Opr.Dr.

Özlem Devrim Tatlı Aydeniz

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Merhabalar benim ikinci gebeliğim ilk doğumumda çok doktor gezdim. Fakat bu sefer doktor devrim hanımı çabuk buldum. inanılmaz memnun kaldım. Umarım sonuna kadar böyle devam ederiz. Şu an 4.aydayiz kendisine güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.

  • memnun değilim

    Doktorumuz Gökhan bey hasta olunca bizi bu doktora yönlendirdiler. Muayene oncesi testleri incelediğinde riskli bir durum olduğunu söyleyerek bizi öyle bir telaslandirdi ki , bu konuda bilinçli olmamıza rağmen yaşadığımız stresi umarım siz yasamazsınız. Benim, Gökhan beyi (eski doktorumuz) arayalım ısrarlarıma rağmen bunu hiç dikkate almaması cabası. Ayrıca girdiğimiz muayenede ultrasonda dikkatlice kontrol etmemesi ve bebeğimizin boyu ve kilosu hakkında yorum bile yapmaması bu doktoru tercih etmemeniz icin yeterli sebepler olabilir diye düşünüyorum. Nst sonuclarını okutmak icin saatlerce bekledik. Ama Dr teşrif bile etmedi. Gökhan beyi ve hastaneyi tenzih ederek bu doktordan memnun kalmadığımızı ayrıca icinde acabalarla dolu bir gün geçirdiğimizi (Allah kimseye yaşatmasın) belirtmek isterim.


    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Güngör Tuncay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Volkan Emirdar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özge Özcan İşcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Haşmet Mesut Özsoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Levent Erkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erçin Erdem Çelikel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Melike Nur Kırmacı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Şallı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yakup Erata - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özlem Devrim Tatlı Aydeniz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emine Sözerman Akkemik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Altundağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Güneş Mollaosmanoğlu Arıkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aslı Deniz Ceyhan Özdemir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cüneyt Barut - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sefa Kurt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Pervane Seyidova - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Sıtkı Karapınar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hale Göksever - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Aydın Özsaran - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al