Prof. Dr.

Serdar Kahraman

Beyin ve sinir cerrahisi

Randevu takvimini isteyin

Mezun olunan okullar:Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1992 - 1997İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesör... daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  mayıs ayında beyin tümöründen başarılı bir operasyon geçirdim 21 ün içinde ayağa kalktım. çok kısa bir süre içinde ameliyat olmam gerekiyordu.tam 4,5 cm lik tümör alındı siz düşünün artık . Çok hızlı bi şekilde iyileştim kendisine çook teşekkür ederim .HERKESE SERDAR HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM.

 • çok memnunum

  Serdar bey,cok beyefendi bir doktor .cenazesi oldugu halde,iptal edilen randevumdan dolayi ,incelik gosterip beni telefonla arayip bilgilendirdi.kendisine cok tesekkur ederim..kisa zaman icinde gorusmek dilegiyle. Ibrahim halil ileri

 • çok memnunum

  iki yıldır maruz kaldığım bel ve ayak ağrılarımdan.bir dostumun tavsiyesi ile tanıştığım sayın Prof.Dr.Serdar Kahramanla tanışmamızdan sadece 10 gün sonra beni başarılı bir ameliyatla sıkıntılarımdan kurtaran Sayın Serdar beye teşekkürlerimi alenen arz kabulünü istirham ediyorum.Genç doktorumuza bundan sonraki hayatinda da başarı ve mutluluklarının devamını niyaz ediyorum.

 • çok memnunum

  Güven veren, sizi en doğru şekilde yönlendiren çok değerli bir doktor. Ben halen hastası olarak, kendisinden son derece memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Yaşamış olduğum paraşüt kazası neticesinde boynumda ciddi derecede servikal disk hernisi (boyun fıtığı) oluştu. Sol kolumu ağrılardan ötürü kullanamaz duruma gelmiştim. Gittiğim bütün doktorlar, acilen ameliyat olmam gerektiğini aksi takdirde felç kalma tehlikem olduğunu, ameliyatın çok riskli olduğunu ve ameliyat neticesinde de sakat kalma ihtimalimin bulunduğunu söylediler. GATA'dan tanıdığım doktor arkadaşlarım senin ameliyatını yapabilecek tek kişi Prof.Dr.serdar KAHRAMAN dedikleri zaman hiç vakit kaybetmeden yanına gittim. Konuşmasıyla, tavrıyla, nezaketiyle, kendine olan güveniyle, paraya önem vermeyen mükemmel kişiliği ve bilgisiyle beni rahatlattı ve korkularım bir anda kayboldu. Ameliyatımı buyuk bir ustalık ile yaparak beni dayanılmaz ağrılarımdan kurtaran, yeniden sağlıklı olmamı sağlayan mükemmel insan Prof.Dr. Serdar KAHRAMAN ve ekibine minnettarım.

 • çok memnunum

  2003 TE GATA da hocama amneliyat oıldum çjk memnunum şimdi yeni fıtık için yine kenngidicem disine gidicem

 • çok memnunum

  Kendisine nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.İyi ki var ve biz kendisini tanıdık.Yaşadığım sürece kendisini minnetle anacağım yolu açık olsun.Benim için çok değerli.Tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

Hasta soruları

 • Serdar Bey merhaba; 4 yıl önce bel fıtığı teşhisi konuldu. O zaman doktor fizik tedaviye yönlendirmişti. Şimdi ise aynı ağrılar o zamanki şiddeti ile beni hareketlerimi kısıtladı.Dün emar çektirdim. Sonuç olarak; L4-L5 düzeyinde dural keseye ve her iki L5 sinir köküne bası oluşturan santral geniş tabanlı protrüzyon, L5-S1 seviyesinde dural keseye ve sağda daha belirgin olmak üzere her iki S1 sinir köküne bası oluşturan santral ekstrüde disk. Doktoruma gösterdiğimde ameliyat dedi. Acaba sizin görüşünüzü alabilir miyim?

  29 ocak 2015

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar

Online randevu alabileceğiniz benzer doktorlardan

Zafer Orkun Toktaş

Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Randevu al