Prof. Dr.

Önder Yazıcıoğlu

Ortopedi ve travmatoloji

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Sayın Hocam;öncelikle saygı ve sevgilerimi sunarım.Ben hastalarınızdan Bilal Sinan Ceylan ın abisiyim.1temmuz2013 de sağ kalçasından yaptığınız operasyon mükemmel sonuç verdi,yüreğiniz ve elleriniz dert görmesin,minnettarlığımızı ifade etmekten aciz kalıyoruz,ALLAH razı olsun. Sol tarafındaktaki operasyon da yapılıbilirse inşallah diğer insanlar gibi çalışıp normal bir hayat yaşayacak kimseye muhtaç olmadanALLAH'ın izni ve sizin yardımızla. Saygıyla ellerinizden öperim,ALLAH yar ve yardımcınız olsun

 • çok memnunum

  Mayıs 2011 yılında sağ kalça ve Haziran 2012 yılında sol kalça protez değişimi ameliyatlarında ve ameliyat sonrası kontrollerde desteğini ve yardımlarını esirgemedi kendisine çok teşekkür ederim Allah razı olsun. selamlar..

 • çok memnunum

  HOCAM İYİ Kİ VARSINIZ.HEM EKİBİNİZ HEM SİZ MÜKKEMMELSİZNİZ.08.04.2013 TARİHİNDE TÜRKAN ÖZDEMİRİN KALÇA AMELİYATI OLMUŞTU.ELLERİNİZİ ÖPÜYORUM.AİLENİZLE HEP HUZUR DOLU MUTLU GÜNLER GEÇİRİN.

 • çok memnunum

  ben ayhan angun önder hocam iki kalçamdanda beni ameliyatetti kalça proteji taklıldı.çok memnun kaldım.seneler oldu Allah ondan razı olsun.herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  ben 4 yaşında iken, bitkisel yanlış tedaviler sonucu bitkisel hayata girmiş annemi, 7 ay sonra koltuk değnekleri ile samsun'a, bana gönderen ve 2 yıl içinde değneksiz yürür bir halde yaşamını sürdürmesini sağlayan yüce insan. Keşke her doktor siz gibi olsa. şimdi aradan tam 29 yıl geçti. her yıl kontrollerini yaptıran annem 73 yaşına geldi, ama yine de şükür hala oldukça iyi. siz bana annemi yolladınız. her zaman dualarımız sizinle. allahım ailenize uzun ömür versin.

 • çok memnunum

  aradan 27 yıl geçmesıne rağmen benı sağlığıma kavuşturan unutmadığım tecrübelı ve ıyı ınsan önder abıme saygılarımı sunuyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hacı Mustafa Özdemir - Ortopedi Ve Travmatoloji, Nedret Okan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Dursun Çiğdem - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hasan Ceylan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bülent Özmen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fevzi Sağlam - Ortopedi Ve Travmatoloji, Y. Emre Akman - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ümit Selçuk Aykut - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bülent Erol - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cenk Eryiğit - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sevan Sıvacıoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cem Tekin Baran - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şevket Ergun Güzel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ufuk Öztürk - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sebahattin Şentürk - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yalın Dirik - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yaşar Mahsut Dinçel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Korkmaz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Murat Bülbül - Ortopedi Ve Travmatoloji, Günay Güneş - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Gökçe Mık

Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al