Prof. Dr.

Nuri Çakır

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Ben 22 yıllık sağlık personeliyim. Onlarca doktor tanıdım. Mesleğindeki başarısını değerlendirerek haddimi aşmış olurum. Mükemmel bir insan. İşini ticarete dökmeyen ve hala idealist kalabilmiş ender doktorlarımızdan biri. Yaklaşık 12 yıldır kontrolünde olduğum ve bana her alanda destek olan Nuri Hocama sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Nuri bey işini gerçekten çok iyi yapan gerçekten dikkatli güler yüzlü ve insan ilişkilerinde son derece başarılı bir hekim...kesinlikle tavsiye ederim ,hala takibimi o yapıyor.

 • çok memnunum

  Muhteşem bir insan. Kendisi ile tedavi sürecim devam etmese de, hamileliğim sürecinde kafama takılan tüm sorulara "gelin muayene edeyim." demeden telefonda cevapladı. Mesleğindeki başarısından bahsetmiyorum bile.

 • çok memnunum

  çok dikkatli ve titiz bir doktor. bağlı olduğu hastane evime ters konumda olmasa başka doktora geçmezdim. kesinlikle öneririm.

 • çok memnunum

  hastasına güven veren işinin ehli mükemmel bir doktor tereddüt etmeden tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ali Rıza Uysal - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Banu Aktaş Yılmaz - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Olcay Gedik - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Şinasi Erol Bolu - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Coşkun Meriç - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Feridun Karakurt - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Yavuz Selim Demir - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Alim Uzunalimoğlu - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Dudu Handan Akıncı Bekdemir - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Füsun Törüner Baloş - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Sibel Ertek - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Zehra Sabuncu Candan - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Dilek Berker - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Serap Soytaç - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Burçak Polat - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Oya Yanık Topaloğlu - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Aynur Köse Aktaş - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Süheyla Görar - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Halise Çınar Yavuz - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Gülsüm Zerrin Tola Kır - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları