Prof. Dr.

Seçkin Çağırgan

Hematoloji

Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • Medical Park İzmir Hastanesi

  Yeni Girne Bulvarı 1825. Sokak No:12
  Karşıyaka

  227
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Saygı Değer Prof.Dr.Şeçkin Çağırgan ve Yardımcı Doçent Doktor Serkan Ocakcı beyfendileri iyiki tanımışım.Hayattan kopmak üzereyken benim imdadıma yetiştiler. Kendilerine ve ekibine şükran ve saygılarımı sunarım. Bilgi ve kişiliklerine , bana gösterdikleri yakın alakaya çok teşekkür ediyorum. Şimdi sağlığıma kavuştum. Benim gibi LENFOMA HASTALARININ Değerli Seşkin Hocamıza ve Ekibine teslim olmalarını öneririm. Bana verdiğiniz emeklerden dolayı sizlere minnettarım. Emekli Öğretmen Mehmet Özata ve Eşim Nesibe Özata. 14.04.2015

 • çok memnunum

  Seçkin bey, annemin foliküler lenfoma hastalığını tedavi etti ve sonrasında da idame tedavisi ve takip süreçlerinde çok titiz, dikkatli yaklaşımlarıyla annemin sağlığına kavuşması ve korumasını sağladı. Kendisinin bilgi ,titizlik,ciddiyet ve insani olarak verdiği desteğe minnettarız.Kan hastalıklarında lösemi,lenfoma gibi hastalıklarda kendisini kesinlikle ve ısrarla tavsiye ediyorum.Bu tür hastalıklar kişi ve yakınları için çok zor süreçlere sebep oluyor.Ama Seçkin Bey'in tedavi ve tavsiyelerine uyun , yapılabilecek ne varsa emin olun yapılacaktır.

 • çok memnunum

  Merhaba. Şeykin Bey ile 18 yaşında tanıştım. Tanışmanın ardından hemen tedavi başladı ve toplamda 9 ay sürdü. Şüphesiz kendisi mükemmel bir doktor. Hem benim hem de diğer hastaların şifası için ne emekler verip onlara yardımcı olduğuna şahit oldum. Kendisine mesleki hayatındaki başarılarının devamını ve yaşımında da mutluluklar dilerim.

 • çok memnunum

  ben lenfoma hastası Aysen Ç. dokorum Seçkin Bey ile medikal park hastanesinde tanıştım.iki yıllık tedavide bir sonuç alamamıştım.Fakat Seçkin Bey'in tedavisi sonucunda iyleştim şimdi çokk iyiyim TEŞEKKÜR EDERİM...!

 • çok memnunum

  SAYIN OKURLAR , ÖNCELİKLE HEPİNİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİYOR VE YÜCE RABBİMİZİN DERTLERİNİZE ÇARE BULMASINI CANI GÖNÜLDEN DİLİYORUM. BEN 51 YAŞINDA , MİYELOM TANISI KONULMUŞ BODRUM'LU VE EGELİ BİR HASTA OLARAK, PROFESÖR DOKTOR SEÇKİN ÇAĞIRGAN BEYEFENDİYİ ÇOK ÖZEL , GÜZEL VE ÜSTÜN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİNE SAHİP BİR İNSAN VE HEM DE ÇOK AMA ÇOK İYİ BİR DOKTOR OLARAK TÜM TANIDIĞIM VE TANIMADIĞIM HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. KENDİSİNİ İLK GÖRDÜĞÜM VE TANIDIĞIM HAZİRAN 2013 TARİHİNDEN BUGÜNKÜ TEDAVİ SÜRECİME GELDİĞİM 5 AY İÇERİSİNDE,HEM POZİTİF YAKLAŞIMI,HEM DOĞRU TEDAVİ YÖNTEMLERİ VE DE SICAKLIĞINI HİSSETTİRDİĞİ O GÜZEL KALBİYLE , HASTALIĞIMI YENMEMDE BANA ÇOK CİDDİ BİR MANEVİ DESTEK VERMİŞTİR. PROFESÖR DOKTOR SEÇKİN ÇAĞIRGAN BEYEFENDİYE, VE EKİBİNDE BULUNAN O DİĞER GÜZİDE DOKTORLAR , YARDIMCI DOÇENT SERKAN OCAKÇI BEYEFENDİYE, YARDIMCI DOÇENT DOKTOR SELDA KAHRAMAN HANIMEFENDİYE,DOKTOR TURGAY ÖZEK BEYEFENDİYE,KİT ÜNİTESİ SORUMLU HEMŞİRESİ CEYLAN ACARLAR HANIMEFENDİYE, HEMŞİRE GÜLFER ÖZGÜR HANIMEFENDİYE VE AFEREZ BÖLÜMÜNDEKİ MELİHA HEMŞİREYE VE MEDİCAL PARK KARŞIYAKA İZMİR HASTANESİ İLİK NAKLİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞAN TÜM GÜZEL HEMŞİRE VE ÇALIŞANLARINA BANA VERDİKLERİ EMEKLERİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYOR ,SEVGİLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

 • çok memnunum

  Lenfoma hastası olarak uzun süre doktor aradık. Bu arama tabi hem korku hem de panik içerisinde gerçekleşti. Ege Üniversitesi'nde Seçkin Bey ile tanıştık. Kendisini iyi ki bulmuşuz. Hastalığın tedavisini oldukça titizlikle sürdüren, aldığı kadarlara güvenilen bir hekim. Örnek tomografide çıkmayan kitleyi kendisi el ile muayenede çıkarmıştır ve ardından çekilen 2. tomografide kitle bulunmuştur. Hekimimize gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Kendisinden Allah razı olsun. Teşekkürler Seçkin Hocam.

 • çok memnunum

  Hastaliğımın başından sonuna kadar uyguladığı tedavi ve hastasına gösterdiği ilgi nedeniyle minnettarım.Teşekkürler..Yaşadığım deneyiminim müsbet neticelenmesi, gelecek hastalar için iyi bir örnektir.

 • çok memnunum

  Annem lenfoma hastası Seçkin Bey'i de uzun seneler önce annemin rahatsızlığında tanıdım.Korku ve panik içinde ne yapacağımızı düşünürken Ege Üniversitesi' nde Seçkin Bey' i bulduk.İyi ki bulmuşuz.Buradan bu hastalıkla ilgili doktor araştıran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim; hastalığın tedavisini dört dörtlük sürdüren, son derece titiz, detaycı, kararlarına güvenilen bir hekim.Küçük bir örnek tomografide çıkmayan kitleyi elle muayenede çıkarmış ve daha sonra isteği üzerine tekrar çekilen tomografide kitle bulunmuştur.Önce Allah'a sonra size teşekkür ederim Seçkin Hocam..

 • çok memnunum

  selamlar... seçkin bey ile tanıştığımızda 18 yaşında idim ve hastalığımın tedavisi için gönderildiğim ege üniversitesi hastanesinde hemotoloji polikliniğinde kendisi ile tanışmamız ve tedaviye başlamamız sonrasında yaklaşık 9 ay kadar tedavi sürecim sürdü ve kendisinin çok iyi bir dr olduğunu ve şahit olduğum çok hastaya şifasında yardımcı olduğunu biliyorum.kendisinin yaşamında mutluluk ve mesleki hayatında daha çok başarılarının devamını dilerim...umarım beni hatırlar kendisi ...