Opr.Dr.

Şeyda Atabay Yıldız

Göz hastalıkları

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Randevu takvimini iste

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri: Bilgisayarlı Görme Alanı Testi Fundus Flourossein Anjiyografisi Ultrasonografi Uzmanlaştığı Tedavi Alanları: Estetik Cerrahi Muayene... daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Lasik ameliyatım ile alakalı her aşamada bilgi veren güven veren Şeyda hanım sayesinde ameliyat oldum ama hiç anlamadım kolaylıkla benim için büyük problem olan göz kusurumdan kurtuldum.profesyonel .İlgi çok çok iyi, memnuniyetim çok fazla oldu.

 • çok memnunum

  İlk muayeneden tutunda göz operasyonu olduktan sonraya kadar edindiğim intiba Bornova da Şeyda Atabay Yıldız'ın mükemmel bir sağlık hizmeti veriyor olması,teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Bir doktorda istenen en iyi özellikler Şeyda hanımda mevcut .. . Başarılı ,sabırlı ve çok ilgili Ameliyattan sonra kontrola gidemediğim halde arayıp durumumla ilgili bilgi aldı .Başarısının yanında hastasına ilgisi de muhteşem bir göz doktoru herkese tavsiyemdir.

 • çok memnunum

  Göz kapaklarımdaki sarkmalar beni en az 10 yıl yaşlı gösteriyor iken tanıdım Opr.Dr Şeyda Atabay Yıldız'ı yapılacak olan işlemi güzelce açıkladı ardından operasyonla göz kapaklarımdaki sarkmaları ortadan kaldırdı . Göz rahatsızlığı yada göz estetiğinde başka doktor artık aklıma dahi gelmiyor gayet memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Muayenehane nezih doktor Şeyda hanım ise çok tecrübe sahibi ,detaylı bir muayeneden geçirildikten sonra gözlerimin kusuru için lasik operasyonunun uygun olduğunu öğrendim..Ameliyatın daha ilk gününden itibaren görüş kalitem çok yüksekti.Doktor Şeyda hanıma çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Lazer göz ameliyatıyla sanki dünyalar benim oldu, muazzam görmeye başladım..Bu ameliyatı yaparak bana dünyaları bağışlayan sayın doktorum Şeyda Hanıma minnettarım. Sevgilerimle..

 • çok memnunum

  İncecik olan dudaklarımı dolgun ve güzel bir şekle çeviren Şeyda doktoruma binlerce kez teşekkürler. Arzu ettiğim ,hayal ettiğim bir görünüşe sahip oldum.. Profesyonel bir şekilde yapılan bu işlemden sonra kendime güvenim fazlasıyla artı. Yeni halimden çok Memnunum.

 • çok memnunum

  Söz konusu gözlerim olduğu için doktor seçimim çok zor oldu sonra Şeyda Atabay Yıldız'ın lazer ameliyatlarındaki başarılarını duydum ,Bornova ya muayenehanesine gittim muayeneden sonra gözlerimin ameliyata çok uygun olduğunu duyunca içim biraz rahatladı sonrasında ameliyat oldum 1 yıldır hiç bir problemim olmadı .Görme kalitesi mükemmelleşti artık gözlük kullanmıyorum.Minnet borçluyum Şeyda Atabay Yıldız işini çok iyi yapan,özenli, hastasıyla ilgilenen bir doktor.

 • çok memnunum

  Sevgili doktorum Şeyda hanımla tanışmamı akabinde estetik operasyon olmamı bir şans olarak görmekteyim. Emekliliğe çok az kalan bir bankacıym, yıllar geçtikçe birçoğu gibi benimde göz çevremde değişiklikler oldu, özellikle gözlerimdeki torbalar kenardaki kırışıklıklardan kurtulmak istedim.Daha önce operasyon olan arkadaşımdan Maya Göz kliniğinin adresini alarak gittiğim Şeyda hanımla tanışmak nasip oldu..Operasyon sonucu tam istediğim gibi ,ellerine sağlık can doktorum..Siz söz edildiği anlatıldığı gibi bu alanda teksiniz.

 • çok memnunum

  En önemli ve en iyi kararlarımdan birini lazer ameliyatımı Op Dr Şeyda ATABAY YILDIZ 'a yaptırmakla verdim. Gayet tecrübeli ve bilgili olması sayesinde 5 derece miyopi rahatsızlığımdan ve de 40 yaşıma kadar taktığım gözlüklerimden kısacık bir zamanda , lazer ameliyatından başarılı bir sonuç elde ederek sorunsuz kurtuldum bu başarılarının devamını ve kendilerine çok sağlıklı bir yaşam dilerim.

 • çok memnunum

  Mükemmel üstü bir hekim, teşhis koyması beni ameliyata alması Sadece 1 günde gerçekleşti. Doktor Hanımla tanıştığımın ikinci gününde çok net bir görüşe sahip oldum. Ameliyat esnasın da da kesinlikle ağrı olmadı. Bundan böyle benim ve ailemin tek göz doktoru var oda Şeyda A.YILDIZ dır.

