Opr.Dr.

Özlem Devrim Tatlı Aydeniz

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Merhabalar benim ikinci gebeliğim ilk doğumumda çok doktor gezdim. Fakat bu sefer doktor devrim hanımı çabuk buldum. inanılmaz memnun kaldım. Umarım sonuna kadar böyle devam ederiz. Şu an 4.aydayiz kendisine güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.

  • memnun değilim

    Doktorumuz Gökhan bey hasta olunca bizi bu doktora yönlendirdiler. Muayene oncesi testleri incelediğinde riskli bir durum olduğunu söyleyerek bizi öyle bir telaslandirdi ki , bu konuda bilinçli olmamıza rağmen yaşadığımız stresi umarım siz yasamazsınız. Benim, Gökhan beyi (eski doktorumuz) arayalım ısrarlarıma rağmen bunu hiç dikkate almaması cabası. Ayrıca girdiğimiz muayenede ultrasonda dikkatlice kontrol etmemesi ve bebeğimizin boyu ve kilosu hakkında yorum bile yapmaması bu doktoru tercih etmemeniz icin yeterli sebepler olabilir diye düşünüyorum. Nst sonuclarını okutmak icin saatlerce bekledik. Ama Dr teşrif bile etmedi. Gökhan beyi ve hastaneyi tenzih ederek bu doktordan memnun kalmadığımızı ayrıca icinde acabalarla dolu bir gün geçirdiğimizi (Allah kimseye yaşatmasın) belirtmek isterim.


    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Turab Jambak Hishov - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ebru Şahin Güleç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Semih Hızıroğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ümran Özer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yılmaz Pire - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Recep Doğan İşsever - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aylin Barbaros - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Suat Hasgören - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Turan Burak Zeybek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Meki Ömerali - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emre Canverenler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ragıp Yangın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Esin Çelik Kasap - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Filiz Ertan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Füsun Özgümüştaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Levent Karcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzay Ayşe Albayrak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Gökçü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Onur Bilgin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülşah Selvi Demirtaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al