Opr.Dr.

Özlem Gültekin

Kadın hastalıkları ve doğum

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Opr.Dr. Özlem Gültekin kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hizmetler

Normal randevu
daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Opr.Dr. Özlem Gültekin kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp .fak, 1994 - 2000
 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2000 - 2005

Bilinen diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Araştırma Görevlisi,
 • Universal Ege Sağlık, Jinekolog Operator D - Kendi kliniğini açması nedeniyle ayrıldı.,
 • Özel Sekiz eylül Hastanesi, Jinekolog Operator D,
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Jinekolog Operator D,
 • Konya Ereğli Devlet Hastanesi ve özel muayenehanesi, Jinekolog Operator D - Mecburi hizmet,
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Videolar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba özlem hanım ile tanışmamız 2011 yılında oldu karın ağrısı şikayetiyle birçok dr.a gittim hepsi hiçbir şey olmadığını söyledi hatta 1 tanesi kanser olduğumu ve rahim ve yumurtalığımı alacağını söyledi ve şans eseri özlem hanımla karşılaştım ve kistimin patladığını ayrıca yumurtalığımıda patlattığını söyledi ve beni acilen ameliyata aldı başarılı bir ameliyat geçirdik ve ben artık kendisine ŞİFA MELEĞİM diyorum ne kadar teşekkürlerimi iletsem azdır. Sizi seviyorum Şifa Meleğim başarılarınızın devamını diliyorum sağlıkla kalın :)

 • çok memnunum

  inanılmaz ama gerçek bir doktor bukadar mükemmel ötesi olabilirmi gerek davranışı gerek yakınlığı güler yüzü insana özgüven veriyor işinde mesleğinde gerçekten örnek doktor olarak heykeli dikilmesi gereken bir insan ciddi bir rahatsızlık atlatım bugün önce rabbime sonra özlem hanıma hayatımı borçluyum çok tşkr deiyorum.

 • çok memnunum

  emin olmadan buradaki yorumlara bakarak gittim muayehaneden içeri girer girmez ilgi başladı ve ozlem hanim ile ekibi çok mutlu etti bizi doğum ve sonrasina ozlem hanimla beraber olmaya karara verdik.

 • çok memnunum

  İnternette araştırma yaptım izmirdeki doktorlar üzerine. hakknnda çok olumlu yorumlar okudum ve tercih ettim. Bir kaç tanıdıgımda gitmişti ve çok güzel şeyler söylemişlerdi. insan çekinmiyor bu doktorun yanında istediğim gibi konuşabiliyorum. çok rahatlatıyor hastasını. Doktora gitmeden önce düşük yaptım ve Hocama gittikten sonra tedavim başladı. hamile kaldım ve yine düşük yaptım. Fakat benim ihmalkarlıgım yüzünden oldu. Doktor bana hamile kalır kalmaz bana gel demişti ben ise geç gittim. o nedenle kaybettim. şuanda tedavim yine devam ediyor çok teşekkur ediyorum Hocam'a. benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  internetten okuduğum yorumlardan ve televizyon programında izlediğim de çok iyi bir doktor olduğunu düşündüm. o nedenle tercih ettim. çok ilgilendi benimle. sadece muayene olmaya gitmiştim operasyon olmam gerekiyordu ve başka bir yerde olacaktım. Operasyon için eğer yardım isterseniz herzaman yardımcı oluruz demesi çok hoşuma gitti. tavsiye ediyorum hocamızı.

 • çok memnunum

  internetten gördüm ve bir arkadaşımda gidenlerin çok memnun oldugunun belirtti. çok ilgilendi ve çok memnun kaldım bu ilgiden.Daha önce gittiğim doktorlar olumsuz şeyler söylüyorlardı durumumla alakalı. bu doktor hiç öyle söylemedi. çocuk sahibi olmak için gitmiştim. Bana olumlu şeyler söyledi ve tedaviye başladık. şuanda süreç devam ediyor. tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İnternetten iyi bir doktor olduğunu düşündüğüm için araştırdım ve te rcih ettim. Yorumları çok olumluydu. 10 numara bir doktor. Hastalara yaklaşımı güzel doktorluğu süper bir Hekim. Güven vermesi de tabiki çok önemliydi benim için. Sıkıntım gayet olumlu sonuç verdi ve çözüldü. iyi bir doktor oldugu için herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Araştırmalarım sonucu ve internette okuduğum yorumlarından yola çıkarak tercih ettim. İzah edici ilgili ve sorularıma yanıt alabiliyorum. İzmir'e tatile gittiğim de tercih etmiştim.Endometriozis teşhisi koyuldu ve 3 ve 6 aylık tedaviler uygulandı. şuanda gayet iyi durumdayım. izmir de yaşıyor olsaydım kesinlikle sürekli doktorum olurdu ama maalesef farklı bir şehir de yaşıyorum. ama arkadaşlarıma tavsiye ettim.

 • çok memnunum

  Bende Miyom vardı ve internetten miyom için eniyi doktor diye araştırdığım da Özlem hocam'ın ismi heryerde geçtiği için tercih ettim. çok memnun kaldım gittiğimde çok ilgilendi. gittiğimde muayene etti ve öncelikle ilaç tedavisi göreceğimi belirtti. tedavisinden memnun kaldım. tanıdığım herkese de tavsiye ediyorum hocamı.

 • çok memnunum

  internetten okuduğun yorumlarından ve araştırma yaoprım hocama ulaştım. sorduğum tüm sorulara sorularıma yanıt alabildiğim için memnun kaldım. Doğum için gitmiştim hocama. çok başarılı bir doğum oldu. tanıdığım herkese tavsiye ediyorum. ben memnun kaldım başkalarıda memnun kalsın diye tavsişye ettim.

 • çok memnunum

  Özlem Hocam'a giden bir tanıdığımız tarafından tavsiye edildi. çünkü kendisi çok memnun kalmıştı. Gittiğimiz de çok ilgilendi ve ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Hastalık ve tedaviler hakkında detaylı olarak bilgilendirildim. biraz yaşam tarzı değişikliği biraz da ilaç tedavisiyle sorun ortadan kalktı. memnun kaldığımız için tavsiye ediyoruz.

 • çok memnunum

  Youtube sitesinden videosunu izledim sonrasında eniyihekim.com sitesinde ve başka siteslerde yorumların çok güzel ve olumlu olduğu için tercih ettim. ve hastasını takip ediyor. hoşgörülü davranıyor olması çok önemliydi. yumurtlama tedavisi ve ilaç tedavisi gördüm. Nazik ve kibar bir bayan. Bakımlı temiz ve ortamı hijyenin bir muayenehanesi var. benim hgibi bu şikayeti yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İnternetten Okuduğum yorumlardan yola çıkarak ulaştım hocama. muayenehanesine gittiğim de çok güzel ilgilendi ve güleryüzlüydü çok memnun ediciydi gerçekten. Kızımın adet düzensizliğinden dolayı gitmiştim. verdiği ilaçlarla düzene girdi. iyi bir doktor olduğu için tavsiye ediyorum ettim de zaten.

 • çok memnunum

  internetten ulaştım hocama. Gittiğimiz de her soruma yanıt alabildim. Eşimin doğumu için başvurmuştuk. çok başarılı doğum gerçekleştirdi. güleryüzü ilgisi memnuniyet vericiydi. tavsiye ediyorum

 • çok memnunum

  İnternten yorumlarını gördüm güzel be olumlu yorumları vardı o sebepten tercih ettim. Çok güzleryüzlü hastaya tavırları saygılı bir doktor. hastalıgım hakkında çok bilgilendirdi ve çok kolay teşhis koydu. Kistîm olduğunu belirtti ve ilaç tedavisi uygulandı. şuanda gayet iyiyim. güzleryüzlü tedavi edici ve ilgisinden dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İzmirliyim ve doktor araştırıyordum dururmumla ilgili yorumlarından dolayı tercih ettim Hocamı. çok rahat ettim yanında. sevecen ve rahatlatıcı bir Hoca. daha önce gittiğim doktorlara hiç benzemiyordu. Zaten kadın olarak çekinerek gittiğimiz bir bölüm ve gerçekten gittikten sonra çok rahat ettim. Gayet olumlu bir süreç yaşadım. herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Daha önce de gittiğim bir doktordu ve yine sıkıntımdan dolayı hocamı tercih ettim. Güven duyduğum bir doktor. ilaç tedavisi uygulandı ve olumlu bir süreç yaşadım tedavim boyunca. Güven duygusu ve memnnuniyet duyduğum için tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda ulaştım hocama. güleryüzünden ilgisinden çok memnun kaldım. Çok iyi karşıladı ve doktorlugu iyiyidi. Daha önce gittiğim doktorlar gibi değildi. muayenesi ve ilgilenden ötürü tavsiye ederim. Süreci olmayan bir işlemdi benim sıkıntım. tek seansta halletti ve sonuç güzeldi.

 • çok memnunum

  internetten araştırmalarım sonucunda ve okuduğum güzel yorumlarından dolayı tercih ettim. polikistik over için gittim Hocama. güleryüzlü ve sorduğum hersoruya yanıt alabildim. çok bilgili bir doktor. Şuanda tedavi sürecim devam ediyor. ilaç tedavisi görüyorum. tanıdıklarıma da tavsiye edebileceğim bir doktor.

 • çok memnunum

  internetten araştırdım ve okuduğum yorumları da çok hoşuma gittiği için tercih ettim. bilgiyi çok iyi yollardan veriyor ve açıklayıcı yorumlarda bulunuyor. ilgisinden bilgisinden çok memnun kaldım. Tedavim devam ediyor olumlu gelişmeler oldu sıkıntımda, kontrollere de gidiyorum.

 • çok memnunum

  internete baktım en çok yorumlarda beğenilen doktor olduğu için tercih ettim. kendi ve ekibinden çok memnun kaldım ilgisinden ve alakasından dolayı. Hamileliğin son haftasında gittik Özlem Hanım'a. Diğer gittiğimiz doktorlar sadece sezeryan olabileceğini normal olamayacüağını söylemişri. Özlem Hocamıza güvendiğimiz için gittik bir de kendisinden duymak istedik. Kendiside sebepleriyle beraber açıklamalarda bulundu ve normal olamayacağını belirtti. en azından içimiz rahat etti.

 • çok memnunum

  internet de okuduğum olumlu yorumlardan dolayı gittim. Güleryüzlü ve sıcakkanlı olmasından memnun kaldım. Yaşadığım sıkıntıdan dolayı çok olumlu yaklaştı. moral verdi ve psikolojk olarak da rahatlattı aynı zamanda. Vajinismus için gitmiştim. olumlu gelişmeler oldu. tavsiye ediyorum Hocamı.

 • çok memnunum

  internetten araştırmalarım sonucunda ulaştım.. yorumlardan dolayı güven oluştugu için tercih ettim. Muayene şekli açıklaması ilgilenmesi bizi tatmin etti. ve .çok memnun kaldık. Şuanda tedavi süreci devam ediyor. Olumlu olarak devam ediyor tedavi sürecimiz. ilgisinden ve bilgisinden dolayı herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Araştırmalarım ve internette okuduğum yorumlarından dolayı tercih ettim. Muayenehanesine gittikten sonra ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.sorduğum sorulara yanıt alabiliyorum istediğim de ulaşabiliyorum. tedavim olumlu sonuç verdi ara ara kontrollere gidiyorum. çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Özlem hanım ve ekibi ile tanışmak bizim icin büyük bir şans.kapidan iceri girer girmez güler yüzlü ekibi eda ve dibayla karsilasiyorsunuz.ozlem hanim mesleğini büyük bir askla yapan hastalarinin herbirine birebir ilgi gösterip özel hissettiren harika bir doktor.hic baska bir doktor aramayin.onun sayesinde oglumuzu kucagimiza saglikli bir sekilde aldik(nazli-baris pektas)

 • çok memnunum

  Ozlem hanimin klinigine girdiginizden itibaren pozitif enerji gulen yuzlerle karsilasirsiniz hekim olarak teshis ve tedavide on numara bir hekim her bakimdan guvenebileceginiz bir hekim herkese siddetle tavsiye ederim

 • çok memnunum

  Özlem hanımı internetten bulup gittim geçen ay ama daha önce bulup gitmediğime çok pişman oldum. İnanılmaz pozitif bir enerjisi var ve doktor hanımın karşısında kendinizi hasta gibi hissetmiyorsunuz. Benim ilk gidişimde sorabileceğim bütün soruların cevaplarını zaten kendi anlattı bana:) gebelik için tedaviye başladık, takip döneminde tatile denk gelen zamanlarda bile telefonla bilgi vermeye devam etti. Bu arada hayatın öz'ü ekibindeki diba ve eda da harika insanlar her daim telefonla iletişimde olabiliyoruz. bu ay iş nedeniyle ara vermek zorunda kaldık ama önümüzdeki ayı iple çekiyorum. Umarım yakın zamanda beraber mutlu sona ulaşacağız:) iyi ki özlem hanımı ve ekibini tanımışım herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Zeynep metin Özlem hanımı internetten yaptığım araştırmalar sonucu buldum ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi muayenehaneye ilk girdiğim anda anladım ekibi ve kendisi inanılmaz güler yüzlü ve rahatlatan tavır içindeler. Gerek muayene de gerekse muayene sonrası özlem hanım sürekli arayarak ve sorularınıza her zaman net cevaplar vererek sizi çok rahatlatıyor. kesinlikle tavsiye ediyorum

 • çok memnunum

  ÖZLEM hanımla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. başta farklı bir ilde ikamet ettiğimiz için arkadaşımı eleştirmiştim. fakat kısa bir süre sonra rahmağzı yarası ile ilgili bir rahatsızlığım ortaya çıktı. doktor arayışına girmiştim. önce aydın da bir doktor düşündüm fakat arkadaşım çok memnun olduğu için bana özlem hanımı şiddetle tavsiye edince ona muayene olmaya gittim. inanın çok farklı bir enerjisi var özlem hanımın. odasına girince bile içim rahatladı. o daha siz aklınızdaki soru işarelterini anlatmadan muhteşem bilgi ve empati gücü ile hepsini çözüme kavuşturuyor. özlem hanımı herkese tavsiye ediyorum. gerçekten bilgisinin yanında hastasına verdiği güven ile de ilk tedaviyi başlıyor. şimdi hiçbir doktoru beyenemiyorum doğrusu, birkaç tane kopyalasakta dahiliyeye göze falan da baksa keşke dedirtiyor bana :) sıcak ve samimi gülümsemesi hiç solmasın. etrafına kızıl sıcak ışaklar saçmaya devam etsin demek isitiyorum.

 • çok memnunum

  İnternetten araştırdım Özlem Hanımın yorumlarını okudum ve yorumlar çok hoşuma gitti.İlk tanışmamıza rağmen yabancılık çekmedim kendisi çok sıcakkanlı biri çok güzel bilgilendiriyor ve açıklayıcı anlatıyor tıp terimlerini bilmememe rağmen anlattıklarını çok rahat anladım.Tedavi sürecim devam ediyor kontrollere gidiyorum kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor

Hasta soruları

 • Merhaba Özlem Hanım, Ablam 25 yaşında 30 haftalık gebe.Bu ilk gebeliği.Şu zamana kadar süreci takip eden hastahane Şifa idi, fakat an itibari ile kontrol, tadavi ve doğumunu orada sürdürmek istemiyor.İnternet üzerinden araştırma yaparken sizin ile ilgili yorumları okudum ve çok mutlu oldum.Muayenehanenizin adresi,İletişim numaranız ve ücretiniz konusunda desteğinizi rica edebilir miyim.Tşekkürler. İyi çalışmalar.

  09 ağustos 2013
 • mrb özlem hanım adet sancılarımdan dolayı kadın doğuma gittim. vajinal ultrason istedi sonuçlarım şu şekilde hocam UTERUS:rv poz end eko kalınlığı 9.6mm uterus fundusta yaklaşık 25x25mm ebatlarında endometriuma bası yapan miyom ile uyumlu görünüm mevcuttur.uterus arka duvarda19x19mm ebatlarda ikinci bir miyom nüvesi mvcuttur.SOL ADNEX:bölgede yaklaşık18x16mm ebatlarda ince ekojen alanlar içrenhemorajik olabileecek kistik kitle mevcuttur DUAS: az miktarda serberst mai mevcuttur.Bu şekilde sonuçlar ayrıca 2 yıllık evliyim çocuk düşünmüyoduk şuan düşünüyoruz çocuğum olurmu ameliyat mı olsam ii çalışmalar teşekkürler

  15 kasım 2013
 • merhaba özlem hanım 24 yaşında bekar bir genç kızım. 4 yıl önce ultrasonda 0.5 mm çapında miyomum olduğu söylenmişti fakat bi sorun teşkil etmeyeceği için herhangi bir şey yapılmamıştı. 25 Haziran 2013 de çektirdiğim ultrasonda 35 mm çapına geldiği ortaya çıktı. Doktor 6 ay sonra tekrar geleceksin dedi. bu ay ki adet dönemimde aşırı ağrı çektim ve sadece 2 gün adet gördüm o da çok az bir miktar. tam gününde geliyor fakat eskiye oranla kanamam azaldı sancılarım arttı. adetim bitmesine rağmen 3 gündür ağrı çekiyorum halen. sizce bi sorun var mı ? 6 ay dolmadı daha doktora gitmem gereken bir durum var mı?

  15 kasım 2013
 • merhaba doktor ... benim adim zaituna ben 31 yasindayim ...izmirde yasiyorum ,, benim problemam var sal yumurtamda 3.5 sm basit kistam var.. 3 ay once doktor bana d*** ilacini verdi ama ultorsaund hic kistanin eritmesini olmadigini gorsetti .. doktor emeliyat lazim dedi ,, ama ben emeliyat .. istemiyorum ... lutfen siz bana yardem edebilermisiniz ... cok tesekur

  29 kasım 2013

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak