Prof. Dr.

Osman Akın Serdar

Kardiyoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Dr. osman Akın Serdar beyle tanışmam komşum Emel Bölük sayesinde oldu. Annemi ona götürtüğümde teşhisini hemen koydu ve o zamana kadar kullandığı ilaçlardan onu kurtardı.Her zaman ona duacıyım .

 • çok memnunum

  5 yıl önce kendisiyle tanıştığıöda henüz 25 yaşındaydım ve geceleri uyuyamaz haldeydim.O dönem tanışmamış olsaydık belki şu an yaşamıyordum.Önce Allahın izni sonra hocamın eşsiz tecrübesi ve tedavi yöntemleri ile sağlığıma kavuştum ve bebek sahibi bile oldum.Allah ondan razı olsun çok iyi bir doktor.Kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  2008 yılından beri hastasıyım Allah ondan razı olsun hayatımı değiştirdi inanın onun gibi gerçekçi ve söylediği çıkan çok değerli bir HOCA

 • çok memnunum

  hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor.klasik doktor görüntüsünden çok uzak.arkadaş gibi...iyi ki onu seçmişim.çok memnunum.ona tam anlamıyla güveniyorum.

 • memnunum

  Maalesef biz diger yorumlardaki gibi sansli degildik..Bir hafta icinde hastaneye yuruyerek kontrole giden ve dr bey tarafindan kardiyoloji bolumune yatirilan 63 yasindaki babamizin Uludag universitesi hastanesinden kalp yetmezligi nedeniyle cenazesini teslim aldik.Kendisi saygideger emekli bir universite hocasiydi. Rahmetle aniyoruz.Acimiz cok buyuk yasadiklarimiz halen beynimizden silinmiyen buyuk bir yara .Keske hocamizin babamizin tedavisinede ayiracak biraz zamani olsaydi.

 • çok memnunum

  doktorun koyduğu teshis ve analız soncunda sağlığıma kavuştum.

 • çok memnunum

  Mesleğinde başarılı hastalarına karşı çok iyi davranan mükemmel bir insan . Annem için yaptıklarını unutmam mümkün değil 2 yıl önce annemi çok kötü durumda sayın hocama götürdüm .Çok kısa takip ve tedaviden sonra sonra annem iyileşti Kalp rahatsızlığı olan herkese SERDAR Beye muayene olmalarını tavsiye ediyorum.TEŞEKKÜRLER HOCAM.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Havva Ören Mete - Kardiyoloji, Cihan Aydın - Kardiyoloji, Cemal Lüleci - Kardiyoloji, Sebahattin Elçi - Kardiyoloji, Orhan Doğru - Kardiyoloji, Sadık Sunay - Kardiyoloji, Tunay Şentürk - Kardiyoloji, Mehmet Cem Başel - Kardiyoloji, Ahmet Seçkin Çetinkaya - Kardiyoloji, Mesut Keçebaş - Kardiyoloji, Afşın Çulhaoğlu - Kardiyoloji, Bülent Özdemir - Kardiyoloji, Ahmet Muhammed Şentürk - Kardiyoloji, Uğur Taşbaş - Kardiyoloji, Ufuk Polat - Kardiyoloji, Münir Baybars Türel - Kardiyoloji, Tezcan Peker - Kardiyoloji, Sevil Güçlü - Kardiyoloji, Adem Bekler - Kardiyoloji, Gökhan Özmen - Kardiyoloji