Uzm.Dr.

Orçun Oral Şentürk

Genel cerrahi

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  2003 yılında kıl dönmesi amaliyatı oldum ve hastalığım tekrar nüksetti 2013 yılında Orçun bey Fenol tedavisi uyguladı.tedavi başarılı oldu. doktor hasta ilişkisi çok iyi...Orçun Beye Teşekkürler

 • çok memnunum

  Bundan 4 sene önce 76 yaşında olan annemin safra kesesi amaliyatını başarı ile yapmış olup hastaya ve yakınına o kadar güzel davranan çok başarılı ve iyi bir hekim. Öyleki ben o esnada daha çok yeni babamı bypass ameliyatından çıkarmış olup annemi ameliyata götüren son derece hassas bir dönemdeydim ve sadece ameliyatı yaparız düşüncesi yok hiçbirzaman,aynı zamanda hasta yakınınıda iyi ve özverili davranan nasıl anlatayım kelimeler yetersiz mükemmel bir doktor. Annem ameliyattan sonra sanki gezmekten geliyor gibiydi ne bir ağrı ne bir sızı öyleki açık ameliyat olan bir hastaydı.Başarıları hep daim olsun elleri dert görmesin.

 • çok memnunum

  orcun beyin insana guven veren bir tavri ve samimiyeti var.Ben kendisine guvenip ve inanip ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyatimin sonradinda da o ictenligi,o guveni ve samimiyeti ayniydi.ben kendisiyle tanistigim icin kendimi sansli hissediyorum basarili ve iyi bir doktor.

 • çok memnunum

  Orçun Bey insana o kadar güven veren bir doktor ki rahatsızlığınız ne olursa olsun kendinizi şüphesiz teslim ediyorsunuz.O kadar az zaman içerisinde ve uzun zamandır bana gerçek doktor dedirten mesleğinin hakkını veren insanın muayanadan önce içini rahatlatan tek doktor kendisidir.Demek ki insanın ruh halinden anlayan gerçek cerrahlar varmış.Allah yolunuzu açık etsin.Umarım kısa zamanda sağlığıma kavuşurum.Ameliyat kelimesi bile beni mahvediyor çünkü.

 • çok memnunum

  yaşadığım süre boyunca gördüğüm göreceğim en pozitif en güleryüzlü en ilgili doktor!! bence konusundada on numara!!! istanbulda sizinle ilgilenecek özellikle GUATR konusunda tam bir tedavi istiyorsanız..kesinlikle tanışın!!

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ömer Vefik Özozan - Genel Cerrahi, Yetkin Özcabı - Genel Cerrahi, Nevin Sakoğlu Yılmaz - Genel Cerrahi, Ebru Davran Vermeıren - Genel Cerrahi, Özlem Samur - Genel Cerrahi, Zafer Gökhan Şermet - Genel Cerrahi, Süleyman Büyükaşık - Genel Cerrahi, Hüseyin Aydoğan Akbaş - Genel Cerrahi, Ayhan Öz - Genel Cerrahi, Doğan Gönüllü - Genel Cerrahi, Esin Kabul - Genel Cerrahi, Hüseyin Akcan - Genel Cerrahi, Nizam Kurtdere - Genel Cerrahi, Gülden Polat - Genel Cerrahi, Rıfat Yalın - Genel Cerrahi, Sevim Nuran Kuşlu Çiçek - Genel Cerrahi, Erdal Ercan - Genel Cerrahi, Hüseyin Dilek Tekyiğit - Genel Cerrahi, Muharrem Battal - Genel Cerrahi, Cumhur Uluğ Eldegez - Genel Cerrahi