Doç.Dr.

Selçuk Yüksel

Çocuk nefrolojisi

Randevu takvimini iste

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  PEHLİVAN AİLESİ Ankara’ da ikamet eden bir aile olarak tatil yapmakta iken 2,5 yaşındaki kızımız Nil’ de şiddetli karın ağrısı ve ishal rahatsızlığının baş göstermesi üzerine kızımızı Pamukkale Üniversite’ sine götürmüş idik. Kızımıza hızlı bir şekilde ne yazık ki Hemolitik Üremik Sendrom teşhisi koyuldu ve hastalığın ne demek olduğu, ne anlama geldiği hususunda en küçük dahi bir fikrimiz yok iken, Selçuk Bey Pazar günü olmasına rağmen hastaneye gelerek kızımızın rahatsızlığını dürüstlükle ve samimiyetle bizlere anlatarak sonrasında yapılabilecek her şeyin yapıldığını görmemizi sağladı. Selçuk Hoca’ nın hastasına olan ilgisi ve hastasının anlayacağı şekilde anlatımı mükemmel, hatta eşim ve bana, Nil’ in rahatsızlığını eline kalem ve kağıt alarak detaylı bir şekilde anlatarak bilgilendiren, doktorluk mesleğini adına yaraşır şekilde yapan bir hekimdir. Selçuk Hoca’ da; ağrılı, acılı, mutsuz ve çok endişeli biz ve kızımızın bulunduğu tarafta olması bir yana, doktorluk mesleğinin özünde yatan, ne koşulda olursa olsun karşısına gelen zor durumdaki insanı sabırla dinleyen, kendi kişiliğinde açığa çıkan en önemli özelliklerinden birinin de idealist bir doktor olduğunu gördük. Selçuk Hoca, doktorun hastasına sahip çıktığının, en zor şartlarda bile yalnız bırakmadığının resmidir. Zira; yavrumuzun tedavi sürecinin uzayacak olması ve Ankara’ da ikamet etmemiz sebebi ile kızımızın tedavisine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde devam olundu. Ankara’ daki tedavi sürecinin ilk gününden bugüne değin kızımızın hastalığını yakından takip ederek yeterliliğini ve yeteneğini kanıtlayan bir doktor olması yanında bir o kadar da yardımsever ve yönlendirici bir doktor olduğunu, bu mesleğin bir ibadet biçimi şeklinde de icra edilebileceğini bizlere gösteren, hayatım boyunca kendisine olan saygımın ve minnet duygularımın azalmayacağı ender insanlardan biri olarak kalacaktır.

 • çok memnunum

  Merhaba çekilen USG de 3 aylik kızımin sol bobreginde alt kutupta 2mm tas oldugu tespit edildi yaklaşık 3 hafta önce .ayrıca idrar yolları iltihaplı çıktı. Bir hafta önce tekrar çocuk doktoruna götürduk.iltihap geçmişti igneler ve surup la ama taş aynı şekilde duruyorMuş ne küçülmüs ne de büyümüş. Doktor her ay kontrola gelmemizi söyledi idrar yolu tahlili icin ama taş için neden oldugunu ve ne yapabileceğimizi söylemedi. Bebeğim çok ağlıyor sanki bi ağrısı var gibi ve de çok kusuyor selCuk hocaya götürmeyi düşünüyorum

 • çok memnunum

  SAYGI DEGER HALKIMIZIN DIKKATİNE.SAYIN SELCUK HOCAM HAKINDA YORUM YAPMAYI KENDİME BİR GÖREV BİLİYORUM.BEN BİR HASTA YAKINIYIM.HALLA.PAÜ.HASTAHANESİNDE YATMAKTA OLAN.10.YAŞINDA VOLKAN KAVAK.%95.SOL BÖBREGİ İFLAS ETTİGİ HALDE BÜYÜK BİR BŞARIYLA GERİYE DÖNDEREN SAYGI DEGER SELCUK HOCAM VE DEGERLİ EKİBİNE HUZURLARINIZDA MİNNATTARIM.BÜTÜN DOKTORLARIMIZ BİZE TANRININ BİR LUTFUDUR LÜTFEN UNUTMUYALIM.HASTALARIMIZ SAGLIGINA KAVUŞTUK LARINDA DOKTORLARIMIZ BİZDEN FAZLA SEVİNMEKTEDİR CÜNKİ BAŞARILARINI KANITLAMAKTADIRLAR.YALNIZ BURADA KAVRAYAMADIGIMIZ BİR KONU VAR BİZLERİN BİLHASSA KIRSAL ALANDA YAŞIYAN VATANDAŞLARIMIZ İCİN NE ZAMAN TUSUNOMİ İMAMIN KAYIGINI ÖNÜNE KATIP GETİRİRKEN GÖRDÜGÜMÜZDE.HEMEN DOKTARLARIMIZA ACİL KOSARAK TEDAVİ.YAPMASINI BEKLERİZ AMA GEC KALDIGIMIZIN FARKINA VARMADAN ELBETTE DÜNYADA YAŞIYAN TÜM CANLI VARLIK BİR GÜN MEFTA OLLACAKTIR BURADA SELCUK HOCAMIN VE EKIBINİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EGİLİRİM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM DOKTORLARIMIZA HEPİMİZ SAHİP CIKALIM HİC BİR DOKTORUMUZ BAŞARISIZ DEGİLDİR SAYGI SEVGİ HÜRMETLERİMLE....NİYAZİ ŞAHAN..HASTA YAKINI

 • çok memnunum

  BURSADAN ACAR AİLESİ KIZIMIN BİRBUÇUK YAŞINDA İKEN BÖBREKLERİNDE TAŞ BELİRDİ VE ALLAHcc BÖYLE BİR DOKTOR MELEKLE KARŞILAŞTIRDI VE BU MELEK DOKTOR ABİMİZ SAYESİNDE ÇOCUĞUM SAĞLIĞINA KAVUŞTU ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN BURSA DOKTOR MELEK ABİMİZİ ÇOK ÖZLEDİ

 • çok memnunum

  Doktor Selçuk bey, minik kızımın 3 yaşındaki iken geçirdiği bökrek iltihabını süratli bir şekilde teşhis ederek, bu hastalığın tedavisinde çok önemli olan erken tanı faktörünü lehimize çevirmiştir. Pamukkale Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Nefrolojisi Bölümündeki tedavi süresinde göstermiş olduğu ilgili yaklaşımıyla ile kızımız sağlığına kavuşmuş, ileriki zamanlarda hastalığın böbrek yetmezliğine kadar yol açabilecek bir dizi kritik sonuçlarıyla karşı karşıya kalmamızı önlemiştir. . Bu vesile ile tekrar kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  SAYIN SELÇUK BEY ŞUAN 1 AYDA 3 DEFA ACİLDEN YATIŞ YAPAN 5 AYLIK OĞLUM MUHAMMED ALİ ARSLANLA İLGİLENİYOR, TEŞHİSİ VE CİDDİYETİYLE ŞUAN MEMNUNUZ, İLERİDE ÇOCUĞUMUN SAĞLIĞINA KAVUŞMASINDAN SONRA TEKRAR BURAYA YAZACAĞIM. ŞİMDİDEN SELÇUK BEY E TEŞEKKÜRLER ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN HOCAM.

 • çok memnunum

  oğlumun Sağ yan ağrısı olarak başlayan rahatsızlığını 20 günAkdeniz TIP fakültesinde yattığımız halde bulamayan 'çocuk nefroloji ve Gnl çocuk bölümü' den sonra Denizli PÜTıp Fakültesind' Çocuk nefroloji ana bilim dalı başknı 'Dr. selçuk Yüksel hocama ,günde 3-4 sefer en az bir saat ağrısı olan oğlumun teşhisini koyan tedavisine başlatan (hasta ve yakınına sıcak ilgi alakasına -insana verdiği değere)sonsuz teşekkürlerimi sunar. Sağlık sıhhat dilerim Sayın HOCAM.

 • çok memnunum

  Selçuk Hocama çok teşekür,Muğla Dalaman kızımın idrar sorunu vardı selçuk hocamın sayesinde kurtulduk allah herkezi selçuk hocam gibi doktorlara nasip etsin biz hocamdan çok memlunuz tek kelimeyle mükemmel bir hoca başka söze hiç gerek yok allah tuttuğunu altın etsin:))

 • çok memnunum

  Selçuk bey le 2 yıl önce oğlumun rahatsızlığı sebeiyle tanıştık..Onun sayesinde oğlum diyaliz den kurtuldu dyebilirim. Tedavi sürecinde oğluma ve bize yaklaşımı ve gösterdiği sabır için çok teşekkür ederiz.

 • çok memnunum

  doktor tek kelimeyle mükemmel işini seven insanlara deger veren bir hekim senin hastan benim hastam yoktur onda yardım diyen herkese koşar onun ufku daim acık olsun ebedi alemdeki yeride cennet olsun bukadar seveni varki bursada allah ona bol ömür versin

 • çok memnunum

  Tanıdığım gelmiş geçmiş en değerli doktorlardan biri.Berdanı getirdiğimde çok hasta idi.Selçuk bey sayaesinde oğlum iyileşti.Oğlum ve ben kendisine teşekkür ediyoruz.Bursadan sevgilerle.

 • çok memnunum

  gerçekten ilgili ve başarılı işini severek yapan bir doktorumuz

 • çok memnunum

  Selçuk Hocam'a çok teşekkür ederim. Afyon'dan 4 yaşındaki oğlumun idrar yolları rahatsızlığı sebebi ile gelmiştim. Kendisinin adını bir çalışma arkadaşımndan almıştım. Gerçekten gösterdiği ilgi alaka ve tedavi yöntemleri için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer doktorlar