Opr.Dr.

Sevda Uğur

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  mükemmel bir doktor. her gitmemde gerçekten beni önemsediğini düşünüyorum. takibi harika artık kızılay'da bundan sonra bizde Kızılay hastanesindeyiz.

 • çok memnunum

  Çok değerli bir insan ve değerli bir doktor.Çocuklarımız için yaptıklarınız için teşekkürler doktor hanım sağolun. Her daim sizin gibi doktorlarla karşılaşabilmek dileği ile.

 • çok memnunum

  çok bilgili bir doktor

 • çok memnunum

  çok muhteşem bir doktor hayranım sevda hanımın yanında kimse doktorum demesin

 • çok memnunum

  sevda hanım çok değerli doktordur onu çok seviyorum

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet Becermen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Kaan Koca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Semih Zeki Uludağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Ertürk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mahmut Tuncay Özgün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çiğdem Yavuz Yurtsever - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nilgün Özer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Acer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Cahit Gözüakça - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Engin Koyuncu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kemal Suyabakan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neslihan Özoğul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Akif Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Dadasunlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bihter Senem Dingiloğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Ozan Özşenel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Başak Cıngıllıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mesut Kayman - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yılmaz Şahin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Yücel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum