Prof. Dr.

Seher Demirer

Genel cerrahi

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. başarılı bir tiroide bağlı boyun diseksiyonu ameliyatımı yaptı.kendisi çok başarılı bir cerrah. . sadece hekimliği değil, insan olarak da harika birisi. hastasının psikolojisinden anlıyor ve onu rahatlatabiliyor. bildiğiniz buz gibi olan doktorlardan değil, tersine size devamlı birşeyleri izah etmeye çalışıyor. allah bin kere razı olsun, bütün işleri rast gitsin. kariyerinde hep başarılı olsun. teşekkür ederiz hocam.

  • çok memnunum

    ANKARA ÜNİVERSİTESİNİN VE HALKININ SEHER HOCASININ OLMASI KENDİLERİ ADINA BÜYÜK BİR ŞANS. İLĞİ ALNLARINDA BU KADAR UZMANLAŞMIŞ DOKTORLAR ARASINDAN SEHER HOCAYA DENK GELMEK BENİM İÇİNDE HEM ŞANS HEM DE ONURDUR.

  • çok memnunum

    sevgili hocam verdiğiniz güven duygusu, güler yüzünüz, teşhis ve tedaviniz, başarılı ameliyalarınız ne kadar teşekkür etsek azdır Size. iyi ki varsınız.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Bülent Cavit Yüksel - Genel Cerrahi, Selahattin Bitik - Genel Cerrahi, Deniz Gülhan - Genel Cerrahi, İhsan Akduracak - Genel Cerrahi, Ali Güner - Genel Cerrahi, Ferudun Kaya - Genel Cerrahi, Levent Mermer - Genel Cerrahi, Bülent Çağlar Bilgin - Genel Cerrahi, Belen Nurhan Haluk - Genel Cerrahi, Serdar Gökay Terzioğlu - Genel Cerrahi, Namık Urkaya - Genel Cerrahi, Mesut Özdedeoğlu - Genel Cerrahi, B. Ünsal Avcıoğlu - Genel Cerrahi, Emre Kesim - Genel Cerrahi, Ömer Umurbey Misçi - Genel Cerrahi, Süleyman Yurttutan - Genel Cerrahi, Hamid Ahmed Kabuli - Genel Cerrahi, Mustafa Dönmez - Genel Cerrahi, Fikret Düşünceli - Genel Cerrahi, Metin Tanker - Genel Cerrahi