Prof. Dr.

Selçuk Onart

Kulak burun boğaz

Randevu takvimini iste

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri: Endoskopi Solunum Fonksiyon Testleri Vestibüler Değerlendirmesi İnce İğne Aspirasyon Sitolojisi Tinnitus Değerlendirmesi Alerji Testleri daha fazla

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri:
Endoskopi
Solunum Fonksiyon Testleri
Vestibüler Değerlendirmesi
İnce İğne Aspirasyon Sitolojisi
Tinnitus Değerlendirmesi
Alerji Testleri

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Annemin küçük dil sarkması rahatsızlığı vardı. Selçuk hoca da ameliyat oldu. Allah ondan razı olsun. Hiçbir ağrısı olmadan ameliyat kısa sürede sonuçlandı. Aynı gün ameliyattan çıktı. Gerçekten hocam tanıdığım en iyi en mütevazı doktorlardan biri. Eğer bu alanda bir rahatsızlığınız varsa gidebileceğiniz en iyi doktor.

 • çok memnunum

  hocam hakkında kelimelerle yazacak yorum bulamıyorum Kendilerin 1992 de tanıdım.çok değerli bir bilim adamıdır.kendisine ne kadar teşekür etsem az dır.Hocam iyi ki tanıdım.

 • çok memnunum

  Bir çok doktora gittim bir sonuç alamadım.Selçuk hocayı internet üzerinden araştırarak buldum .Hasta doktora gittiğinde mağdur bir şekilde gidiyor ve doktorundan beklentisi oluyor.Selçuk hoca çok güven verici ve ilgili bir doktor.Hastalığım hakkında bana her türlü bilgi verirken bir taraftan da inanılmaz rahatlattı.Daha önce gittiğim doktorlar beni çok tedirgin etmişlerdi. Allahım'a çok şükür Selçuk hoca sayesinde şikayetlerim sona erdi.Çok tecrübeli bir doktor ve bunu hastasına hissettiren bir doktor.

 • çok memnunum

  Mrb ben alerjik astım hastasıyım.alerjiden dolayı sürekli burnum tıkalı rahat nefes alamıyordum Selçuk hocama tedavi olduktan sonra şikayetlerim azaldı hatta kalmadı denebilir.Selçuk hocam hastalarına karşı çok sıcak ve ilgilidir ben onu tanıdığıma çok memnunum hatta şimdi artık onunla birlikte çalışıyorum.çok teşekkürler hocam .

 • çok memnunum

  Kulağımda dayanılmayacak derecede ağrım vardı. Selçuk Hocadan önce 3 doktora gittim hepsi kulak iltihabı deyip geçiştirdiler. Sonrasında Selçuk Hocam daha telefonda durumu anlatır anlatmaz kulağımda mantar olduğunu anladı ve 15 gün boyunca benimle çok ilgilendi. Sayesinde tüm ağrılarımdan kurtuldum. Bu hastalıkla anladım ki Bir doktorda olması gereken en önemli şey deneyimmiş ve bu Selçuk Hocada fazlasıyla mevcut. Kulak, burun, boğaz dalında Hocamı şiddetle tavsiye ediyorum. Yaptığınız her şey için teşekkür ederim hocam.

 • çok memnunum

  DAHA ÖNCE 3 TANE DOKTORA GİTTİM BİR AYDIR KOŞTURDUM HOCAMIZI TANIMA ŞEREFİNE NAİL OLDUM ALLAH RAZI OLSUN 3 GÜNLÜK TEDAVİDE KENDİME GELDİM KULAK BURUN BOGAZ DERDİNİZ VARSA ALLAH DERT VERMESİN HOCAMIZ KONUSUNDA GERÇEKTEN UZMAN

 • çok memnunum

  selçuk hocadan allah razı olsun.ben 20 yıldır kronik orta kulak iltihabı ile uğraşan hastaydım.gitmedik doktor bırakmadım.en son selçuk hocayı buldum sağolsun tüp tedavisi ile bu işi halletti.işitmem de düzeldi.sağol hocam..:)

 • çok memnunum

  selçuk hocam eşim nazan'ın ağzına yapmış olduğunuz operasyon için size şükranlarımızı sunuyoruz. ali candan büyükçelen

 • çok memnunum

  Tedavimden kesin sonuç aldığımı belirtmek isterim. Daha önce uzun süre yaşamış olduğum sorundan umarım tamamen kurtulmuş oldum.

 • çok memnunum

  Selçuk hocam dan allah razı olsun ses tellerimden amelayat oldum. sesimin tonu bile değişmedi. tavsiye ederim bu konunun en iyisi

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Necmettin Uzunalioğlu - Kulak Burun Boğaz, Faruk Şahin - Kulak Burun Boğaz, Aydın Ceyhan - Kulak Burun Boğaz, Tamer Yıldırım - Kulak Burun Boğaz, Ümit Çakır - Kulak Burun Boğaz, Erkan Yıldız - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Ali Cantürk - Kulak Burun Boğaz, Cengiz Mıhçı - Kulak Burun Boğaz, Hakan Coşkun - Kulak Burun Boğaz, Bülent Aymelek - Kulak Burun Boğaz, Erşar Evren Koç - Kulak Burun Boğaz, Şahmeran Çelenkoğlu - Kulak Burun Boğaz, Celal Bayram - Kulak Burun Boğaz, Süleyman Mayın - Kulak Burun Boğaz, İsmail Yavuz Aktuğ - Kulak Burun Boğaz, Önder Akdeniz - Kulak Burun Boğaz, Gürbüz Ökten - Kulak Burun Boğaz, İlter Tezer - Kulak Burun Boğaz, Ömer Yağlıdere - Kulak Burun Boğaz, Gültekin Akbulut - Kulak Burun Boğaz