Doç.Dr.

Oğuz Taşdemir

Kalp ve damar cerrahisi

Randevu takvimini iste

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  1991 YILNDA YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİNDE MİTRAL VE AORT KAPAK REPLASMANI OLDUM GAYET İYİYİM 24 YIL OLDU OĞUZ BEY HOCAMA TŞKLER EDERİM SELAHATTİN YALTANLI

 • çok memnunum

  21 NİSAN 2014 'DE ÖNCE ALLAH'IN İZNİYLE VE OĞUZ HOCANIN BAŞARILI OPERASYONU SONUCU EŞİMİN DÖRT DAMARI DEĞİŞMİŞTİR. EKİBİNİ VE AMELİYAT SONRASI BAKIMINI SAĞLAYAN HASTANE PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  HOCAM IN YANINA25 EYLÜL 2014 TE GİTTİM MUAYENE OLDUM ÇOK İLGİLENDİ BANA ÇOK GÜVEN VERDİ ATKAY HASTANESİNE TEK BAŞIMA GİTTİM KENDİSİNE AİLEMDEN BİRİSİNDEN FAZLA GÜVENDİM ANJİO YAPTIRDI BANA ANJİO DA BİR ŞEY OLMADIĞINI SÖYLEDİ ÇOK RAHATLADIM HUZUR İÇİNDE HASTANEYE GİTTİM SEVİNÇLE AYRILDIM KENDİSİ BABAMI DA 1997 YILINDA BAY-PASS AMAYLİYATI YAHTI ŞÜKÜR HALA AYAKTA HOCAM A ÇOK TEŞEKKÜR ERDİYORUM.OĞUZ HOCAM BENCE TÜRKİYENİN EN İYİ KALP DOKTORU DÜNYAY YA BU İŞ İÇİN GELMİŞ KENDİSİNİ MESLEĞİNE VAKFETMİŞ BİRİSİ HOCAM ALLAH YAR YARDIMCINIZ OLSUN TÜRKİYE İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS SINIZ İYİLİKLER VE KOLAKLIRLAR DİLERİM.

 • çok memnunum

  Öncelikle buradan Sayın Oğuz Hocam' a ve tüm kalp rahatsızlığı çeken hastalara selam ve baygılarımı sunuyor acil şifalar diliyorum. 2009 yılında Oğuz TAŞDEMİR hocam kalp kapağımı ve iki adet kalp damarımı iki amaliyata gerek kalmadan aynı günde tek bir cerrahi müdahele başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Doktorumun önerilerini yerine getiriyorum.Allah'a şükür çok iyiyim. Geçen zaman zarfında hiçbir rahatsızlık yaşamadım. 51 yaşındayım. Yeniden doğmuş gibiyim. İnsanları, doğayı, yaşamayı çok seviyorum. Kısacası yüzüm gülüyor.

 • çok memnunum

  bu kesınlıkle ıltıfat degıldır ben her gece yatarken kendısıne dua edıyorum bypass ve kapak amelıyatı oldum kendısınde..bu kadar rahat ve basıt olabılecegını dusunmemıstım ve uzun zaman amelıyattan kactım.kendısıne sonsuz sukranlarımı sunuyorum tabıkı ekıbı ıle bırlıkte..

 • çok memnunum

  Babamın; Aortasını, Aort kapaklarını ve sol ana damar by-pass işlemini aynı ameliyatta gerçekleştiren Sayın Hocama ve değerli ekibine teşekkürlerimi arz ederim.

 • çok memnunum

  Değerli Hocam, 3 yıl kalp kapak ameliyatı nerede olmam gerektiği araştırdım. Başta sizleri ve Akay hastanesini tavsiye edene teşekkür ederim . Sizinle karşılaştığım an Allah 'tan müthiş bir güven hissettim inanın akşam saat 16.00 da hastane girişi yaparak çok seri bir muayene ile gece ameliyata hazırlamam ve saat 08.30 da ameliyata giderken duruşunuzun bana verdiği cesareti tarif edemiyorum . Zerre kadar bir korku hissetmedim. Gözlerimi açtığımda sanki yeniden doğdum . 24 Eylül 2013 tarihi benim için 2.doğum günümdür. Doktorum değerli Hocam Oğuz TAŞDEMİR ' DİR. Hocam ve ekibine ; Akay Hastanesinin tüm personellerine sonsuz teşekkürler. Ameliyat sonrası 7.aya giriyorum hiçbir sıkıntım olmadı çok iyiyim. Sizlere nice binlerce ameliyat yapmak için uzun sağlıklı bir yaşam dileyerek mükemmel ; hastaya güven veren duruşunuzu kutlarım . Kalp rahatsızlığı olup ameliyat olma kararını vermede zorlanan tüm hastaları sizinle tanışmanızı öneririm. Sayın Hocam ve Ekibine sonsuz teşekkürler. Çok heybetli ve değerlisiniz benim için .

 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor annemi kurtardı birçok yerde ameliyat etmekten korkmuşlardı hocamız başardı. Allah razı olsun böyle değerli hocalara çok ihtiyacımız var. Ayrıca çok mütevazı toplumun bütün kesimlerinden insanlara herkese aynı özeni gösteriyor

 • çok memnunum

  dç dr oguztaş demir ve akay hastanesinin tüm güleryüzlü çalışanları hastalara en iyi kalite değerinde hizmet vermektedirler başta oguz bey olmak üzere tüm çalışanlara şükranlarımı sunarım

 • çok memnunum

  hocam ellerinize ve yüreğinize sağlık, hekimler sizden deontoloji dersi almalı. dün dayım diyap pura yaptığınız ameliyattan dolayı minnettarlığımı arz ederim . dr. Ali Rıza ERDOĞAN

 • çok memnunum

  2001 yılında kendisine ameiyat olabilme şansını etlde ettim hocamın şanı o zaman ALTIN PARMAKLI DOKTORDU. Bu laf bile hocmı anlatamaz sihirli şifa ve can veren parmaklar diyebiliriz hocomın ve ekibinin hasta ile yakınlıgı psikolojısini en iyiyim seviyeye çıkarması oda ayrı bir güzellik vesselam hocmı tanımlamaya kelimeler kifayet etmiyor hocom fizanda olsa gidilebilecek canını ellerine rahatlıkla emanet edilebilecek müstesna insandır ameliyat oldum yeni doğmuş gibiyim 12 yıl geçti iyiki oguz taşdemir gibi doktor bizim ülkemizde iyiki hocamı tanıdık Allahım size uzun ömür versinki sevenler sevdiklerini kaybetmesin saygılarımla hürmetlerimle timur şeyhoğlu

 • çok memnunum

  Türkiyenin en iyi cerrahı ve sırt kasından kalp yapabilen dünya kalp tarihinin sayılı isimlerinden biri 30 yasşımda %3 kurtulma riskim olan bir ameliyatta Allahı yardımıyla beni ayakta tutan yegane insan Türk tarihinin önemli şahsiyetlerinden biri

 • çok memnunum

  2010 yılında benim bypas ammeiytmı yaptı.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim Dr.MUKTİM ŞELLİ

 • çok memnunum

  sayın hocama eşimin ameliyatında bize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı cani gönülden teşekkür ederim.kasım ayında eşimin kalp kapaklarını değiştirdiler hocam ve ekibi çok değerli şu anda hastamın durumu iyi şubatın birinde kontrole gidecegiz hocama ve ekibine başarılar dilerim saygılarımla aydın ALBAYRAK ELAZIĞ.

 • çok memnunum

  Değerli Hocam,siz ve Ekibiniz eşi bulunmaz bir hekimsiniz.Eşimin 5 Aralık 2012 tarihinde ameliyatla Aort Kapak ve çıkan Aort Damarı değiştirildi.Çok riskli bir ameliyat denmesine rağmen Oğuz Hocam ve Ekibi tarafından başarılı bir operasyonla değiştirildi.Eşim şimdi eskisinden daha sağlıklı.Sayın Hocam ve Güler yüzlü Ekibine sonsuz şükranlarımızı sunar,Başarılarının daim olmasını dileriz.

 • çok memnunum

  sonsuz teşekkürler oğuz bey beni tekrar hayata döndürdünüz

 • çok memnunum

  2003 te babamı bypass yapan başarılı ve profesyonel bir doktordur aracılığınızla buradan teşşekür ve minettar olduğumuzu tüm ailem adına bilmenizi isterim.

 • çok memnunum

  BENİM TANIDIĞIM EN İYİ DOKTOR BABAMA HİÇ ÜMİT YOK DEDİLER VE ÖNCE ALLAH SONRA OGUZ HOCANIN USTALIGIYLA BABAMI SAĞLIGINA KAVUŞTURDULAR ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM SİZİN GİBİ USTALARA BU MEMLEKETİN İHTİYACI VAR ...SİZE MİNNETTARIZ HASTANIZ ALİ UZUNUN KIZI MEHTAP AVCI

 • çok memnunum

  Babam 12 yıl önce oguz bey tarafından ameliyat edildi kendisine cok teşekkür ediyoruz babam gayet iyi hiç sıkıntısında olmadı.

 • çok memnunum

  1999 yılında Özel Çankaya Hastanesinde başarılı bir by-pass ameliyatı geçirdim.O günden bugüne kadar kalple ilgili hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Allah kendisinden razı olsun. Mesleki hayatında başarılar dilerim.

 • çok memnunum

  Oğuz hocaya 5 haziran 2012 tarihinde aort damar değişimi ve aort kapağı değişimi ameliyatı oldum. Riskli bir ameliyat olmasından dolayı çok araştırma yaptım. Bu konuda Doç.Dr. Oğuz TAŞDEMİR hocaya ameliyat olanların tavsiyeleri ile internette kendisini araştırdım. Kendi web sitesininde verdiği bilgiler ile ne kadar başarılı bir doktor olduğunu gördüm. Oğuz hoca nın çok başarlı bir cerrah olduğu ameliyatımdan sonra çok daha iyi anladım.Günlük 7-8 adet kalp ameliyatı yapıyor. 5 gün hastanede kaldım.Başarız hiçbir ameliyatını görmedim.Her yaşta kişinin ameliyatını yaptı ve hepside başarılı geçti. Kalp damar ameliyatı olacak kişilere kesinlikle ama kesinlikle Doç.Dr.Oğuz TAŞDEMİR hocayı tavsiye ederim.Allah ona güç kuvvet ve uzun ömür versin. Daha çok ameliyatları başarıyla yapıp insanları sağlıklarına kavuştursun...

 • çok memnunum

  Harika bir cerrah yorulmak nedir bilmiyor. Disiplinli ve bu disiplini tüm kat personeli ve hastaları doğru şekilde yansıtabiliyor. Bypass ın bu kadar kolay ve düzgün yapılabildiğini ve korkacak birşey olmadığını gösterdiği ve en iyisi olduğu için teşekkürler.

 • çok memnunum

  2006 yılında Oğuz Hocam tarafından Akay Hastahanesinde başarılı bir baypas ameliyatı geçirdim.Bu günki hayatıma devam edebildiğim için önce Allaha sonra kendisine çok teşekkürler ediyorum elleri dert görmesin inşallah

 • çok memnunum

  ben babamın adına yazıyorum hocama ameliyat oldu ve çok memnun yani kalp ameliyatı o kadar da zor bi ameliyat değilmiş allah hocamdan razı olsun.

 • çok memnunum

  Küçük yaşta Ankara yüksek ihtisas hastanesinde geçirdiğim VSD açık kalp amelıyatımı ve anjıomu yapmıştır.Sağlığım yerınde..

 • çok memnunum

  Başarılı bir operasyonla hem kalp kapağını hem de kalp damarlarımı aynı anda değiştiren sayın Oğuz TAŞDEMİR hocama ve değerli ekibine bütün kalbimle teşekkür ediyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. Yeniden doğmuş gibiyim. AKAY HASTANESİNİN TÜM PERSONELİNE SEVGİLERİMİ SAYGILARIMI SUNUYORUM.

 • çok memnunum

  Oğuz bey ve Özkan Akkoç Beyin ekibince zorlu ve riski yüksek aort anevrizması ameliyatı yapılan eşimin başarılı geçen ameliyatı(kalp kapakçığı düzeltilmesi,aort değişimi,koroner damar değişimi.vb. 7 saate yakın süren bir ameliyat) ve ameliyat sonrası hastanede bakım ve rehberlik nedeniyle çok memnun kaldık ve kalp-damar hastalığı olan tanıdıklarıma referans oluyorum.kendisine ve ekibine eşim için yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Kendisi babamın by-pass ameliyatını gerçekleştirdi. 4 damarını değiştirdiler ve çok başarılı sonuç alındı. Kendisi zaten Ankaranın en meşhur kalp cerrahlarından. Kendisi gibi ameliyat ekibininde çok başarılı doktorlar olduğunu düşünüyorum. Tüm doktorlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • merheba.oklumun sol kalcasinin bud ve baldirinda derin-ic damarlarda tromb olushmushdur.iki yildir Baku ve Iranda mualice olmush amma iyileshmemish.siz onu mualice ede bilermisiz?

  11 şubat 2013
 • hocam iyi günler ben yaklaşık 1 bucuk aydır kalbimden sıkıntı yaşıyorum kalbim düzensiz atıyor gibi hissediyorum bişeye üzülüyüm seviniyim yada bi tartışma ortamında bulunuyum kalbim adeta ağzımdan çıkacak gibi oluyor sırt ağrılarım cok birde kalbimin üstünde bi baskı hissediyorum sizce bunlar pisikolojikmidir yoksa kardiyolojiye gözükmem mi lazım lütfen yardımcı olun...

  12 şubat 2013
 • hocam saygılar2010 yılının başında bay pass oldum hocam sizin tarafınızdan 4 damar değişti. şimdi tekrar ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlar yapılan anjiyo sonucunda anadamarın tıkalı olduğunu ve 4 damardan iki damarın görülmediğini inceldiğini ve daraldığını söylüyorlar. hocam yardımınıza ihtiyacım var 2 sene sonra neden böyle oldu sevgili hocam..

  16 şubat 2013
 • Ani hareketlerde veya sıçramalarda sağ kasıkta acı veren bir batma var nedeni ne olabilir. Kalp damarlarından birinin %40 daralmış olduğu belirtiliyor. Bununla alakalı mıdır

  19 şubat 2013
 • bir sene önce asd kapatıldı(kapalı oldu)çarpıntı,batma ve sırt ağrım devam ettiği için eko çekildi ve eser miktarda midral kapak yetmezliği olduğu söylendi.beloc verdi doktorum.mky nin önemsiz olduğunu söyledi.sizdemi böyle düşünüyorsunuz,yoksa bapılması gereken birşeyler var mı?teşekkür ederim.

  20 şubat 2013