nedenle lazer ameliyatını çok iyi yapabilen bir göz doktoru araştırdım.İş arkadaşlarım Şeyda Atabay Yıldız'ı tavsiye ettiler.Araştırmalarım ve hastalarından gelen memnuniyetleri duyunca kararımı Şeyda Atabay Yıldız dan yana kullanarak bu doktora ameliyat yaptırdım.Doktor Şeyda hanımdan çok memnun kalan bir hastası da benim artık.Şimdi çok iyi görebiliyor ve artık gözlük kullanmıyorum.Doktor seçmek ve tercih etmek bir hayli zormuş,Herkes memnun kaldığı doktorları açıklarsa hastaların işinin biraz daha kolaylaşacağına inanıyorum.Mehmet Gökçe

 • çok memnunum

  Hem dudak dolgusu hemde göz altlarımdaki torbalaşmaları hiç acıtmadan çok güzel bir hale dönüştüren doktorum Şeyda Atabay Yıldız dır.Hastasına tatlı dili ve ilgisi mükemmeldir. Estetik düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.Nasıl bir duruma geleceğini dolgu işleminden önce gösterdi ,işlemden sonra doktorumun söylediği her şey doğru çıktı. Maya Göz Mükemmelliğin ve özenin fazlasıyla olduğu bir Göz merkezi.Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Merhaba,Öncelikle opr dr Şeyda hanıma bize göstermiş olduğu ilgi ,almış ılduğum tedavinin kalitesi ve başarılı sonucu için teşekkür ederim.Çok donanımlı bir klinikte yine çok tecrübe sahibi bir doktor olan Şeyda Hanım tarafından gözlerim için uygulanan operasyon ve tedavi beni son derece memnun etti.Gözlerim öylesine iyi görmeye başladı ki ,bazen bir günde bu değişikliğin olabilmesi bana rüya gibi geliyor.Hastalarına verdiği bu değerli hizmet için Şeyda Atabay Yıldız 'ı takdir ediyorum.Saygılar.

 • çok memnunum

  Gözlerimin çevresinde ve kenarlarında olan kırışıklıklara,doktor Şeyda hanım botoks işlemi uyguladı ,kırışıklıklar tamamen geçtiği gibi kaşlarım da kalkık bir hale geldi ,gözlerimin yeni görünüşü super oldu .. Ellerine sağlık doktorumun başarısı mükemmeldi.. Şeyda hanıma teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 • çok memnunum

  Muğla Milas'tan kızmla birlikte Opr.Dr Şeyda Hanımdan randevu alıp İzmir Bornova'ya Maya Göz e gittik. Aynı gün ameliyat olup geri döndük.İkimizde gözlük derdinden kurtulduk.Ben 41 yaşında kızım ise benden daha şanslı 27 yaşında gözlükten kurtulmuş oldu..Gözlüksüz bir yaşama merhaba diyerek gözlük takma mecburiyeti olmadan kaliteli görebilmek şahane bir duygu.İkimizde de hiç bir sorun çıkmadı.Gayet memnun kaldık.Bu ameliyatı İyiki yaptırmışız ,gözlükten kurtulmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Bir çok Rahatsızlığı bulunan bulunan babamın aniden şişen ve kızaran gözünü Şeyda Hanımın Acil olarak uyguladığı tedavi iyileştirdi.Enfeksiyon tanısını hemen koyarak babamın göz rahatsızlığını zaman geçmeden tedavi etti. Şeyda Atabay Yıldız dan bu nedenle Memnuniyetimiz çok fazla oldu.Başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Son zamanlarda gözlerimde oluşan kırışıklıklardan beni kısa süren bir operasyonla canımı hiç acıtmadan kurtaran Şeyda Atabay Yıldız ve Maya Göz de çalışan yardımcı personele teşekkürler..

 • çok memnunum

  Küçük kızımızın göz kapağında düşüklük mevcuttu .Şeyda hanım tarafından yapılan ameliyatla şifasını bulduk,zaman geçseymiş bazı riskler oluşabilirmiş.Göstrediği hassasiyet için doktor hamıma minnettarız.

 • çok memnunum

  Profesyonel ve tecrübeli bir hekim ,Göz çevremin kırışıklıkları opr dr şeyda hanım tarafından yapılan bir operasyonla giderildi.Gülenyüzü ve bana gösterdiği ilgiside cabası.Memnun kalmamak mümkün değil.Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Yaptığı operasyondan çok memnun kaldım . Daha ilk görüşmede benim endişelerimi hoş görerek güleç bir yüz ifadesiyle , merak ettiğim sorulara detaylı açıklama yaptı. Operasyon olduktan sonrada aynı ilgili tavırları devam etti gözlerime yaptığı operasyonla hemen çok iyi görüşle dünyam aydınlandı.Minnettarım.

 • çok memnunum

  Şeyda Atabay YILDIZ ı İnternetten araştırdım. araştırırken öğrendim ki estetik konusunda tecrübe sahibiymiş bundan dolayı tercih ettim ve Şeyda Atabay Yıldız'a estetik yaptırdım ,göz çevremde istediğim bir estetik oldu yeni halimden çok mutlu oldum.. Tercih ve tavsiye edilebilecek bir göz doktoru.

 • çok memnunum

  Göz altlarımda torbacıklar vardı.Güven verici açıklamalarından sonra çok güvenerek, cesaret buldum ve ameliyatla torbacıklardan kurtuldum..TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  Kardeşimin gözüne yabancı bir cisim kaçması şikayetiyle en yakın göz doktoru Şeyda Atabay Yıldız a başvurmamızla , çok seri şekilde muayene ve müdahale edilip hastamızın rahatlatılması sağlandı ve göz sağlığı için olası tehlikelerin anında önüne geçildi.Muayene ve ardından hızlı tedavi için Doktor Şeyda Atabay Yıldız'a ne kadar teşekkür etsekte azdır.

 • çok memnunum

  Hekimlere örnek insan ve hasta dostu Op Dr Şeyda Atabay Yıldız tarafından göz altı torbalarıma müdahale edilerek 10 yaş gençleştim.Emeğine ve ellerine sağlık.

 • çok memnunum

  Ne uzak görüşte nede yakın görüşte hiç bir sıkıntım kalmadı.Şeyda Atabay Yıldız'a bana gösterdiği ilgili sıcak tavırları ve operasyondaki üstün başarısı için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Doktor hanımın yaptığı operasyon hayatımı değiştirdi ,gözlüksüz bir hayata doktor hanımın sayesinde döndüm hayatım çok kolaylaştı.Gayet memnunum,Bir çok yakınıma ,arkadaşlarıma tavsiye ettim etmeyede devam edeceğim.

 • çok memnunum

  Gözlerimde aniden oluşan kızarıklığa yanma ,batma bulanık görme şikayetleride dahil olunca iyi bir göz uzmanına ihtiyacım oldu.Neyseki en yakın arkadaşım Şeyda hanımın hastasıymış birlikte muayeneye gittik.Çok temiz ve nezih bir klinikte doktor Şeyda hanım tarafından yapılan göz muayenemde soğuk hava ,klimaların ve her an çalışmak zorunda olduğum bilgisayarın bile bir etken olduğunu öğrendiğim göz kuruluğu teşhisi kondu.Tedavime başlandı bir gün içinde tedavinin iyi sonuçlarını hissettim.Teşhisi çok doğru üstelik çok güleryüzlü olan Op Dr Şeyda hanımı hem çok sevdim hemde çok takdir ettim.Keşke her doktor Şeyda hanım gibi hem güleryüzlü ,hemde başarılı olabilse..

 • çok memnunum

  Başarılı bir göz ameliyatıyla bana aydınlık bir dünya bağışlayan sevgili doktorum Şeyda Atabay Yıldız hanımefendiye teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak