Uzm.Dr.

Onur Erol

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  degerli doktorum onur erola cok teşekkür ederim.hastalıgımla ilgili sakin ve emin adımlarla dogru olanı secerek yapılması gereken tedaviyi yaptı .allah ondan razı olsun.iyi insanlarla karşılaştırsın.onunda işlerini allahım kolaylaştırsın.

 • çok memnunum

  rahatsızlığımdan ötürü onur beye göründüm ilgisi alakası beni güzel dinleyip yönlendirmesini ve doktorluğunu çok taktir ettim annesinin ellerinden öpüyorum böyle bir evlat yetiştirdiği için taktir ediyorum doktoruma teşekkür ediyorum

 • çok memnunum

  Sevgili Doktorum Onur bey ile 2012 yılında internetten yoluyla bu siteden bularak tanıştım kasığımda şiddetli ağrılarım vardı Kist tanısı konuldu ve Onur Erol ve ekibi tarafından ameliyat edildim 1.sınıf ameliyat ve tedavi hizmeti aldım rahatsızlığım Endometriyozis yani çikolata kisti olduğu anlaşıldı. Rahim alınacak diye beklerken rahimim kurtardı doktorum son kontrolumu 1 yıl sonra yaptırdım çok şükür tekrarlama olmadı doktoruma ve ekibine binlerce teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Hastalıkla ilk karşılaştığım anda internetten ve kadın hastalıkları kitaplarından okuyarak bilgili bir şekilde gittim ancak panik halindeydim. Sakınliği ve ilgisi ile ilk 2 haftayı cok rahat atlattım. yapılması gereken testler ve kontroller ile ruhsal olarak rahatlıyorum. Bilgilendirmesi ve yönlendirmesinden oldukça memnun kaldım.çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  hemileliğim boyunca beni takip eden ve doğumumu yaptıran doktorumdan çok ama çok memnunum. doğumum sezaryen ile oldu ve ameliyat sonrası çok hızlı toparlandım. doğum yapalı iki ay bile olmadı ama yara izizm bile yok gibi bişey. çok ama çok teşekkürler..

 • çok memnunum

  gerçektende hangi doktora gittiysem bana cözüm bulamadılar ama ben onur beyden cok memnun kaldım haftaya perşembe konturolüm var sevgiler...

 • çok memnunum

  Hamileliğimi, hayatımı hayatımı kurtararak sonlandıran çok değerli bir hekimdir.Her fırsatta minnetle hatırlayıp herkese tavsiye ediyorum(eşimle birlikte oğluma hayatımı nasıl kurtardığınızı anlattık, büyüyünce kızlarıma da anlatacağız)

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Semih Özeren - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aysel Hürcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Serdar Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömer Ali Çulu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hande Akbaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neslihan Sultan Hazar Okçuer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sema Demirbaşoğlu Mülayim - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hidayet Erkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömür Taşkın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kemal Köroğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Güler Özer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İdris Koçak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ertuğrul Atay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dilek Erdem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, M. Bilal Trak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Dinçay Kavaklı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cahit Bozyel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömer Dinçer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ülkü Taşkın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perisa Saremi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum