Opr.Dr.

Özlem Gültekin

Kadın hastalıkları ve doğum, Üreme endokrinolojisi ve infertilite

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Op. Dr. Özlem GÜLTEKİN 1978 yılında doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2000-2005 yıllarında uzmanlığını Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ka... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hizmetler

Normal randevu
daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Op. Dr. Özlem GÜLTEKİN 1978 yılında doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2000-2005 yıllarında uzmanlığını Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’de yaptı. 2005 yılında Özel Şifa Hastanesi’nde, 2006-2009 arasında Ereğli Devlet Hastanesi’nde, 2009-2010 arasında da Özel Sekiz Eylül Hastanesi’nde çalışmıştır. Halen özel muyanehanesinde tam gün çalışmaktadır.

Çalıştığım Kurumlar

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fak (1994-2000)
İzmir Dokuz Eylül Üniverisitesi Kadın Hst ve Dogum K11n1ğ )

Özel şifa hastanesi (2006)
Ereğli devlet hast (2006-2009)
Özel Sekiz Eylül Hastanesi (2009-2010)
Özel Ege Sağlık Hastanesi (2010- 2012 Eylül)

Tam gün muayenhane (2012- Eylül)
Katıldığı Bilimsel Toplantılar:
Türk Jinkeoloji Derneği Menopozla Ilgili Uzmanlık Sonrası Eğitim Toplantısı Kasım 2001
Türk Jinekoloji Ve Obstetri Derneği Eğitim Semineri 2002
X. İnfertilite Ve Üreme Kongresi Ekim 2002
Akademika Klinik Araştırmalarda Doğru Uygulama Esasları Paylaşım Programı Aralık-2003
Ege Menopoz Osteoporoz Sempozyumu Nisan 2003
Perinatal Tıp Kongresi Ekim- 2003
Maternal Ve-Fetal Tıp Ve Perinatoloji Derneği Sempozyumu Mys- 2004
İntrauterin Gelişme Geriliği Sempozyumu Temmuz 2005
Maternal Ve-Fetal Tıp Ve Perinatoloji Derneği Ekim 2005
TSRM İnfertiliteye Temel Yaklaşım Kursu Kasım 2006
XII. Tivak İnfertilite Ve Üreme Kongresi 20068. Jinekoloji Ve Obstetri Kış Kongresi Obstetrik Usg Kursu Ocak 2007
Perinatal Tıp Kongresi Ekim-2005
VII. Türk-Alman Jinekoloji Derneği Kongresi -Mys 2007
Jinekoloji Ve Obstetri Kış Kongresi Ocak 20077. Ulusal- 4. Uluslararası Menopoz Ve Osteoporoz Kongresi Ekim-20076. Ulusal Jinekoloji Ve Obstetri Kongresi Mys 20083. Jinekolojik Endoskopi Kongresi Nsn 20097. Ulusal TJOD Kongresi Mys -2009

Mezun olunan okullar

 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp .fak, 1994 - 2000
 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2000 - 2005

Bilinen diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Araştırma Görevlisi,
 • Universal Ege Sağlık, Jinekolog Operator D - Kendi kliniğini açması nedeniyle ayrıldı.,
 • Özel Sekiz eylül Hastanesi, Jinekolog Operator D,
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Jinekolog Operator D,
 • Konya Ereğli Devlet Hastanesi ve özel muayenehanesi, Jinekolog Operator D - Mecburi hizmet,
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Videolar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba özlem hanım ile tanışmamız 2011 yılında oldu karın ağrısı şikayetiyle birçok dr.a gittim hepsi hiçbir şey olmadığını söyledi hatta 1 tanesi kanser olduğumu ve rahim ve yumurtalığımı alacağını söyledi ve şans eseri özlem hanımla karşılaştım ve kistimin patladığını ayrıca yumurtalığımıda patlattığını söyledi ve beni acilen ameliyata aldı başarılı bir ameliyat geçirdik ve ben artık kendisine ŞİFA MELEĞİM diyorum ne kadar teşekkürlerimi iletsem azdır. Sizi seviyorum Şifa Meleğim başarılarınızın devamını diliyorum sağlıkla kalın :)

 • çok memnunum

  inanılmaz ama gerçek bir doktor bukadar mükemmel ötesi olabilirmi gerek davranışı gerek yakınlığı güler yüzü insana özgüven veriyor işinde mesleğinde gerçekten örnek doktor olarak heykeli dikilmesi gereken bir insan ciddi bir rahatsızlık atlatım bugün önce rabbime sonra özlem hanıma hayatımı borçluyum çok tşkr deiyorum.

