Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Kamil Köse

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
 • İsmail Abdullah tarafından:
  Yanılmıyorsam 2009 Yılı idi. Kalçamdaki kemik kireçlenmesi sebebiyle bir çok doktor arkadaşa muayene oldum ve bu değerli doktor arkadaşlarımın tamamı kalça ameliyatı olmam gerektiğini ve leğen kemiğine oturan kalça kemiğinin kesilerek yerine yapay bir protez takılacağını ısrarla vurguladılar! Kalçama çekilen röntgen filminde kemik başında incelme ve aşınma yoktu. Aksine daha iri gibi görünüyordu ve ben kesilmesine asla razı olamıyordum. Arkadaşlara danışmaya ve doktor aramaya devam ettim sounda Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde Doç.Dr. Kamil Çağrı Köse Beyi önerdiler ve randevu alarak kendilerine gittim. Kamil Bey beni güzelce muayene etti, röntgen filmlerine baktı, inceledi ve yanında ki asistanı olan Emre Beye; Hastanın kalça kemiğinin kesilmesine gerek yok.Kemiği yuvasından dışarı alarak, kemiği ve kemik yuvasını güzelce temizleyecek ve yerine koyacağız mealinde şeyler söyledi. Ben bu durumu çok garipsedim ve kendi kendime;-" Ben bu güne kadar hiç bir doktordan böyle bir şey duymadım." diyerek eve döndüm. Sevgili Doktorun anlattıkları bana çok mantıklı gelmişti fakat bu güne kadar bu ameliyatı olmaya bir türlü cesaret edemedim.Bu günlerde ağrılarım iyice arttığından ve üstüne üstlük bel ağrılarımda dayanılmaz bir hal alınca artık ameliyat olmaya karar verdim. Şimdi aldığım bilgilere göre Sn.Doç. Dr Kamil Çağrıcı Köse Bey Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde görev yapıyormuş.Sevgili Hocama sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum ve en kısa zamanda onun güvenilir, emin ellerinde ameliyat olmak istiyorum! Selam ve saygılar!
 • R .kardeş tarafından:
  Ameliyat öncesi ve sonrasında göstermiş olduğunuz güven veren davranışlarınız ,içten alakanız ve başarılı ameliyatınız için teşekkür ediyor , mutlu bir hayat diliyorum.O. R .kardeş
 • gülay ergöz tarafından:
  canım benım ya dünya iyisi muhteşem bi adam kusursuz insan .doktorluğu mu? gidin görün ne diyeyim
 • yakup çatalbaş tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
4 kişi Uzm.Dr. Kamil Köse için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi, Sakarya (Devlet Hastanesi)
Doktor,
Adres : AŞAĞI KİRAZCA KÖYÜ NEHİRKENT
Tel : 264 2293160
Fax : 2132561
Yatak Sayısı : 86 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenokarsinom Anal Bölge Hastalıkları Anal Fissür (Makat Çatlağı) Ankilostomiyaz Apandisit Apse Bağırsak Asalakları Bağırsak Delinmesi Bağırsak Düğümlenmesi Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Hastalıkları Bağırsak İltihabı Bağırsak Kanaması Bağırsak Kanseri Bağırsak Solucanları Bağırsak Tıkanması Basur Böbrek Nakli Condyloma Akümunata Dalak Hastalıkları Divertikül Duodenal Ülser Fıtık Fibroadenom Fistül Fournier Gangreni Genital Siğil Gluteal Abse Göğüs Ağrısı Göğüs Kanseri Guatr Guatr (yumrulu) Hemoroid Hemoroit Hiperparatiroidizm Hipertiroid Hipertiroidi Hipertiroidizm (Zehirli Guatr) Hipoekoik Solid Kitle Hipoparatiroidizm Hipotiroid Hirschsprung Hodgkin Hastalığı Insizyonel Herni İrin (iltihap) Kabızlık Kangren Kanser Karaciğer Abseleri Karaciğer Büyümesi Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Hemanjiomu Karaciğer Kisti Karaciğer Metastaz Karaciğer Tümörü Karaciğer Yetmezliği Karın Ağrısı Karın Fıtığı Kasık Fıtığı Kıl Dönmesi Kist Kist Hidatik Kistik Lezyon Kitle Lezyonu Kolon Ca Kolon Kanseri Kolonda Kitle Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) Lenfoma Lipom Meme Ca Meme Hastalıkları Meme Kanseri Meme Kisti Mide Ağrısı Mide Bulantısı Mide Ekşimesi Mide Fıtığı Mide Genişlemesi (gastrektazi) Mide Hastalıkları Mide Kanaması Mide Kanseri Mide Lenfoma Mide Ülseri Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları Mide Yanması Nüks Fıtıklar Ödem Pankreas Endokrin Tümörü Pankreas Kanseri Pankreas Taşları Pankreas Tümörü Pankreatit Paratiroid Hastalıkları Paratiroid Kanseri Peptik Ülser Perianal Abse Perianal Fissürler Perianal Fistüller Peritonit Pilonidal Sinüs Polip Polipozis Koli Reflü Reflü Özofajit Reflü Özofajit Rektum Kanseri Safra Kanalı Taşları Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşları Safra Taşları Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Kanserleri Safra Yolu Kistleri Sarkom Septik Şok Sünnet Şişmanlık (Obezite) Tiroid Hastalıkları Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Ur (tümör) Ülser Ülseratif Kolit Varis Yağ Bezesi Yanıklar Yaralanma Yaralanmalar Yaralar Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Yemek Borusu Daralması

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. KAMİL ÇAĞRI KÖSE
Ortopedi ve Travmatoloji,Düzce
Uzm.Dr. TURALİ ERASLAN
Nöroloji,Sakarya
Opr.Dr. ENİS DİKİCİER
Genel Cerrahi,Sakarya
Opr.Dr. NURİ CANSEVEN
Ortopedi ve Travmatoloji,Sakarya
Uzm.Dr. OSMAN KÖSE
Üroloji,Sakarya
Ass.Dr. YUSUF ARSLAN
Genel Cerrahi,Sakarya
Opr.Dr. SUAT SANCAKTAR
Genel Cerrahi,Sakarya
Opr.Dr. MUSTAFA MAZLUM AKPINAR
Genel Cerrahi,Sakarya
Uzm.Dr. İSMET KARTAL
Genel Cerrahi,Sakarya
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
10024
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
4
Doktor Köse’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!