Prof. Dr.

Rıdvan Akın

Çocuk nörolojisi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Uzmanlık alanı çocuk nörolojisi olup özel muayenesinde hizmet vermektedir daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kızımın rahatsızlığı nedeniyle tanıştım bir yıl boyunca istanbula gidip geldim çare olmadı allah razı olsun rıdvan hocaya ilk gidişimde doğru teşhis ve doğru tedaviyle ve tabiki allahın izniyle kızım düzeldi çok iyi cana yakın ve mesleyinde süper diyer prof lerle konuşmak mümkün deyil ama rıdvan hoca hastadını kendisi arıyor allah razı olsun iyiki varsınız hocam

 • çok memnunum

  Harika bir doktordur. Titizlikle tüm detayları düşünüp değerlendirerek inceliyor hastalarını. Pozitif yaklaşımı hasta yakınlarını da rahatlatıyor.

 • çok memnunum

  Rıdvan Bey beyefendi ve ilgili bir hekim. Hasta yakınlarına yaklaşımı ve aileyi çok yönlü değerlendirmesi, detaylı muayenesi ve ilerde gelişebilecek komplikasyonları dahi anlatması takdire şayan. 1.5 Yıldır doktor doktor geziyorum ilk defa böyle detaylı muayene saygı ve ilgi gördük.Rıdvan beyin kalitesine buraya koyduğunuz yıldızlar yetişemez. Bilge hekim Rıdvan Hocam; Rabbim hastalarınıza şifa versin, sizin de ilminizi artırsın.

 • çok memnunum

  On aylık çocuğum iki defa nöbet yani havale geçirdi çocuğumu rıdvan hocaya götürdüm gerçekten de müthiş bir insan ve gerçekten de nöroloji konusunda dahi bir doktor çocuğumu tepeden tırnağa muayene etti ve gerekli teşhisi koyarak ne yapmamız gerektiğini açıkladı bugüne kadar tanıdığım en iyi doktor tavsiye ederim

 • çok memnunum

  6 Kez Febril Konvülsiyon (Ateşli Havale) teşhisi ile kendisine başvurduk.Bize hastanede doktorların söylemediği kadar detay anlattı.Her türlü fiziksel özelliklerini kontrol etti.Özellikle hastanede doktorların verdiği her ilacı kullanmamamız gerektiği söyledi ve liste çıkardı.Şuan yavrumuz iyi tamamen iyileşinceye kadar kendisinden istifade etmeyi düşünüyoruz.

 • çok memnunum

  Kendisiyle bir kaç gün önce tanışma Fırsatı bulduk. Kızım için gittim, çok ilgilendi.Harika bir doktor. Tavsiye ederim..

 • çok memnunum

  Mükemmel bir insan. Bilgisiyle, hastaya ve hasta yakınlarına yaklaşımıyla, iletişimiyle, muayene sonrası takibiyle mükemmel bir doktor. Karar veremiyorsanız kesinlikle Rıdvan hocamı tavsiye ederim. 10 bine yakın hastayı takip ettiği söyleniyor. Şuana kadar memnun olmayan duymadım.

 • çok memnunum

  Çocuğunuzda epilepsi varsa hiç sağda solda yorulmayın.Rıdvan Hocam bu konuda gerçekten çok iyi. Hastalarına cep telefonunu vermesi de çok önemli bir unsur.Çünkü bu hastalıkta doktorla her an iletişim içinde olmak gerekiyor.Mütevazi kişiliği,empati yapması ve muayene sonrası hastalarıyla ilgilenmesi O'nu öne çıkaran diğer unsurlar.Rıdvan Bey, herşeyin para olmadığını herşeyin doktorluk olduğunu başarabilen daha doğrusu aşabilen bir insan.Çünkü bazı doktorlar paranın ötesine geçemeyip parada takılırken Rıdvan Bey parayı da aşıp insanlık-vicdan-empati olayını yakalamış bir insan.ALLAH (cc) ondan razı olsun.

 • çok memnunum

  8 yaşındaki oğlumun migren ağrılarına çözüm aramak için doktor ararken Rıdvan beyi buldum. Uzun süredir gözlemlediğim, oturduğu yerden şikayetiniz nedir? deyip tahlil isteyen yada ilaç yazan doktorlardan sonra gerçekten muayene eden, ilgili bir doktor gördüm. Kısaca şeker gibi bir doktor:) Tedavinin ilk aşamasının doktora güven olduğunu düşünenlere tavsiye ederim. İlaç tedavisine henüz başladık. Sonuçları hakkında tekrar yazarım...

 • çok memnunum

  Tedaviden çok memnun kaldım. Güleryüzle karşılaması ilgisi beni çok etkiledi. muayenehaneye değilde kendi evime girmiş gibiydim. Önce Allah'a sonra hocama güvendim.. Elazığdan geldiğim içinde sık sık gidemiyordum telefondada görüşebiliyordum.Her aradığımda konuşabiliyorum,geri çevirmiyorlar beni. çok mutlu ayrıldım. Kızımda çocukluktan kalan epilepsi vardı,nöbetleri oluyordu. birkaç doktora gittikten sonra Hocamızı tercih ettik.Rıdvan Hocanın internette yazılan yorumlarından dolayı tercih etmiştim. Şuanda nöbetleri sona erdi. Tamamen geçmese bile çok azaldı. Kendiside bana zaten hastalıgınız geçmesi değil nöbetleri durdurmak demişti. öyle de oldu. Bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ederim. Bu sıkıntıyı yaşayan Rıdvan Hocaya gitsinler.

 • çok memnunum

  Doktorumuzdan çok memnun kaldım.. Daha önce de başka profesörlere gittiğim de çocuğumun probleminde hiçbir olumlu gelişme olmadı.. Çocuğumun epilepsi sorununa Rıdvan Hocanın verdiği ilaçlar çok iyi geldi.. İlgi ve alakasından dolayı çocuklarında epilepsi olan herkese tavsiye ederim..

 • çok memnunum

  Hocamızdan çok memnun kaldım. Çocuk nöroluğuna ihtiyacım vardı ve araştırmalarım sonucunda ulaştım hocamıza.. ilgili olması alanında başarılı olması çok etkiledi. Tedavi olumlu sonuç verdi. Tetkikleri yaptırmadan önce koydugu teşhis ile tetkikleri yaptırdıktan sonraki teşhis aynıydı. ihtiyacı olan herkese de tavsiye ediyorum..Hastalıklar hakkında detaylı olarak bilgilendirildim hocamız tarafından.

 • çok memnunum

  HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN BENİM OĞLUMDA 15 GÜNE BİR NÖBET GEÇİRİYORDU.ŞÜKÜRLER OLSUN ÖNCE ALLAHIMIN İZNİYLE ŞİMDİ 1 AYI GEÇTİ NÖBET GEÇİRMEYELİ.HEM İLGİSİ HEM GÜLER YÜZÜ HEMDE DOKTORLUĞUYLA MÜKEMMEL Bİ İNSAN .ALLAH HER DAİM YARDIMCISI OLSUN.

 • çok memnunum

  sevgili anne babalar hocamı nasıl bi insan oldugunu buraya yazsam bi kaç sayfa olur benimkeni gibi doktor doktor gezmeyin 5 yıl gezdim sonuç çocuk devamlı nöbet geciriyor eni sonu hocamı buldum allah kendisinden razı olsun 8 ay oldu çok şükür nöbet falan kalmadı diyecegim cocugunuz epilepsi hastası ise hiç dolaşmayın hocamı bulun

 • çok memnunum

  bir insanın hayatında tanışabilecegi en mükemmel bir insan ve doktor agustos ayından beri sayın hocamla tanışıyoruz kızımızla devamlı ilgileniyor dirençli epilepsi tedavisi görüyoruz ve hocamızdan çok memnunuz bu tür hastalıkla mücadele eden insanlar varsa başka yerde vakit kaybedip hastalıklarını ilerletmesinler çünkü bu işin doktoru ve bence doktorların babası sayın rıdvan hocam allah sizden razı olsun yolunuzda taş gözünüzde yaş olmasın inşallah

 • çok memnunum

  Nasıl başlıca mı bilmiyorum. Hocam.oglumun muanesiyle bana iki nci bir hayat verdi niz. Rabbim Her dilediğini sıkıntınızda yanızda olsun.ben yağız balık annesiyim..1 haziranda 2013de nöbet geçirdi bir gün de3 sefer.oglum bu ay 2yasına girecek bütün yapılan tahliller temiz çıktı çok şükür..inşallah bir daha olmaz..ama ben aklıma geldi kçe ağlıyor.,şükrediyorum Rabbim sizin gibi doktor ları başımızdan eksik etmesin. .hiç tereddüt etmeyin. .sorunuz warsa beklmeyin baba gibi ilgili anne gbi merhamet lii öğretmen gibi ışıktır.Rıdvan Akın hocam

 • çok memnunum

  10 yaşındaki kızım 7 yıldır epilepsi tedavisi görüyor.3 sene sami ulusta ,1 sene hacettepe de,2,5 sene de dışkapıda tedavi olmamıza rağmen bırakın nöbetlerin durmasını gitgide sıklaşmıştı.her saferinde mevcut ilaçların dozunu arttırdılar.Allaha şükür 5 ay önce Rıdvan hocamla tanıştık. 7 yıldır onca doktorun demedikleri tavsiyelerde bulundu, ilaçların hepsini değiştirdi.doktor gibi değil sanki baba gibi şefkat ve ilgi gösteriyor hastalarına. şuan kızım nöbetsiz 5 ayını tamamladı.yakında 3 ilaçtan birisini kesiyoruz.

 • çok memnunum

  Ridvan hoca hayatimda tanidigim en iii doktor hata en iii kelimesi bence ridvan hocayi anlatamaz. Oglum su epilepsisi ve en ax 10 tane norolog gezdik ama ridvan hocanin tavirlari davranislari insanligi anlatilamaz ALLAH ondan razi olsun ...eger cocuk norolojisi hakkinda bi probleminiz varsa hic dusunmeyin derim cunku biz ridvan hoca icin konyadan gidiyoruz...

 • çok memnunum

  Mükemmel bir hekim olduğu zaten herkes tarafından bilinen, ıspatlanmış bir durum, bunun yanı sırada o kadar babacan, o kadar ilgili ve güven veren bir hekim ki. Hastalarına kendi evladı gibi davranıyor.Allah ondan ve onu yetiştiren anne babasından razı olsun.

 • çok memnunum

  Rıdvan hoca işini titizlikle yapan sakin moral veren ve her istediğinizde cep telefonuna ulaşabileceğiniz babacan bir hekimdir.Yanlış tedaviden geri döndürdü bizi şimdi ilacımızı azaltarak bitirme kararı aldık.ALLAH ondan razı olsun.

 • çok memnunum

  Rıdvan hocama, güven veren yaklaşımı, samimi dinlemesi,detaylı yönlendirmesi , aradığınız her zaman cep telinden ulaşabilmemiz, ve hatta eğer müsait değise bana geri dönmesinden dolayı, kısacası bir hasta olarak işimizi kolaylaştırdığından dolayı çok teşşekür ederim, ellerinize ve dillerinize sağlık, siz daha çok kişiye lazımsınız, kalınız sağlıcakla

 • çok memnunum

  bu yorumu ikibuçuk yıl boyunca birçok doktora gidip gerektigi gibi ilgilenilmeyen ve en sonunda araışlarım sonucunda deyerli doktorumuz rıdvan hocamıza kızımı emanet etmiş olmanın mutluluğu içinde benim gibi çocuğuna şifa arayan ailelere kolaylık olması için yazıyorum süper bir doktor her şeyden önce mükemmel bir insan iyiki allah onu bizim karşımıza çıkardı sagolun sevgli rıdvan hocam allah size uzn ömürler versin sizin gibi hekimlere bizim çok ihtiyacımız var

 • çok memnunum

  ridvan akin tanidigim en iyi doktordu.kizimi tedavi ediyor,eplepsiden iyi sonuclar aluyoruz.doktor beye cok tesekkur ediyorum.biz onu internetden bulduk,Bakuden Ankaraya geldik,tanisdik,kizimi muaine etdi,tetkikler yapdirdi.2 yildir onu taniyoruz ve cok raziyiz.en iyi doktor,en iyi insan Ridvan Akin.

 • çok memnunum

  Oğlum Ramazan Metehan'ın rahatsızlığı ile ilgili olarak Rıdvan hocaya gidiyorum. Hocamız bizimle çok iyi ilgilenmektedir. Bizim daha önce hiç yaptırmadığımız bir çok tetkiki yaptırdı. Kendisi bize bir doktordan öte bir yol gösterici oldu. Önce Allaha şükürler olsun,sonrada allah Rıdvan hocadan razı olsun. Çok iyi bir doktordur.Teşekkürler hocam.

 • çok memnunum

  Merhabalar Rıdvan bey i internette arastırarak gittim Okadar hastanelere doktorlara gittim Rıtvan hocam gibi ilgilenen olmadı Cok güzel muayene etti bebegimi ve yol gösterdi elinden gelen cabayı gösterdi Allah razı olsun kendisinden dilerim iyi sonuclarla rıdvan hocamın karsısına cıkar bebegim bebegim adına rıdvan hocaya sonsuz tesekkürlerimi sunar dört dörtlük bir nöroloji doktorudur

 • çok memnunum

  RIDVAN AKIN HOCAM benim 2002 ve 2008 doğumlu iki oğlumunda doktorudur.Kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum.Çünkü kendisi insani ve hekim olarak örnek alınacak bir doktordur.Çocuklarım üzerinde vermiş olduğu her kararı titizlikle düşünür ve babalık duyguarı ile düşünüp değerlendirir son derece özenlidir.Benim çocuklarım Rıdvan amcaya gidiyoruz dediğimde hoplaya zıplaya gidiyorlar.Daha ne olsun......İyiki hocam varsınız her zaman yanımızda olduğunuzdan sonsuz minnettarız.Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler versin sizi başımızdan eksik etmesin.YOLUNUZ SİZİN VE AİLENİZİN HEP AÇIK OLSUN.....

 • çok memnunum

  oğlum4yaşındayken 7gün 40ın üzerinde ateşi,fışkırır tarzda kusması oldu 4gün hiçbir şey yiyemedi içemedi başını yastıktan kaldıramadı.crp.sedim,tam kan da lokosit çok yükselmişti diğer hast.ler yatış yapmayıp 500mg antibiyotik verip eve gönderdiler.bizim bu çaresizliğimize prof.dr.rıdvan akın hocam hızır gibi geldi.oğlumu acil hast.yatırdı 5gün buyunca damaryolundan serum ve antibiyotik uygulaması,lösemi hastalığına varıncaya dek birçok tetkik yapıldı.ve şükürler olsun,yeryüzünde gönlümüzde kelimelerin yetersiz kaldığı biricik meleğimiz doktorumuz oğlumu kurtardı.kızımda 3yaşındayken diğer hast.etkili tedavi yapamaması yüzünden cliptik tonsilitin ilerlemesi sonucunda bakteriyemi oldu.ve yine prof.dr.rıdvan akın hocam acil yatışla serum ve rocefin antibiyotikle kızımı kurtardı.sadece bunlar değil oğlumun nörolojik şikayet ve şüphelerinede derman oldu.hocama allah iki cihanda herşeyi gönlüne göre versin.rıdvan hocam bizim vazgeçilmezimiz,herşeyimiz.

 • çok memnunum

  en iyi doktor

 • çok memnunum

  kızım nöbet gerçirmişti.2 yıllık ilaç tedavisi uygulandı.şu an ilaç kullanmıyoruz.normal hayatımızı yaşıyoruz.her türlü aktiviteyi kendi başına yapıyor.

 • çok memnunum

  rıdvan hoca şimdiye kadar karşımıza çıkan en iyi doktor,çocuğumun tedavisi ile ilgili aklımıza dahi gelmeyen onlarca test yaptı,şifa bulmamıza vesile oldu hamdolsun,Allah uzun ömür versin