 • çok memnunum

  emin olmadan buradaki yorumlara bakarak gittim muayehaneden içeri girer girmez ilgi başladı ve ozlem hanim ile ekibi çok mutlu etti bizi doğum ve sonrasina ozlem hanimla beraber olmaya karara verdik.

 • çok memnunum

  İnternetten araştırdım ve olumlu yorumlarını okudum. Gittiğimde güzel karşıladı. Tavırları çok iyiydi. Daha önce yanlış teşhis koyulmuuştu ve doğru teşhisi koyarak tedavimi gerçekleştirdi. Hastaya yaklaşımı ve tavırlarından dolayı herkese tavsiye ediyorum. Bana katkıları çok fazla. Yine ihtiyacım olursa kesinlikle tercih edebileceğim bir hekim.

 • çok memnunum

  Eniyihekim.com sitesinden doktor yorumlarını okuarak tercih ttim. Hastasına karşı çok iyi değer veriyor ve bunu gösteriyor. Gebelik tedavisi için gidiyorum ve tedavim devam ediyor. İlgisi,alakası ve bilgisi çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum Hocam'ı çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Ağrılarım vardı ve internetten araştırarak ulaştım hocama. Gittiğimde çok güzel İlgilendi ve sıcakkanlı bir doktor. Herşeyi en iyi şekilde anlattı,detaylı olarak bilgi verdi bana. Kısa zaman içinde tedavisi olumlu yanıt verdi. Çol ilgilendi güleryüz gösterdi. Tavsiye edebileceğim bir doktor.

 • çok memnunum

  İnternetten araştırdım, Hastalarının yorumlarına istinaden gittik. Bize karşı bir sıcaklık duyduk. Samimiydi. Bizi çok iyi karşıladı. Gerek cihazlarından dolayı gerek personeli gerekse kendi ilgisi olsun çok memnun kaldık. Bizim çocuğumuz olmuyordu ve tedavisi için gitmiştik. Gittiğimiz gün eşimin hamile oldugunu öğrendik ve gebelik takibi için gitmeye başladık. İlgisi çok güzeldi. Özel bir hastanede ultrason çektirdiğimizde net olarak bilgilendirilmiyorduk. Özlem Hocam'ın muayenehanesinde son teknoloji cihazlarla bebeğimizin resmini görebiliyorduk. Çok güzeldi. Birkaç çocuğu olmayan tanıdığımıza da tavsiye ettik.

 • çok memnunum

  internet üzerinden okuduğum yorumlarından dolayı tercih ettim. Sohbet etmesi,bizimle konuşulması yol göstermesi, tedavi hakkında olumlu olumsuz etkileri hakkında bilgi vermes,i fiyat konusunda yardımcı olmaları,Personelinin ilgisi gerçekten harikaydı. Güleryüzlü, misafirperver olmalarından dolayı ev ortamında hissettiriyorlar hastalarını. Kasılma ve gerilme olmuyor ve heyecanınızı unutuyorsunuz. Tedavi olduktan sonra hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bayan olmasından dolayı daha iyi anlıyor. En özel konuları bile konuşabiliyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum Hocam'ı.

 • çok memnunum

  İnternetten araştırdım Hocamı ve bayan olmasından dolayı tercih ettim. Kist tedavisi görüyorum ve henüz yeni başladı tedavi. Öncelikle tahliller yapıldı ve tahlillerin çıkmasını bekliyoruz. Çıktıkdan sonra tedaviye başlanacağını belirtti. Tedavi süreci hakkında ddetaylı oalrak bilgi verdi. Çevremde ki birkaç kişiye de tavsiye ettim Özlem Hanım'ı.

 • çok memnunum

  Hocam'ı internetten araştırdım ve hastalarının söylediklerinden dolayı tercih ettim. Hastasıyla mükemmel ilgileniyor. Fazlasıyla bilgi verdi tedavimle alakalı. Çok memnun kaldığım için birkaç yakınıma hemen tavsiye ettim. Hasta ilişkileri,ekibi çok mükemmeldi. Tedavi sürecimde olumlu sonuç verdi.

