Opr.Dr.

Sevda Uğur

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  mükemmel bir doktor. her gitmemde gerçekten beni önemsediğini düşünüyorum. takibi harika artık kızılay'da bundan sonra bizde Kızılay hastanesindeyiz.

 • çok memnunum

  Çok değerli bir insan ve değerli bir doktor.Çocuklarımız için yaptıklarınız için teşekkürler doktor hanım sağolun. Her daim sizin gibi doktorlarla karşılaşabilmek dileği ile.

 • çok memnunum

  çok bilgili bir doktor

 • çok memnunum

  çok muhteşem bir doktor hayranım sevda hanımın yanında kimse doktorum demesin

 • çok memnunum

  sevda hanım çok değerli doktordur onu çok seviyorum

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Çetin Arık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gökhan Açmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Özçelik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Akif Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hülya Koç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Dadasunlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Arzu Karataş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Başbuğ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kemal Suyabakan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zerrin Avul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Taş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sezer Erdem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeki Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sevda Uğur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Haluk Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Becermen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Engin Koyuncu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aytül Erdoğmuş Aslan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tolga Atakul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum