Uzm.Dr.

Ogün Kurne

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Uzm. Dr. Ogün Kurne , 1971 doğumlu , evli ve bir çocuk babasıdır. Lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hakkında uzmanlık eğitimini ise 1999 senesinde ... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hizmetler

Hakkımda

Hakkımda

Uzm. Dr. Ogün Kurne , 1971 doğumlu , evli ve bir çocuk babasıdır. Lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hakkında uzmanlık eğitimini ise 1999 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi'nde tamamlamıştır.

Mezun olunan okullar

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (1994)
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANLIĞI (1999)

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kızımı 6.aydan sonra Ogün Bey'e götürmeye başladım. Kızım 16 aylık ve Ogün Bey bizim doktorumuz artık. Kendisinden çok memnunuz. Çok pratik, işini severek yapan, bilgili ve güven verici bir doktor. En zor durumlarda insanı rahatlatıyor ve kesin görüş veriyor. Teşekkürler Ogün Bey.

 • çok memnunum

  09.01.2012 Tarih saat 15.30'da Güven Hastanesine gittik orada yeni doğan yeğenimi kontrol etdirdik.Çok memnun kaldık. Bize gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  kızım 3.5 yasında doğumumu güven hastanesinde yaptım ve doğduğu günden beri oğün beyin hastası ilgi ve alakasından çok memnunum harzaman her koşulda kızımla ilgili problemlerimde çabuk doğru vehızlı çözümleriyle bizleri rahatlatır. hastalığının nekadar süreceğine kadar söyleyip bekleme süremizi bile hesaplar.doktorumuza çok teşekkür ediyoruz bu kadar başarılı bir doktorumuz olduğu için kendimizi şanslı sayıyoruz.

 • çok memnunum

  ogün beye neredeyse 4 yıldır gidiyoruz ve hiçbir zaman 2. bir görüşe ihtiyacımız olmadı, kızımı hep iyileştirdi, güleryüzlü,ilgili... (ama çok yoğun :)

 • çok memnunum

  Oğlum Metin'in doğduğu günden beri doktorudur.Kendisi hastalarıyla çok ilgili çok sevecen bir hekimdir.Teşhisleri çok hızlı ve çok yerinde olduğu için gecikmeden tedaviye başlayabiliyoruz.Bu da hastalığın ilerlemeden tedavisi olanağı sağlıyor.Kendisinden çok memnunuz ve diğer hastalara da tavsiye ederiz.