Uzm.Dr.

Onur Erol

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  degerli doktorum onur erola cok teşekkür ederim.hastalıgımla ilgili sakin ve emin adımlarla dogru olanı secerek yapılması gereken tedaviyi yaptı .allah ondan razı olsun.iyi insanlarla karşılaştırsın.onunda işlerini allahım kolaylaştırsın.

 • çok memnunum

  rahatsızlığımdan ötürü onur beye göründüm ilgisi alakası beni güzel dinleyip yönlendirmesini ve doktorluğunu çok taktir ettim annesinin ellerinden öpüyorum böyle bir evlat yetiştirdiği için taktir ediyorum doktoruma teşekkür ediyorum

 • çok memnunum

  Sevgili Doktorum Onur bey ile 2012 yılında internetten yoluyla bu siteden bularak tanıştım kasığımda şiddetli ağrılarım vardı Kist tanısı konuldu ve Onur Erol ve ekibi tarafından ameliyat edildim 1.sınıf ameliyat ve tedavi hizmeti aldım rahatsızlığım Endometriyozis yani çikolata kisti olduğu anlaşıldı. Rahim alınacak diye beklerken rahimim kurtardı doktorum son kontrolumu 1 yıl sonra yaptırdım çok şükür tekrarlama olmadı doktoruma ve ekibine binlerce teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Hastalıkla ilk karşılaştığım anda internetten ve kadın hastalıkları kitaplarından okuyarak bilgili bir şekilde gittim ancak panik halindeydim. Sakınliği ve ilgisi ile ilk 2 haftayı cok rahat atlattım. yapılması gereken testler ve kontroller ile ruhsal olarak rahatlıyorum. Bilgilendirmesi ve yönlendirmesinden oldukça memnun kaldım.çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  hemileliğim boyunca beni takip eden ve doğumumu yaptıran doktorumdan çok ama çok memnunum. doğumum sezaryen ile oldu ve ameliyat sonrası çok hızlı toparlandım. doğum yapalı iki ay bile olmadı ama yara izizm bile yok gibi bişey. çok ama çok teşekkürler..

 • çok memnunum

  gerçektende hangi doktora gittiysem bana cözüm bulamadılar ama ben onur beyden cok memnun kaldım haftaya perşembe konturolüm var sevgiler...

 • çok memnunum

  Hamileliğimi, hayatımı hayatımı kurtararak sonlandıran çok değerli bir hekimdir.Her fırsatta minnetle hatırlayıp herkese tavsiye ediyorum(eşimle birlikte oğluma hayatımı nasıl kurtardığınızı anlattık, büyüyünce kızlarıma da anlatacağız)

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Bestami Özsoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bayram Baskonuş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kevser Ceylan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Serçin Kayı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Behire Özek Türkoğuz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alp Çeliker - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, E. Eray Ateşli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Figen Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Torgaç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bilal Gökçal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeki Salar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Sinan Kurşun - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Veysel Sal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Eraslan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sonay İsenlik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mahmut Nedim Çiçek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Burcu Özbakır Dülger - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Caner Sönmez - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Tırak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tuğçe Çimen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum