Prof. Dr.

Reha Artan

Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  BİZİMLE GERCEKTEN COK İLGİLENDİ SON CARE OLARAK BASVURMUSTUK COCUGUMU GERCEKTEN BİLGİSİZ DOKTORLARIN ELİNDEN KURTARDI GERCEKTEN BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK RAHATLIKLA TAVSİYE EDİYORUM

 • çok memnunum

  4 ay önce kusma ve potasyum kaybı sebebiyle geldğim hastanede ilgi ve alakasını kesmeyen ve şu anda tedavim sürmesine rağmen herkeze tavsiye ediyorum ona sonsuz teşekürlerlerimi sunarım özlem yalınkılınç

 • hiç memnun değilim

  besin alerjisi ve glişim geriliği nedeniyle kendisine başvurduk. hasta hikayesini not kağıtlarına yazmasına rağmen her dr ziyaretinde geçmiş bilgileri okumayışı nedeniyle bize alerji yapan yiyecekleri yedirmemizi önerdiği bile oldu hatta bun neredeyse her dr ziyaretimizde yaptı. aylarca kendisinin takibinde olmamıza rağmen önerilerindeki kararsızlığı nedeniyle pek fayda göremedik. Son olarak özel muayenehanesine değilde tıp fakultesinden kendisinden laboratuvar istemi rica etmemiz sonrası bize karşı kaprisli davranışlar sergilemesi nedeniyle artık çocuğumuzu kendisine götürmüyoruz. Öğrenci ve asistanlarına sabır diliyorum.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  çocuğumda sürekli bulantı mevcuttu.değişik hastanelerde birçok tedavi ve test yaptırmamıza rağmen çözüm bulamadık.tavsiye üzerine reha beye başvurduk.ilk muayene sonunda teşhis koydu ve ilaç tedavisiyle 3 haftalık süre sonunda çocuğumuz iyileşti.herkese tavsiye ederim.hocam oğlum ekim berke adına teşekkür eder,saygılar sunarım.isa çelik.

 • çok memnunum

  REHA HOCAMI YAKLAŞIK 4 YILDIR TANIYORUM KIZIM SERMİNİN DOKTORU ONA ÇOK MİNNETARIZ BİZE HER KONUDA YARDIMCI OLDU BİLDİĞİM EN GÜVENİLİR DOKTORDUR KENDİSİ ÇOCUĞUNUZU SÜPESİZ EMANET EDEBİLİRSİNİZ.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer doktorlar