 • çok memnunum

  16 yaşındaki oğlumun gözlerinin bozukluğu nedeniyle bir çok göz doktoruna gitmek zorunda kaldık çünkü oğlum verilen gözlükle iyi göremediğinden yakınıyor göz numaraları çok kısa süre olmasına rağmen sık sık değişkenlik gösteriyor her göz doktorunun verdiği reçetedeki gözlük numaraları farklı oluyordu.Tavsiyeler ve internetten de bu doktorun bir çok hastasının memnuniyetini okumam üzerine oğlumu Şeyda Atabay YIldız’a götürdüm..Şeyda Atabay hanımefendi öyle dikkatli bir doktor ki o kadar doktor dolaştım ben Şeyda hanımefendi gibi ilgiyle dinleyip dikkatlice muayene eden bir göz doktoruna ilk kez rastladığımı farkettim ,sayesinde erken dönemde oğlumuzun gözlerinde karetokonus hastalığının var olduğu öğrenerek ona göre tedaviye başlandı, bu hususta kendilerine minnettarım. Dikkatli , ilgili ,işinde de çok profesyonel ..Tşk ederim.

 • çok memnunum

  Devamlı kullanmakta olduğum kortizonlu ilaçlardan dolayı gözlerimde katarakt oluşmuştu, tek tedavisinin sadece ameliyat olduğunu öğrendim. Katarakt ameliyatlarında çok başarılı olduğunu duyduğum Şeyda doktoruma katarakt ameliyatımı yaptırdım.Ameliyat öncesinde ve sonrasında hiç bir olumsuzluk yaşamadığım gibi bilakis fazlasıyla memnun kaldım görüşüm çok netleşti.Tavsiye ederim .

 • çok memnunum

  Eli çok hafif ve profesyonel... Ağrı ve acısız göz bozukluğum yok oldu adı ameliyattı ama ben hiç bir şey hissetmedim.Ne kadar teşekkür etsemde azdır , doktoruma çok teşekkür eder minnettar olduğumu bir kezde buradan iletmek isterim.

 • çok memnunum

  Göz kapağımdaki sarkıklıklar Op Dr Şeyda Atabay Yıldız'ın başarıyla gerçekleştirdiği göz kapağı estetik ameliyatıyla geçti gitti gözlerimdeki görünümün düzelmesi kendime güvenimi artırdı.Göz ve göz estetiği alanında çok başarılı olan Şeyda Doktorumu bende herkese tavsiye ediyorum. Saygı ve Sevgilerimi gönderiyorum.

 • çok memnunum

  Kızımızın göz kusuruyla alakalı takip ve tedavisini yaptı ve yapmaya da devam ediyor.,Kızımızın memnun bir şekilde tedaviye gtmesini Şeyda hanımın güleryüz ve tatlı dilli olmasına borçluyuz .Sürmen ailesi olarak Şeyda Atabay Yıldız'dan çok memnunuz.

 • çok memnunum

  Sayesinde rahat bir ameliyat geçirdim,güzel bir sonuç aldım.Çok hafif bir kırmızılık vardı oda bir kaç günde geçti .Göz altlarımda ve göz kapaklarımda hiç bir şekilde kırışıklık kalmadı öylesine genç bir görüntü oldu ki eski fotoğraflarıma baktıkça inanasım gelmiyor.Doktorumun ellerine sağlık sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  İzmir de göz ameliyatlarındaki başarılarından duyup giderek gözlerim için derman bulduğum Şeyda Atabay Yıdız için söyleyebileceğim tek söz harika bir doktor, becerisi ve tecrübesiyle süper.

 • çok memnunum

  Hastasına özenle bakıyor, tedavi ediyor,kontrol aşamasında bile çok itinalı davranıyor. 2,5 yıl önce babama katarak ameliyatı yaptığında tanıştım. Sonrasında benim göz kusurum için yaptığı ameliyattan sonra gözlüğe hiç ihtiyaç duymadım Gözlüksüz çok iyi görebiliyorum. Tanıştığımdan beri göz doktoru olarak bizi çok memnun eden Şeyda Atabay YIDIZ'A tüm içtenliğimle Sevgilerimi gönderiyorum.

 • çok memnunum

  Yüz yapıma göre ince olan dudaklarımı botoks ile kalınlaştırarak benim istediğim bir şekle getirebilen doktorum Şeyda hanımın mesleğindeki başarısı çok yüksek.Yeni halim bana büyük mutluluk ve güven veriyor.

 • çok memnunum

  Sıcak, ilgili,çok güven veren bir doktor olan Şeyda hanım sayesinde lasik ameliyatına şüphe duymadan girebildim..Kendisine minnettarım ,sonuç süper kaliteli bir görüşe kavuştum. Şeyda ATABAY YILDIZ sayesinde Hayallerim gerçek oldu.Çok teşekkürler..

 • çok memnunum

  Gözlerimde yaşlanmaktan dolayı oluşan kırışıklıkları sihirli değnek değmişçesine yok eden,profesyonel bir hekim..Bu doktoru tercih ettiğim günden itibaren psikolojim düzeldi gözlerimin kırışıklıklarının gittiğini gören her tanıdığım doktorumun kim olduğunu soruyor.,Göz estetiği düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Sağlıkta hatta göz sağlığında çok titizimdir.İyice araştırarak özellikle katarakt gibi göz ameliyatlarında çok başarılı bir doktor olan Şeyda Atabay Yıldız a katarakt ameliyatımı yaptırdım..Çok şükür bin şükür ki araştırmalarımı çok iyi yapmışım böylece tecrübeli bir hekime düşmüşüm şahane görüyorum artık.

 • çok memnunum

  Elleriniz dert görmesin göz kenarlarımdaki kırışıklıkların çözümünü sizin kliniğinizde sizin profesyonel müdahalenizle bulabilmiş olmam beni 10 yıl gençleştirerek 30 lu yaşlarıma götürdü .Bu kadar genç bir görünüm beklememiştim..Göz estetiğinde harikalar yaratıyorsunuz.Sağolun varolun

 • çok memnunum

  Şeyda hanım 3 yıl önce beni ameliyat etmiştiniz, Ben Atiye Şanlı..umarım hatırlarsınız,benim gibi bir çok hastanız olduğunu biliyorum onca hastalar arasından siz beni hatırlayamayabilirsiniz ama ben sizi hiç unutmuyorum çünkü o itinayla yaptığınız ameliyattan sonra dünyam aydınlanmış, dünya gözüme çok daha güzel görünür olmuştu Size hep minnettar kalacağım, sevgiler...

 • çok memnunum

  60 yaşında ,kronik hastalıkları olan annemizde katarakt vardı Şeyda A. Yıldız göz ameliyatı yaptı o başarılı ameliyat sayesinde annemiz tekrar çok iyi görmeye başladı annemin hayata tekrar bağlanmasını sağlayan Şeyda A..YILDIZ 'a teşekkürler kendisine müteşekkiriz.Artık her iki gözde de tam görüş var ,annemizi karanlıktan aydınlığa çıkaran bu doktora kardeşlerimde dahil çok fazla minnettar kaldık.Bundan böyle göz doktoru soran herkese tavsiye edeceğiz.

 • çok memnunum

  Doktor hanımı tesadüfen internetten tanıdım.2 ay öncede dudaklarıma dolgu yaptrdım.Yeni halimi görmek beni çok mutlu ediyor artık..Şeyda hanımın elinde sanki sihirli değnek vardı ben dudaklarımın böylesine güzelleşeceğini hiç tahmin etmemiştim.

 • çok memnunum

  3 yı önceydi çocuğum için çok araştırdım Şeyda Hanımı buldum ,tek evladımızın gözlerinde tembellik vardı. Şeyda hanım tam 3 yıldır yavrumuzun gözleriyle ilgilenmekte, uyguladığı tedavisi sayesinde iyileşme ve ilerleme olması bizi çok sevindiriyor. Çocuğumun Şeyda Hanımı çok sevmesi de tedavi esnasında çok işimizi kolaylaştırdı .Anlayışı ve insanlara sevgisi içinde Şeyda Atabay Yıldız'a çok çok teşekkür ederiz. Saygı ve Sevgiler.

 • çok memnunum

  Göz kusurumun lazer ameliyatı sayesinde tamamiyle iyileşebileceğini öğrendiğimde dünyaları bana vadetseler o kadar sevinemezdim .Madem böyle bir şansım vardı çok iyi değerlendirmeliydim.Bu nedenle lazer ameliyatını çok iyi yapabilen bir göz doktoru araştırdım.İş arkadaşlarım Şeyda Atabay Yıldız'ı tavsiye ettiler.Araştırmalarım ve hastalarından gelen memnuniyetleri duyunca kararımı Şeyda Atabay Yıldız dan yana kullanarak bu doktora ameliyat yaptırdım.Doktor Şeyda hanımdan çok memnun kalan bir hastası da benim artık.Şimdi çok iyi görebiliyor ve artık gözlük kullanmıyorum.Doktor seçmek ve tercih etmek bir hayli zormuş,Herkes memnun kaldığı doktorları açıklarsa hastaların işinin biraz daha kolaylaşacağına inanıyorum.Mehmet Gökçe

 • çok memnunum

  Hem dudak dolgusu hemde göz altlarımdaki torbalaşmaları hiç acıtmadan çok güzel bir hale dönüştüren doktorum Şeyda Atabay Yıldız dır.Hastasına tatlı dili ve ilgisi mükemmeldir. Estetik düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.Nasıl bir duruma geleceğini dolgu işleminden önce gösterdi ,işlemden sonra doktorumun söylediği her şey doğru çıktı. Maya Göz Mükemmelliğin ve özenin fazlasıyla olduğu bir Göz merkezi.Teşekkür ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak