Eniyihekim.com

Yrd.Doc.Dr. Tibet Kaçıra

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
 • Nuran Aydın tarafından:
  Ben 27 yaşındayım bel kayması ve bel fıtığından ameliyat olacaktım ama genc oldugum icin cok korkuyordum.sonra bana Tibet beyi önerdiler.ve korkarak da olsa Tibet beye ameliyat oldum.2 hafta gecti cok iyiyim.tibet bey işinde hızlı ve estetiğe önem veren biri.vede cok güler yüzlü.kendisine cok teşekkür ederim.
 • Ayşe Demir tarafından:
  24 temmuz 2014 gunu gecirdigim bir kaza sonucu doktor tibet beyi tanidim insanligina hosgorusune bana yaptigi cok guzel ameliyattan dolayi sonsuz tesekkur ederim.
 • yasemin yıldız tarafından:
  kendini işine ve insanların iyiliğine adamış benzeri az bulunan çok iyi doktor.mütevazılığının yanı sıra işinde başarılı ve dürüst.7sene önce ist. paşabahçe has.belfıtığı ameliyatı oldum.çok memnun kaaldım.ilginizden ve başarınızdan dolayı teşekkürler.iyiki size rastladım Dr.Kaçıra.ender rastlanır bilimadamısınız.
 • özden gürsoy tarafından:
  ilk defa gittiği ve kendisinden çok pozitif bir yaklaşım gördüm.kendisine güven veren bir hekim ,tavsiye edeceğim bir hekim,kendisine çok teşekkür ederim
 • arzu pehlivan tarafından:
  01.11.2013 tarihinde Yrd.Doç.Dr.Tibet Kaçıra'ya boyun fıtığı ameliyatı oldum. Tesadüfen gitmiş olduğum Tibet hocamdan hem uzmanlık bilgisi hemde hastalara olan üslubu konusunda oldukça memnun kaldım. Hastalığım nedeniyle beş beyin cerrahisi doktoruyla görüştükten sonra ameliyatımı Tibet hocama olmaya karar verdim. Konuşma üslubu, vermiş olduğu tatmin edici bilgi hastayı psikolojik olarak oldukça iyi hissettiriyor. Ameliyatımda başarılı geçti. Doktorların üslubuna oldukça dikkat eden biri olarak Tibet beyi hem ilgi hem de bilgisi konusunda tebrik ediyorum. İyi ki karşıma çıkmış. Sağlıklı günler.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Sakarya (Eğitim Ve Araştırma Hastanesi)
Adres : ADNAN MENDERES BULVARI ŞİRİNEVLER MAH. ADAPAZARI
Tel : 264 4445400
Fax : 2759192
Yatak Sayısı : 410 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Eğitim Ve Araştırma Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Opr. Dr. CANDAN HUNDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Uzm.Dr. BURKAY KUTLUHAN KAÇIRA
Ortopedi ve Travmatoloji,
Opr.Dr. UĞUR ÖZDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Prof. Dr. TÜRKER KILIÇ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Doc.Dr. SERDAR ÖZGEN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Prof. Dr. FAHİR ÖZER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Prof. Dr. ALİ ÇETİN SARIOĞLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Doc.Dr. CEM ORHON
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Uzm.Dr. SALİH AYDIN
Kulak-Burun-Bogaz,İstanbul
Prof. Dr. TUNCAY ALİ CANBOLAT
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
5060
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Kaçıra’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!