 • çok memnunum

  Bayan olması ve genç olması aynı zamanda hasta yorumlarından dolayı tercih ettim. Özlem Hoca'nın Şeffaf olması ve ticari amacının olmamas çok güzel. İnsani vasfı çok yüksek. Ücretlerde de sorun çıkaran bir doktor asla değil. Kist tedavisi için gidiyorum tedavi sürecim devam ediyor. Şikayetlerim çok azaldı ve olumlu devam ediyor. Bir arkadaşıma tavsiye ettim o da gebelik takibi için gidiyor.

 • çok memnunum

  İnternetten araştırdım ve aynı zamanda bir arkadaşımın da tavsiyesiyle gittim. Gebelik takibi için gidiyorum. İlgisi,bilgisi çok mükemmel. Kesinlikle bırakmayı düşünmüyorum. Çok memnunum Özlem Hocamdan.

 • memnun değilim

  4 ay önce muayne olduk. ilaç verdi. ilacın yararı oldu ancak bir dönem ağrılar tekrarlayınca ilaçla yada tedavi ile ilgili sorularımıza yanıt alamadık.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Özlem Gültekin ( 31 Ekim 2015)

  bılgılerınızı 02324649474 nolu telefona paylasırsanız yardımcı olmak ısterız

 • çok memnunum

  İnternette araştırma yaptım izmirdeki doktorlar üzerine. hakknnda çok olumlu yorumlar okudum ve tercih ettim. Bir kaç tanıdıgımda gitmişti ve çok güzel şeyler söylemişlerdi. insan çekinmiyor bu doktorun yanında istediğim gibi konuşabiliyorum. çok rahatlatıyor hastasını. Doktora gitmeden önce düşük yaptım ve Hocama gittikten sonra tedavim başladı. hamile kaldım ve yine düşük yaptım. Fakat benim ihmalkarlıgım yüzünden oldu. Doktor bana hamile kalır kalmaz bana gel demişti ben ise geç gittim. o nedenle kaybettim. şuanda tedavim yine devam ediyor çok teşekkur ediyorum Hocam'a. benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  internetten okuduğum yorumlardan ve televizyon programında izlediğim de çok iyi bir doktor olduğunu düşündüm. o nedenle tercih ettim. çok ilgilendi benimle. sadece muayene olmaya gitmiştim operasyon olmam gerekiyordu ve başka bir yerde olacaktım. Operasyon için eğer yardım isterseniz herzaman yardımcı oluruz demesi çok hoşuma gitti. tavsiye ediyorum hocamızı.

 • çok memnunum

  internetten gördüm ve bir arkadaşımda gidenlerin çok memnun oldugunun belirtti. çok ilgilendi ve çok memnun kaldım bu ilgiden.Daha önce gittiğim doktorlar olumsuz şeyler söylüyorlardı durumumla alakalı. bu doktor hiç öyle söylemedi. çocuk sahibi olmak için gitmiştim. Bana olumlu şeyler söyledi ve tedaviye başladık. şuanda süreç devam ediyor. tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İnternetten iyi bir doktor olduğunu düşündüğüm için araştırdım ve te rcih ettim. Yorumları çok olumluydu. 10 numara bir doktor. Hastalara yaklaşımı güzel doktorluğu süper bir Hekim. Güven vermesi de tabiki çok önemliydi benim için. Sıkıntım gayet olumlu sonuç verdi ve çözüldü. iyi bir doktor oldugu için herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Araştırmalarım sonucu ve internette okuduğum yorumlarından yola çıkarak tercih ettim. İzah edici ilgili ve sorularıma yanıt alabiliyorum. İzmir'e tatile gittiğim de tercih etmiştim.Endometriozis teşhisi koyuldu ve 3 ve 6 aylık tedaviler uygulandı. şuanda gayet iyi durumdayım. izmir de yaşıyor olsaydım kesinlikle sürekli doktorum olurdu ama maalesef farklı bir şehir de yaşıyorum. ama arkadaşlarıma tavsiye ettim.

 • çok memnunum

  Bende Miyom vardı ve internetten miyom için eniyi doktor diye araştırdığım da Özlem hocam'ın ismi heryerde geçtiği için tercih ettim. çok memnun kaldım gittiğimde çok ilgilendi. gittiğimde muayene etti ve öncelikle ilaç tedavisi göreceğimi belirtti. tedavisinden memnun kaldım. tanıdığım herkese de tavsiye ediyorum hocamı.

 • çok memnunum

  internetten okuduğun yorumlarından ve araştırma yaoprım hocama ulaştım. sorduğum tüm sorulara sorularıma yanıt alabildiğim için memnun kaldım. Doğum için gitmiştim hocama. çok başarılı bir doğum oldu. tanıdığım herkese tavsiye ediyorum. ben memnun kaldım başkalarıda memnun kalsın diye tavsişye ettim.

 • çok memnunum

  Özlem Hocam'a giden bir tanıdığımız tarafından tavsiye edildi. çünkü kendisi çok memnun kalmıştı. Gittiğimiz de çok ilgilendi ve ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Hastalık ve tedaviler hakkında detaylı olarak bilgilendirildim. biraz yaşam tarzı değişikliği biraz da ilaç tedavisiyle sorun ortadan kalktı. memnun kaldığımız için tavsiye ediyoruz.

 • çok memnunum

  Youtube sitesinden videosunu izledim sonrasında eniyihekim.com sitesinde ve başka siteslerde yorumların çok güzel ve olumlu olduğu için tercih ettim. ve hastasını takip ediyor. hoşgörülü davranıyor olması çok önemliydi. yumurtlama tedavisi ve ilaç tedavisi gördüm. Nazik ve kibar bir bayan. Bakımlı temiz ve ortamı hijyenin bir muayenehanesi var. benim hgibi bu şikayeti yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İnternetten Okuduğum yorumlardan yola çıkarak ulaştım hocama. muayenehanesine gittiğim de çok güzel ilgilendi ve güleryüzlüydü çok memnun ediciydi gerçekten. Kızımın adet düzensizliğinden dolayı gitmiştim. verdiği ilaçlarla düzene girdi. iyi bir doktor olduğu için tavsiye ediyorum ettim de zaten.

 • çok memnunum

  internetten ulaştım hocama. Gittiğimiz de her soruma yanıt alabildim. Eşimin doğumu için başvurmuştuk. çok başarılı doğum gerçekleştirdi. güleryüzü ilgisi memnuniyet vericiydi. tavsiye ediyorum

 • çok memnunum

  İnternten yorumlarını gördüm güzel be olumlu yorumları vardı o sebepten tercih ettim. Çok güzleryüzlü hastaya tavırları saygılı bir doktor. hastalıgım hakkında çok bilgilendirdi ve çok kolay teşhis koydu. Kistîm olduğunu belirtti ve ilaç tedavisi uygulandı. şuanda gayet iyiyim. güzleryüzlü tedavi edici ve ilgisinden dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İzmirliyim ve doktor araştırıyordum dururmumla ilgili yorumlarından dolayı tercih ettim Hocamı. çok rahat ettim yanında. sevecen ve rahatlatıcı bir Hoca. daha önce gittiğim doktorlara hiç benzemiyordu. Zaten kadın olarak çekinerek gittiğimiz bir bölüm ve gerçekten gittikten sonra çok rahat ettim. Gayet olumlu bir süreç yaşadım. herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Daha önce de gittiğim bir doktordu ve yine sıkıntımdan dolayı hocamı tercih ettim. Güven duyduğum bir doktor. ilaç tedavisi uygulandı ve olumlu bir süreç yaşadım tedavim boyunca. Güven duygusu ve memnnuniyet duyduğum için tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda ulaştım hocama. güleryüzünden ilgisinden çok memnun kaldım. Çok iyi karşıladı ve doktorlugu iyiyidi. Daha önce gittiğim doktorlar gibi değildi. muayenesi ve ilgilenden ötürü tavsiye ederim. Süreci olmayan bir işlemdi benim sıkıntım. tek seansta halletti ve sonuç güzeldi.

 • çok memnunum

  internetten araştırmalarım sonucunda ve okuduğum güzel yorumlarından dolayı tercih ettim. polikistik over için gittim Hocama. güleryüzlü ve sorduğum hersoruya yanıt alabildim. çok bilgili bir doktor. Şuanda tedavi sürecim devam ediyor. ilaç tedavisi görüyorum. tanıdıklarıma da tavsiye edebileceğim bir doktor.

 • çok memnunum

  internetten araştırdım ve okuduğum yorumları da çok hoşuma gittiği için tercih ettim. bilgiyi çok iyi yollardan veriyor ve açıklayıcı yorumlarda bulunuyor. ilgisinden bilgisinden çok memnun kaldım. Tedavim devam ediyor olumlu gelişmeler oldu sıkıntımda, kontrollere de gidiyorum.