Prof. Dr.

Ömer Kozan

Kardiyoloji

8 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

 • Ömer Kozan Muayenehanesi

  Cumhuriyet Bulvarı No:140/1-6 Işık Apt. Alsancak
  İzmir

  320
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

  Adres

  Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi
  35340 Balçova

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  2005 yilinda stent takti. Odasina gidene kadar hastayim cikinca iyilesiyorum. Devamli olarak her yil kontrole gidiyorum sagligim gayet iyi. Allah kendisine uzun omurler versin.

 • çok memnunum

  ömer hocamın 6 senedir kontrolundayım bir damarıma stend takıldı uygulama ve sonrası hic sorun yaşamadım psikolojik olarak ta rahatlaltıcı allah yolunu açık etsin hasta kardeşlerimize hocamı tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  2002 de kriz geçirdim stent taktı. Hiç bir sıkıntım yok yılda bir sefer kontrole gidiyorum çok çok rahatlıyorum bana psikolog gibi geliyor hocama çok güveniyor tüm tavsiyelerini yerine getiriyor mutlu bir yaşam sürüyorum. Doktorumdan okadar etkilendim ki kızımında böyle bir hoca olmasını istedim ona telkinlerde bulunup 9 eylül tıp fakültesine girmesini sağladık inşallah kızımında hocası olacak onuda iyibir şekilde eğitecek iyi bir doktor olacak. Tüm hastalara öneririm.

 • çok memnunum

  Ben Tepecık araştırma hastahanesınden bırıncı anjusunu oldun bır damarımı actılar açamadıkları kalan damarlar ıçın paypas kararı aldılar ama ben kabul etmeyerek sayın omer KOZAN beye kendımı amanet ederek en doğrusunu yaptığımı olduğun anju sonucu gordum bunun ıçın sayın omer KOZAN ve ekıbıne sonsuz teşekurler edıyorum.Benı tekrar yaşamaya kavuşturdular.

 • çok memnunum

  Aort anevrizması ve Mitral Kapat sorunlarımdan ötürü 2004 yılından beri kontrol altındayım. Takibim halen Ömer Bey tarafından gerçekleştirilmekte. Kendisi 2009 yılında olduğum ameliyattan sonra, beni hiç yalnız bırakmadı ve takibe devam etti. Kendimi yıllardan beri daha sağlıklı ve güvende hissediyorum. Ömer Bey'e saygılarımı iletiyorum.

 • çok memnunum

  2004 yılından beri kontrolü altındayım. Aort anevrizması ve mitral kapak sorunları yaşadığım için kendisine başvurmuştum. 2009'da ameliyata karar verdi. Halen Ömer Bey'in takibinde sağlığıma devam ediyorum.

 • çok memnunum

  2004 yılı şubat ayında ajiyo yaptı, stend uyguladı, hiçbir sıkıtım yok. Kendisine sonsuz teşekkürler ediyor, Allahtan uzun ömürler diliyorum.

 • çok memnunum

  Sayın Prof. Dr.Ömer KOZAN'a sonsuz tesekkur ederım. Türkiyede sayılı doktorlardan biri. En ufacık bir tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. hayatınıza önem veriyorsanız hocamıza güvenin yeter. SAGLIKLI BİR YAŞAM için PROF.DR. ÖMER KOZAN derim.