Prof. Dr.

Ömer Aydın

Kulak burun boğaz

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Ömer hoca, mükemmel bir insan, dört dörtlük bir Bir Hocadır. Oğlumun bademcik ve Geniz eti ameliyatını yapmıştı. Tüm korkularımız Ömer bey sayesinde bitti. Çok güzel bir operasyonla, kansız mükemmel başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.Oğlum şu anda gayet sağlıklı, hiçbir sağlık sorunu yok. Ömer Aydın bey' e ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

    Beş yaşındaki oğlumla çok güzel bir diyalog içinde muayene olduk.Benim ve oğlumun bu kadar memnun olduğum bir doktor yok. Ömer Hocamı her kese özelliklede çoçuk hastalara tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ömer Aydın - Kulak Burun Boğaz, Okan Akkaya - Kulak Burun Boğaz, Murat Topdağ - Kulak Burun Boğaz, Ali Altıntaş - Kulak Burun Boğaz, Mahmut Levent Aydar - Kulak Burun Boğaz, Çağdaş Öztürk - Kulak Burun Boğaz, Metin Balatlı - Kulak Burun Boğaz, Deniz Özlem Bircan - Kulak Burun Boğaz, Metin Göklü - Kulak Burun Boğaz, Bülent Saat - Kulak Burun Boğaz, Adil Necafi - Kulak Burun Boğaz, Emin İnalkaç - Kulak Burun Boğaz, Saim Toker - Kulak Burun Boğaz, Kadir Mehder - Kulak Burun Boğaz, Lokman Yücelli - Kulak Burun Boğaz, Öztürk Aktaş - Kulak Burun Boğaz, İsmail Kuru - Kulak Burun Boğaz, Seher Uğur Şirin - Kulak Burun Boğaz, İlknur Memişoğlu - Kulak Burun Boğaz, Ahmet Duru - Kulak Burun Boğaz