Prof. Dr.

Serdar Kemaloğlu

Beyin ve sinir cerrahisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Sayın Hocam Prof. Dr.Serdar Kemaloğlu'na oğluma yapmış olduğu boyun kırığı ameliyatı için çok teşekkür ediyorum. Allah onun gibi ihlaslı kullarını başımızdan eksik etmesin iki dünyadada aziz etsin.

  • çok memnunum

    Sayın prf Dr Serdar Kemaloğlu nun ben ilyas özdemir e yapmış olduğu boyun fıtığı amaliyatı sonun da kendisinin şahsı hastaya karşı göstermiş oldğu ilgi ve başarılı amaliyattan dolayı teşekkür ederim.

  • çok memnunum

    Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Doğan Değirmenci - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ömer Rahmanlı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Volkan Zincircioğlu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Nilüfer Taş Aslan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ümit Özkan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Nesrin Akkoyun - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Emin Anasız - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Tatlı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, İlker Takmaz - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Yasin Aksu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Tevfik Yılmaz - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Alptekin Taşçı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Şerif Turhan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Başoğul - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Adnan Ceviz - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Gazi Boyacı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ali Akay - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Abdullah Mesut - Beyin Ve Sinir Cerrahisi