Uzm.Dr.

Ogün Kurne

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kızımı 6.aydan sonra Ogün Bey'e götürmeye başladım. Kızım 16 aylık ve Ogün Bey bizim doktorumuz artık. Kendisinden çok memnunuz. Çok pratik, işini severek yapan, bilgili ve güven verici bir doktor. En zor durumlarda insanı rahatlatıyor ve kesin görüş veriyor. Teşekkürler Ogün Bey.

 • çok memnunum

  09.01.2012 Tarih saat 15.30'da Güven Hastanesine gittik orada yeni doğan yeğenimi kontrol etdirdik.Çok memnun kaldık. Bize gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  kızım 3.5 yasında doğumumu güven hastanesinde yaptım ve doğduğu günden beri oğün beyin hastası ilgi ve alakasından çok memnunum harzaman her koşulda kızımla ilgili problemlerimde çabuk doğru vehızlı çözümleriyle bizleri rahatlatır. hastalığının nekadar süreceğine kadar söyleyip bekleme süremizi bile hesaplar.doktorumuza çok teşekkür ediyoruz bu kadar başarılı bir doktorumuz olduğu için kendimizi şanslı sayıyoruz.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

 • çok memnunum

  ogün beye neredeyse 4 yıldır gidiyoruz ve hiçbir zaman 2. bir görüşe ihtiyacımız olmadı, kızımı hep iyileştirdi, güleryüzlü,ilgili... (ama çok yoğun :)

 • çok memnunum

  Oğlum Metin'in doğduğu günden beri doktorudur.Kendisi hastalarıyla çok ilgili çok sevecen bir hekimdir.Teşhisleri çok hızlı ve çok yerinde olduğu için gecikmeden tedaviye başlayabiliyoruz.Bu da hastalığın ilerlemeden tedavisi olanağı sağlıyor.Kendisinden çok memnunuz ve diğer hastalara da tavsiye ederiz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ragıp Akansel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Funda Oğuz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ercüment Bedir - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Rahime Renda Güneş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Betül Yavuz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emir Taş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Meliha Koldaş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Muzaffer Bedri Altıntaş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sibel Akkurt Çelik - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Orhan Gürsel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Banu Özvar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Pınar Gülşen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İsfendiyar Türkeli - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Doğan Demirel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nichal Moumin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ercan Kara - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gönül Gedikoğlu Kuşçu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Saniye Öner - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İbrahim Ercan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hikmet Göllü Müftüoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları