Opr.Dr.

Özlem Devrim Tatlı Aydeniz

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Merhabalar benim ikinci gebeliğim ilk doğumumda çok doktor gezdim. Fakat bu sefer doktor devrim hanımı çabuk buldum. inanılmaz memnun kaldım. Umarım sonuna kadar böyle devam ederiz. Şu an 4.aydayiz kendisine güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.

  • memnun değilim

    Doktorumuz Gökhan bey hasta olunca bizi bu doktora yönlendirdiler. Muayene oncesi testleri incelediğinde riskli bir durum olduğunu söyleyerek bizi öyle bir telaslandirdi ki , bu konuda bilinçli olmamıza rağmen yaşadığımız stresi umarım siz yasamazsınız. Benim, Gökhan beyi (eski doktorumuz) arayalım ısrarlarıma rağmen bunu hiç dikkate almaması cabası. Ayrıca girdiğimiz muayenede ultrasonda dikkatlice kontrol etmemesi ve bebeğimizin boyu ve kilosu hakkında yorum bile yapmaması bu doktoru tercih etmemeniz icin yeterli sebepler olabilir diye düşünüyorum. Nst sonuclarını okutmak icin saatlerce bekledik. Ama Dr teşrif bile etmedi. Gökhan beyi ve hastaneyi tenzih ederek bu doktordan memnun kalmadığımızı ayrıca icinde acabalarla dolu bir gün geçirdiğimizi (Allah kimseye yaşatmasın) belirtmek isterim.


    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Timuçin Kurtuluş Mermer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erkan Çağlıyan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İsmet Hortu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ergun Kındıroğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Meki Ömerali - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Levent Molva - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ercan Koru - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şeniz Düzçeker - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Seçil Kurtulmuş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Salih - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zühre Dilek Koca Yargıç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sultan Buğday - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Asaf Köksal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sevim Kalsen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Suat Semerci - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömer Demirtaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kerem Oğuz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Lale Yıldız Algül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Külal Çukurova - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Haluk Çelen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al