Eniyihekim.com

Prof. Dr. Nilgün Şentürk

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
 • deniz tarafından:
  çok uzun zamandır sedef hastalığım vardı, çeşitli tedaviler kullanmama rağmen gerilemiyordu, doktor hanım bana tedavilerimi nasıl bilinçli bir şekilde kullanmam gerektiğini anlattı. ayrıca hastalığımla ilgili endişelerim vardı, bu konuda da beni çok rahatlattı, kendisine teşekkür ederim
 • Turgut tarafından:
  Yaz gelince ortalıklara insanların arasına katılamaz haldeydim.ellerimde ve koltuk altlarımda aşırı terleme oluyordu. Doktor hanım BOTOX tedavisi uygualadı, gerçekten çok etkili oldu, işlem sırasında hafif ağrı oldu ama uzun sürmedi.
 • pınar tarafından:
  yüzümde gebelik sonrası ortaya çıkan güneş lekeleri nilgün hanımın uyguladığı maske tedavisi sonucunda yok denicek kadar iyileşti. herkese tavsiye ederim...
 • yıldız tarafından:
  saçlarımda dökülme şikayeti ile doktor hanıma başvurdum, uyguladığı mezoterapi ve PRP den çok fayda gördüm. beni kel kalmayaağım konusunda çok rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ederim
 • AYŞE GÜL tarafından:
  Nilgün Hanım'a yguladığı prp yöntemi ve cildimde çıkan bir benin alınmasında gösterdiği hassaaiyet ve titizliğinden dolayı çok teşekkür ederim.Ayrıca muayenehanesinde kendimi evimde gibi hissettim.buda beni ayrıca memnun etti.
 • Zeynep tarafından:
  2 gün önce omuzumdaki et benini aldırmak üzere Nilgün Hn.ın muayenehanesine gittim. Yapılan işlemden çok memnun kaldım. Tahminimden çok daha kısa sürede ve acısız tamamlandı. En önemlisi, Dr. Nilgün Hanım'ın sıcak ve sevecen yaklaşımıydı. Kendisine çok teşekkür ederim
 • LEYLA ÇAVUŞ tarafından:
  DİRSEĞİMDEKİ VE KULAK ARKAMDA Kİ DÖKÜNTÜLÜ HASTALIĞIM BİR KAÇ HEKİME GİTMEME RAĞMEN HİÇ BİR DÜZELME OLMADIDR.NİLGÜN HANIMA GİTTİĞİMDE BENİM HASTALIĞIMIN TANISINI KOYDU TEDAVİYE BAŞLADI.10 GÜN İÇİNDE TÜM HASTALIĞIM DÜZELDİ.ALLAH RAZI OLSUN..
 • MERVE MUTLU tarafından:
  bana uyguladığı damar lazerin de damarlarım hemen kayboldu ve bunun üzerine kılcal damarı ve varisi olan herkese tavsiye ediyorum. ilgisi ve güler yüzlülüğü beni dahada memnum etti
 • thetis tarafından:
  doktor hanımın öncelikle yaklaşımı çok iyiydi. Ayrıca konusunda bilgili olduğu her halinden belliydi. Sorularıma açık ve net cevaplar verdi. Uyguladığı tedaviden de memnun kaldım.
 • tuğba mazlum tarafından:
  prof dr. nilgün şentürk, tanı ve tedavi yöntemi ile tanıdığım en iyi hekimlerden biri. kendisine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim. öncelikle güler yüzünüzle ve ilginizle tedavi olduğumu belirtmeden geçemeyeceğim.
 • mustafa uysal tarafından:
  MEZOTERAPİ UYGULAMASINI BİR ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE PROF.DR.NİLGÜN ŞENTÜRK HANIMEFENDİNİN YENİ AÇILAN ÖZEL MUAYENEHANESİNDE YAPTIRDIM.. ON GÜN OLDU...BENİ GÖREN DOSTLARIM ON YAŞ GENÇLEŞTİĞİMİ SÖYLÜYOR.. BENCEDE MÜBALAĞA ETMİYORLAR. NİLGÜN HANIMA EŞİM VE BEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR,GEREK DUYANLARA TAVSİYE EDİYORUZ...
 • Hatice tarafından:
  Mezoterapi icin gittigi, cok memnun kaldim. Hic bekletmeden aldi ve ayrinitlariyla hem sorunu hem de tedaviyi anlatti. Doktor hanimin bilgisi ve ilgisi, profesyonel yaklasimi olaganustu.
 • xyz tarafından:
  saç dökülme şikayeti ile başvurdum. doktorum bana yeni uygulanan PRP tedavisi önerdi . diğer tedavilerin etkinliğini artıran bu yöntemi bana uyguladı. çok memnun kaldım.
 • METEHAN SARAÇOĞLU tarafından:
  şimdiye kadar bana güven veren teşhislerine her zaman güvendiğim nadir hekimlerdendir. muayeneniz hayırlı olsun, başarılarınızın devamını dilerim...........
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
14 kişi Prof. Dr. Nilgün Şentürk için değerlendirme yapmış
 • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı
 • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
Nilgün Şentürk Muayenehanesi, Samsun (Muayenehane)
0– devam (2014 yıl)
Adres : KURUPELİT MEVKİİ
Prof. Dr. Nilgün Şentürk randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Eğitimi
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 1 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 29 Eylül 2013 Pazar
  benim hastalığm yüz kızarması hiçbir ortama giremiyorum.hemen yüzüm kızarıyor kimseyle konusamıyorum nedeni nedir ve tedavisi varmıdır?
Doktora sorulmuş toplam 1 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1993
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 1998
 • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 2004
 • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Profesörlük Ünvanı, 2010
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
8620
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
7
Doktor Şentürk’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Nilgün Şentürk
Prof. Dr. Nilgün Şentürk
Dermatoloji
Nilgün Şentürk Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Nilgün Şentürk
Prof. Dr. Nilgün Şentürk
Dermatoloji
Nilgün Şentürk Muayenehanesi
Nilgün Şentürk

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT