Prof. Dr.

Seher Demirer

Genel cerrahi

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. başarılı bir tiroide bağlı boyun diseksiyonu ameliyatımı yaptı.kendisi çok başarılı bir cerrah. . sadece hekimliği değil, insan olarak da harika birisi. hastasının psikolojisinden anlıyor ve onu rahatlatabiliyor. bildiğiniz buz gibi olan doktorlardan değil, tersine size devamlı birşeyleri izah etmeye çalışıyor. allah bin kere razı olsun, bütün işleri rast gitsin. kariyerinde hep başarılı olsun. teşekkür ederiz hocam.

  • çok memnunum

    ANKARA ÜNİVERSİTESİNİN VE HALKININ SEHER HOCASININ OLMASI KENDİLERİ ADINA BÜYÜK BİR ŞANS. İLĞİ ALNLARINDA BU KADAR UZMANLAŞMIŞ DOKTORLAR ARASINDAN SEHER HOCAYA DENK GELMEK BENİM İÇİNDE HEM ŞANS HEM DE ONURDUR.

  • çok memnunum

    sevgili hocam verdiğiniz güven duygusu, güler yüzünüz, teşhis ve tedaviniz, başarılı ameliyalarınız ne kadar teşekkür etsek azdır Size. iyi ki varsınız.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: İlyas Hakan Özel - Genel Cerrahi, Tuğcan Kalkan - Genel Cerrahi, Oğuz Okul - Genel Cerrahi, Mehmet Esin - Genel Cerrahi, Nuri Aydın Kama - Genel Cerrahi, Hüseyin Alagöz - Genel Cerrahi, Kerim Erdem Uluçay - Genel Cerrahi, Temel Dizioğlu - Genel Cerrahi, Niyazi Karaman - Genel Cerrahi, Süleyman Gökduman - Genel Cerrahi, Ayhan Dizlek - Genel Cerrahi, Halil Öztürk - Genel Cerrahi, Asım Gündüz Yılmaz - Genel Cerrahi, Sevindik Alpsu - Genel Cerrahi, Güllü Ercan - Genel Cerrahi, Ali Polat - Genel Cerrahi, Ahmet Karamercan - Genel Cerrahi, Bülent Eralp - Genel Cerrahi, Meltem Sürgit - Genel Cerrahi, Kutluay Özbir - Genel Cerrahi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Sezai Leventoğlu

Genel Cerrahi,  Gastroenteroloji Cerrahisi

Randevu al