Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

 • Şener Bekçi Muayenehanesi

  Saraylar Mah. Hastane Cad. No:56/1, Merkezefendi
  20000 Denizli

  393
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Denizli Devlet Hastanesi

  Adres

  Saraylar Mah.Şht. Albay Karaoğlanoğlu Cd
  Denizli

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  doktor bey tanıdığımız günden beri çizgisinde samimiyetinde ikili görüşmelerimizde hoş görüsünden ve içtenliğinden hiç ödün vermeksizin çocuklarımızla birer arkadaş gibi sabırla her zaman ilgilenmiştir.anlatımı ve sadece hastalığı yok edici doğru tespitleri ve gerektiği kadar az ve öz ilaç yazmasıyladaher zaman kendisini taktir ediyoruz.

 • çok memnunum

  Öncelikle çok sıcakkanlı ve mütevazi bir doktor. Çocuğunuzla ilgili her konuda size yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Üst solunum yolu rahatsızlıgından gitmiştik. Ondan önce sağlık ocağına götürdük iyileşmedi oğlum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittik uyguladığı tedaviden ve yaklaşımından çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  5 çocuklu bir aile olarak, 3.çocuğumuzda 2000 ylında tanıştık. Çocuklarımızın ilk 6 aylık dönemleri zor olmuştur. Ama Şener bey bize bir aile terapisti gibi yaklaşarak hep rahatlamamızı sağlamıştır. Doğru teşhis ve ilaç seçimiyle (gereksiz yere ilaç yazmaz özellikle gereksiz antibiyotik vermez) çocuklarımıza fayda sağlamıştır. İlk tanışmam özel muayenesinde olmuştur. Bize siz memur insansınız buraya gelerek ücret ödemenize gerek yok hastaneye çalışma günlerinde gelmemizi söyledi. Gittiğimiz zamanlarda da özel bir doktor gibi ilgilendi. 2000 yılından beridir hep Şener beyin nöbet günlerini takip ediyorum. Kendisinden Allah razı olsun. Mesleğinde hep başarı ihsan eylesin.

 • çok memnunum

  Dr.Şener Bey ile büyük kızımın 3. ayından itibaren tanışıyoruz.Kendisi son derece kibar ,mütevazi ve alanında bilgili bir doktor.Gereksiz yere ilaç yazmaz,sizi telaşa sürüklemez ve doğru teşhisi koyar.Kendisine her zaman şükranlarımızı sunar sağlık ve sıhhat dileriz.Rahatlıkla güvenebileceğiniz bir doktor...

 • çok memnunum

  tecrübeli iyi insan. çocuklarımız hasta olduğunda ilk danıştığımız, yüreğimize su serpen,ailemizden biri gibi güvendiğimiz sevgili şener bey.....

 • çok memnunum

  Kızımın uzun süreli,sürekli tekrarlayan öksürükleri artık yaşamımızı olumsuz yönde etkiler olmuştu ki bir arkadaşımızın önerisi üzerine Şener Bey'le görüştük. Derhal 'alerjik astım' teşhisi koyup doğru tedaviye başladı.Kısa sürede kızımın sağlığı normale döndü... Söz konusu kendi çocuklarımızın sağlığı olunca,artık, güvenebildiğimiz tek isim Şener Bekçi... O gün bugün bize bir telefon uzaklığında oldu dünya iyisi doktorumuz.Herkese,gönül rahatlığıyla gitmelerini öneririm!

 • çok memnunum

  tavrı ve alan bilgisiyle, çocuğa yaklaşımıyla harikulade bir insan, iyi bir hekim.