Opr.Dr.

Orkan Tatlı

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Harika bir doktordur. Güven verir. Her şeyi rahatlıkla sorabilirsiniz. Myom ve çikolata kisti ameliyatımı yaptı. Sayesinde kolayca atlattım.Eşi de kendisi gibi jinekolog ve o da soyadı gibi tatlı.

 • çok memnunum

  Dr Orkan Bey ilk bebegimi sagsalim elime almama vesile olmustur.daha once iki dusugumun sebebini daha onceki drlarim aciklayamazken kendisi hamileligimin ilk aylarinda itinayla bu konunun uzerinde durmus ve dusuklerimin faktor 5 laiden mutasyon rahatsizligimdan kaynaklandigini tespit ederek gebeligimin erken doneminde tedaviye baslamis ve bebegimi saglikli bir sekilde dunyaya getirmeme vesile olmustur.ayrica sunu soylemeliyimki bir bayan olarak guvenilecek kadin hastaliklari uzmani bulmak cok zor.fakat kendisi hastalarina yaklasimi ve meslegi bakimindan kesinlikle memnun kaldigim ve bundan oncesinde ve sonrasinda rahatsizliklarimda kendisine guvendigim tek dr dur.tum cevreme gozum kapali tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  iki doğumumu da kendisi yaptı muhteşem bir doktor :) ilk gördüğünüz andan itibaren bir güven duygusu geliyor istediğiniz her şeyi rahatlıkla sorabilirsiniz kesinlikle tanışmanız geren bir doktor

 • çok memnunum

  asistanı Nurgül Hanım ve kendisi benimle iyi ilgilenmiş ve sorunumu sonuca ulaştırmıştr. Bu yüzden daha sonraki zamanlarda yaşayacağım olası problemlerde ilk tercihim olacaktır.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Esin Çelik Kılıç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Seçil Kurtulmuş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayfer Türk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Can Türkler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüseyin İvit - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fahri Temiz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşe Özkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Berrin Acar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülizar Yeşilkaya Ersoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Güneş Mollaosmanoğlu Arıkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bahadır Saatli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çağdaş Bayram - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Erler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hamdi İnan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şadiye Yılmaz Mavi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cemal Karanfil - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emre Gültekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Kılyar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Şahin Kalender - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşegül Gülcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al