Doç.Dr.

Şadan Ay

El cerrahisi, Ortopedi ve travmatoloji

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Randevu takvimini iste

Ortopedi ve Travmatoloji/ El ve üst ekstremite Cerrahisi Uzmanı, Mikrocerrahi daha fazla

Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda


Ortopedi ve Travmatoloji/ El ve üst ekstremite Cerrahisi Uzmanı, Mikrocerrahi

Mezun olunan okullar

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1996
 • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, 1984 - 1990

Deneyimler

 • Ankara Güven Hastanesi,, Uzman Doktor - Dr. Ömer Erçetin 'in Kliniğinde, 7.1999-5.2004
 • Özel Çankaya HAstanesi, Uzman Doktor - Ortopedi / El Cerrahisi Bölümü, 5.2004-10.2009
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Asistan, 1992-1997

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  mütevazi bir hekim olmasıyla beraber hastalarıyla bizzat yakından iligilenen ve ilgisini eksik etmeyen işinin uzmanı olduguna inandığım Türkiye'nin en iyi hekimleri arasından olduguna inandığım kalitesini ispatlamış bir hekim. Zonguldak 'tan tedavi için kendisine müracaat ettiğimizde desteğini bizden esirgemeyen sayın Şadan hocama tesekkürlerimizi iletir saygılarımızı sunarız .

 • çok memnunum

  1 yasındaki kızımın doğuştan baş parmak anomalisi vardı. kendisi yüzyüze bile görüşmeden sadece attığım maiilere cevap atarak ilgilendi özelçankaya hastanesinde yapılan ameliyata katılamasa bile ömer hoca nın desteği ile işaret parmağını bas parmak yaptılar. şimdi okula başladı ve dört parmağı ile bil3 olsa elini çok rahat kullanmasını sağladı kendisine minnettarız. Tekirdağ da oturmamıza rağmen ilk ankara ziyaretimizde yanına uğrayacağız.

 • çok memnunum

  Süper el cerrahı. 83 yaşında babamın işaret parmağında guta bağlı kitleyi çok kısa sürede teşhis ve müdahale ederek sorunsuz iş çıkardı. Operasyon sonrası hasta takibinde de çok başarılı. Bu yazıyı okuyor ve bu branşta bir cerraha ihtiyacınız varsa, başka arayışa girmemenizi tavsiye ederim. Bana tavsiye eden de duayen bir başka Profesör ortopedist hekimdi.

 • çok memnunum

  DR bey ,tekrar çok teşekkürler ,dün elime,ve parmağıma uyguladığınız iğne ,çok iyi sonuç verdi,ödem inmeye başladı çok rahat ,elimi kullanabiliyorum.size sağlıklı ,huzurlu uzun ömürler diliyorum. Allah tüm işlerinizi rast getirsin.saygılar..:)

 • çok memnunum

  ŞADAN HOCAM BENİM SAG ELİM AVUÇ İÇİ VE 3 PARMAGIM KOPMUŞTU SAG ELİMİ AYNI ŞEKLİNE 9 AMELİYATLA TOPLADI EL CERRAHİ DALINDA ÜZERİNE DOKTOR TANIMAM BENİM ELİMİ VE PARMAKLARIMI KURTARDIGI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE TAVSİYE EDERİM

 • çok memnunum

  DR ŞADAN BEYİ BİR ARKADAŞIM ,ÖNERDİ 3 AY ÖNCE ,SERÇE PARMAK DİBİNDE KİST ALDIRDIM ,OYNAK YER OLDUĞU İÇİN YARA ZOR İYİLEŞTİ,BU ARADA PARMAKLARIM ÖDEM YAPTI,HOCAM BİR JEL,BİRDE FİZİK TEDAVİ ÖNERDİ,10 GÜNDE PARMAKLARIMI KULLANMAYA BAŞLADIM .KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM .ORTOPEDİ İLE ŞİKAYETİ OLANLARA ,KESİNLİKLE ÖNERİYORUM .BEN SONRADAN GİTTİM AMA SAĞ OLSUN ,HEM PSİKOLOJİM,HEM SAĞLIĞIM YERİNE GELDİ ..ALLAH SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN..

 • çok memnunum

  ameliyatları çok iyi sonuç veriyor.hocama teşekkürler sizin gibi değerli ve insani doktorların olması bizleri sevindiriyor,ameliyatları her zaman başarılı olduğunu herkes tarafından bilinen bir doktor olduğunuzu duydum.

 • çok memnunum

  2007 yılında trafik kazası sonucunda sağ kolum humerus kemiğinde 3yerinden parçalı kırık oluştu.Değerli hocam Şadan bey tarafından ameliyat edildim,bu vesile ile kendisiyle tanışma fırsatı buldum.Pansumanlarımı bile kendisi yaptı.Güleryüzlü,mütevazi ve çok iyi bir doktor.Allah ondan razı olsun.Yolum düştükçe uğrayıp hatırını sorup,minnetarlığımı sunuyordum,uzun zamandır uğrayamadım.Hocam eğer bu satırları okumaya fırsatın olursa sonsuz selamlar. Nejdet ZİYREKER

 • çok memnunum

  çok değerli hocaö ŞADAN BEY BENİ ESKİ GÜNLERİME VE SAĞLIMA KAVUŞTURDUĞUNUZ İÇİN SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR MAGDUR EDİLMİŞLERİN IŞIĞI OLMAYA DEVAM EDİN

 • çok memnunum

  1.12.2012 yılında kardemir a.ş iş kazası geçirdim .Karabük de bileğimden yapılan ameliyat sonucunda elimde kalan hasar ve Karabükteki doktorun bana soyledıgı anca bu kadar olur eski halıne dönmesi zor demişti.bunun üzerine 29. 01.2014 tarıhınde sayın ve saygı değer doktorumuz ŞADAN AY tarafından i 4 saat içerisinde gerçekleştirmiş olduğu başarılı ameliyat sonucunda elimin eski haline geldiğini gördüm.yapmış olduğu hizmet hoşgörü için saygı değer doktorumuza sonsuz minnet ve saygılarımı sunarım.

 • çok memnunum

  Dr.Şadan bey yaklaşık 10 sene önce parçalanan parmağımı gece yarısı yatağından kalkarak tahminen 4saat süren bir ameliyattan sonra neredeyse tamamen eski haline getirmiştir. Mütevaziliği, hoşgörüsü ve güleryüzü ile uzmanlığı ile takdire şayan mükemmel bir doktordur. Parmağıma her baktığımda ona dua ediyorum. Allah her zaman yolunu açık etsin. Şadan hocamıza uzun, sağlıklı ve mutlu bir hayat dilerim.

 • çok memnunum

  Değerli Hocamız Şadan Beye çok çok teşekkürlerimi sunmak isterim kendisi bir imkansızı başararak benim tamamen paramparça elimi gayet başarılı bir şekilde amaliyat ederek benim elimi geri kazandırmıştır kendisine elimin bilekten kesilmesinden kurtardığı için şükran borçluyum bu öylesine yazılmış bir ifade deyildir. gerçekten ben kendisine devamlı dua ediyorum teşekkürler.

 • çok memnunum

  Çok iyibir doktor ama herşeyden öncesi harika bir insan.Kendisiyle tanıştığımız için ve Gaziantepli hemşehrimiz olmasından dolayı mutluluk duyduk

 • çok memnunum

  mesleki tecrübesi ve bilgisi yanında,alçakgönüllü,samimi ve saygı duyulacak bir hekim.kendisi ile tanıştığımız için çok şanslıyız

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • merhaba Hocam. 2 yaşındaki oğlumun sağ ayağında serçe parmağı doğuştan yok (tarak kemiği eksik) iki parmak kıvrık (biri diğerinin altına giriyor) ve iki parmak yapışık. sağ bacağı kemik eksikliğinden dolayı kısa. bu kısalık bacakta içe doğru bükmeye sebep oldu duruşu bu şekilde dengeliyor onu. ayak parmaklarındaki durumlarda sağlıklı bir basma şekline ve yürüyüşe engel oluyor bu yapışık parmaklar ve kıvrık parmakların değerlendirilmesi için size başvurmayı düşünüyoruz. ön değerlendirmeniz bizim için önemli.

  02 aralık 2014
 • Hocam babamın kol dirseğinde anevrizmal kemik kisti oluştu ve bir kez ameliyat edilerek kist temizlendi ve leğen kemiğinden alınan parça ile boşluk dolduruldu. Ancak kist tekrar nüksetti ve yaklaşık iki yıldır bir müdahale veya tedavi uygulanmadı ancak babam halihazırda sol kolunu kullanamıyor ve zaman zamanda acı ve ızdırap duyuyor. Bu konu sizin ihtisas alanınıza giriyor mu ya da tedaviye yönelik tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı? Teşekkürler, kolay gelsin.

  03 aralık 2014

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Birol Civelek - El Cerrahisi, Metin Akıncı - El Cerrahisi, Ömer Şensöz - El Cerrahisi, Tunç Şafak - El Cerrahisi, Sırrı Sinan Bilgin - El Cerrahisi, M. Şafak Onbaşıoğlu - El Cerrahisi, Selçuk Işık - El Cerrahisi, Rahmi Yavuz Önem - El Cerrahisi, Ömer Erçetin - El Cerrahisi, Hikmet Karayel - El Cerrahisi, Serdar Pedükçoşkun - El Cerrahisi, Osman Musa Saani - El Cerrahisi, Ramazan Erkin Ünlü - El Cerrahisi, Mahmut Kömürcü - El Cerrahisi, Seran Havva Göçer - El Cerrahisi, Atilla Zenciroğlu - El Cerrahisi, Mustafa Başbozkurt - El Cerrahisi, Bülent Bektaşer - El Cerrahisi, İsmail Çallı - El Cerrahisi, Akın Üzümcügil - El Cerrahisi